tuletõrje veehoidla

ehituslubadega jms seonduv
naine saaremaalt
külaline

tuletõrje veehoidla

Lugemata postitus Postitas naine saaremaalt »

Tere. Situatsioon järgmine: asukoht Saaremaa, max. 100 m merest. On ehitatud 4 kämpingut + pesumja, milles 2 wc-d ja 2 dušširuumi. Vald on valmis ehitised vastu võtma, kuid kohalik päästeameti boss ei allkirjasta vastuvõtuakti= ilma selleta ei saa taotleda tegevusluba. Meri on külje all ja kõik teised ametnikud kellega olen rääkinud hakkavad selle peale naerma, kui räägin, et minult nõutakse veevõtukohta. Konkreetne isik, Gerhard Rooda nõuab meilt 50 m3 veevõtukohta. Tiiki ei saa teha, samuti ka maaalust hoidlat, sest pehmet pinda on ca 10 cm, siis tuleb kohe paas ette. Maapealsete hoidlate hinnaklass jäi kusagile 800 000 eek kanti, kui kevadel seda asja uurima hakkasin. samas ei ole mina mitte üheski analoogses kohas näinud tuletõrje veevõtu kohta. Linnad ja hotellid on teine teema, antud juhul tegemist hooajalise kasutusega väikeehitistega mis auvad mere ääres. kas keegi oskab tarka nõu anda - kuhu ma peaksin pöörduma, kellega rääkima, mida tegema, et need 4 kämpingut ja pesumaja ei jääks lihtsalt meretuulte lagundada? Tänud, kui keegi aidata oskab!
Kalvis
Ehituspenskar
Ehituspenskar
Postitusi: 10642
Liitunud: 03 Veebr 2008, 14:02
On tänanud: 2 korda
On tänatud: 288 korda

Re: tuletõrje veehoidla

Lugemata postitus Postitas Kalvis »

Kas inspektor andis allkirjastatud vastuse millisele seaduspunktile tema nõudmine rajanes? Kui mitte siis nõuda seda. Tihti on liigsed nõudmised ametnike enda pettekujutelm. Ja mida näitab KOV detailplaneering lähima veehoidla asukoha suhtes?
naine saaremaalt
külaline

Re: tuletõrje veehoidla

Lugemata postitus Postitas naine saaremaalt »

Inspektor ei ole mulle kirjalikult mingit paberit saatnud, see suusõnaline nõudmine, kuidas ta valda oma nõudmise edastas, seda ma ei tea aga hommepäev võtan temaga ühendust ja lasen konkreetse paberi saata. Lähim tuletõrje veevõtukoht on meil Orissaares = 12 km. Fakt on see, et selle aja peale, kui tuletõrje auto siia jõuab, on puidust kämping maani maha põlenud. Sõltumata sellest, kas minul on hoovis veehoidla või ei...
naine saaremaalt
külaline

Re: tuletõrje veehoidla

Lugemata postitus Postitas naine saaremaalt »

Seda ka veel, et ma EI SUUDA uskuda, et kõik majutusasutused, kellel on mõned kämpingud, on suutnud teha nii meeletu investeeringu ning rajanud sellise veehoidla. Olen ise ka Eestis puhanud ja ringi liikinud, maakohtades ma selliseid asju lihtsalt näinud ei ole. Loomulikult ma otsisin eelnevalt väga palju ka netist antud teemalisi jutte, kuid kõik mis ma tuvastada suutsin - selle otsingu peale saan ainult KOV arendus-, planeerimis- ja misiganes projekte.
Kasutaja avatar
Tulipunane OÜ
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 7
Liitunud: 03 Okt 2011, 22:41

Re: tuletõrje veehoidla

Lugemata postitus Postitas Tulipunane OÜ »

Tere!

Kas olete leidnud lahenduse?

Kui ei siis kirjutage info@tulipunane.ee
TULIPUNANE OÜ

Ekspertiisid
Kasutusload
Konsultatsiooniteenused

+372 53 460 035
info@tulipunane.ee
http://www.tulipunane.ee
Vasta