ABI ESSEE KIRJUTAMISEL

siia käivad üldised teemad, mis teistesse foorumitesse ei sobi
majataga
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 2
Liitunud: 04 Jaan 2008, 09:17

ABI ESSEE KIRJUTAMISEL

Lugemata postitus Postitas majataga »

KAS KEEGI TAHAB OSKAB SUUDAB AITATA.
TEEMA MIS ON SIIN KEEMIA. ST. MIS ON KEEMIAT EHITUSES.
SOOV OLEKS SAADA HÄID IDEID KEEMIA+EHITUSE VALLAS.
MÄRKSÕNAD SOBIVAD NT VÄRVID, JA MUUD KEEMILISED EHITUS MATERJALID.
AGA KINDLASTI ON VEEL TEEMASID MILLE ÜLE OLEKS PÕNEVAM ARUTLEDA.
Kasutaja avatar
veebimeister
Administraator
Administraator
Postitusi: 474
Liitunud: 28 Jaan 2005, 13:05
Asukoht: Tartu
On tänanud: 11 korda
On tänatud: 18 korda
Kontakt:

Re: ABI ESSEE KIRJUTAMISEL

Lugemata postitus Postitas veebimeister »

kirjuta see jutt uuesti väiketähtedega :evil:
Külaline
külaline

Re: ABI ESSEE KIRJUTAMISEL

Lugemata postitus Postitas Külaline »

hea keemiline lahendus ehitusel on bensiin ja tikkudja pole kunagi enam muret ehitsega ega keemiaga soovitan soojalt
Statoil ja pole probleeme!
majataga
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 2
Liitunud: 04 Jaan 2008, 09:17

Re: ABI ESSEE KIRJUTAMISEL

Lugemata postitus Postitas majataga »

see viimane vend on geenius
maaler
külaline

Re: ABI ESSEE KIRJUTAMISEL

Lugemata postitus Postitas maaler »

Mõni aasta tagasi nägi kuidas pandi maha väga kallist ja inimsõbralikku,õlitatud eebenipuust parketti,see liimiti betoonile epoksüüd liimiga!!!See liim on nii alergiat tekitav,et nt.minu vend ei tohi sellisest ruumist isegi läbi minna ,ta saab sellise alergia,et tuleb hospidaliseerida
Kasutaja avatar
Tupsik
Ehitusspets
Ehitusspets
Postitusi: 308
Liitunud: 16 Juul 2005, 12:35

Re: ABI ESSEE KIRJUTAMISEL

Lugemata postitus Postitas Tupsik »

maaler kirjutas:Mõni aasta tagasi nägi kuidas pandi maha väga kallist ja inimsõbralikku,õlitatud eebenipuust parketti,see liimiti betoonile epoksüüd liimiga!!!See liim on nii alergiat tekitav,et nt.minu vend ei tohi sellisest ruumist isegi läbi minna ,ta saab sellise alergia,et tuleb hospidaliseerida
Vene ajal ehitati maale uus kahe korruseline lasteaed. Põrand valati betoonile epo põrandavaigust ja polnud ühtegi allergilist last.
entu
külaline

Re: ABI ESSEE KIRJUTAMISEL

Lugemata postitus Postitas entu »

ma arvasin,et olen vene ajal maalrina kõiksugu kemikaalidega kokku puutunud ja ei ole millegi vastu alergiline kuid hiljuti pidin kasutama rooste muundurit(see mis sööb rooste ära) sain sellise alergilise nõgestõve,et pidin peaaegu otsad andma.Oma poeg arvas samuti,et pole alergiline kuni puutus kokku tõupuhta dogiga kes ta kätt limpsis,peale seda viidi raske alergiaga haiglasse.Kunagi ei tea keegi mille vastu ta alergiline on.
koppees
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 109
Liitunud: 03 Mär 2007, 12:03

Re: ABI ESSEE KIRJUTAMISEL

Lugemata postitus Postitas koppees »

Allergiad on uue aja haigused. Tulevad kõigest uuest, millega inimene pole veel aegade jooksul kohanenud. Viimasel aastasajal on kõik väga kiiresti arenenud. S.H. ka kultuur. Ühes kultuuriga hügieenilisus. Inimeste allergia loomade vastu tulevat just sellest hügieenilisusest.
Et vältida allergiaid tuleb elada võimalikult samades tingimustes nagu meie esivanemad.
Vasta