Valla arengukava

ehituslubadega jms seonduv
maaomanik
külaline

Valla arengukava

Lugemata postitus Postitas maaomanik »

Mul olemas vana tagastatud talumaa nüüd raske tööga linnas raha teenitud ning mõlgub mõte hakata sinna vaikselt ehitama.

Võtsin netist lahti valla arengukava, ja ennäe - minu maadel on ehituskeelutsoon, piirangutsoon, samas sellesse piirangutsooni on joonistatud perspektiivne kergliiklustee, siis on seal veel Natura eelvalikuala... (lõppvalikusse minuteada see asi ei läinud), ja osa maast on seal viirutatud ärimaaks...

Kuna vald on kaugel ja vallavolikogu koosolekutel pole käinud, siis kas oskab keegi kommenteerida, millised neist piirangutest on tõsised ja milliseid vähemtõsised?

Kui ehituskeelualasse jääb kunagine majaase? On see piisav sinna ehitamiseks?
Mis vahe on ehituskeelualal ja piirangualal?

Kuna keegi on sinna ärimaa joonistanud, kas ma pean oma maja deklareerima majutusasutuseks?
(Kusjuures see polegi võimatu...heameelega laseks seal sel ajal kui mind ennast pole, teistel raha eest elada...) või lähen lihtsalt valda ja ütlen, et teate, enam ei taha äri ajada, teen elamumaaks ümber?
Või vastupidi - elamut ei lubata ehituskeelualasse püstitada aga ärimaa panen palksaunu täis?

Kust otsast peaks alustama...
Külaline
külaline

Re: Valla arengukava

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Helista valla maanõunikule või ehitusnõunikule, saad viie minutiga kõigile küsimustele vastused, see ongi nende töö, suhelda ja lahti seletada,
Vasta