Põrandanaks

põrandad, põrandatööd
Külaline
külaline

Põrandanaks

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Põrandanaksuga oli vaja põrandale isetasanduv kiht valada. Pakil on õpetus 25kg koti kohta 5,3-5,5l vett, et 21-22%. Tehes täpselt õpetuse järgi, väljamõõdetud 5,5l veega, segumiksriga tuli segu liiga paks, selline, et müüriseguks sobiks, aga ise nüüd küll ei valgu. Panin veel 0,5l vett ja üritasin jälle õpetuse järgi, et lasta hetk seista (2-3min) ja uuesti läbi segada ning siis valada, aga selleks ajaks oli segu juba nii tardunud, et 900W segumikser ei jaksanud enam sees ringi käia. Ühesõnaga esimene ämber läks aiataha. Võtsin järgmise koti ja panin kohe 6,5l vett ja üritasin võimalikult kiirelt kõike teha, et ei hakkaks tarduma (pakil oli, et segu on 30min kasutatav). Aga tulemuseks mingi kohupiima tekstuuriga plönn, mis ummistas ogarulli ära.
Kolmanda koti tegin veega umbes pooleks, tunde järgi, et tekstuur oleks selline paks hapukoor, mida annab valada, aga mis poleks liiga vesine (tootja õpetuse järgi nagunii liiga vesine). Ehk siis palun jagage kogemusi, kas see ongi naks kinni, naks lahti tüüpi tootja möödapanek, vale õpetus pakil või olen mina loll? Ceresit CN69 ja Kestonit segudega olen varem teinud ja pole nagu sellist nalja veel olnud.
mkubi
Ehitusspets
Ehitusspets
Postitusi: 350
Liitunud: 14 Nov 2016, 17:38
On tänanud: 26 korda
On tänatud: 12 korda

Re: Põrandanaks

Lugemata postitus Postitas mkubi »

Pakun, et segupakk on kas liiga vana või valesti ladustatud.
Külaline
külaline

Re: Põrandanaks

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Hmm, oleks üsna loogiline küll jah, aga pakid olid tembeldatud 10.2016 tootmisajaga ja kuivades siseruumides hoitud. Muidugi kunagi ei tea, kuidas neid kaupluses hoiti.
Külaline
külaline

Re: Põrandanaks

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Üldiselt tekitavad sellist jama valed hoiutingimused. Kui on näiteks ostetud Tabasalu ehituspoest, siis ma üldse ei imestaks.

Urmas
Vasta