Foorumi versiooniuuendus ja aadressi muutus

siia käivad üldised teemad, mis teistesse foorumitesse ei sobi
Kasutaja avatar
veebimeister
Administraator
Administraator
Postitusi: 474
Liitunud: 28 Jaan 2005, 13:05
Asukoht: Tartu
On tänanud: 11 korda
On tänatud: 18 korda
Kontakt:

Re: Foorumi versiooniuuendus ja aadressi muutus

Lugemata postitus Postitas veebimeister »

jan kirjutas:huvitav, kas ma olen ainus, kellele uutest postitustest teavitavad e-mailid läbuna tulevad? praegu lolli peaga kustutasin need ära, kuid kui vaja, siis järgmine kord vaatan, mis päised kirjal olid.
vaata, kuidas sul profiilis on sätitud. Ei tohiks tulla e-maile, kui profiilis foorumi seadete alt "vaikimisi teavita vastustest" on märgistatud "ei"-ga.
jan
-
Postitusi: 964
Liitunud: 08 Mai 2006, 22:27
On tänanud: 24 korda
On tänatud: 15 korda

Re: Foorumi versiooniuuendus ja aadressi muutus

Lugemata postitus Postitas jan »

veebimeister kirjutas:vaata, kuidas sul profiilis on sätitud. Ei tohiks tulla e-maile, kui "teavita mind uutest postitustest" on märgistatud "ei"-ga.
Said valesti aru. Ma tahan, et mulle teavitused tuleksid (nendes teemades, mida ma jälgin), kuid e-mailid ise tulevad peale versiooniuuendust loetamatul kujul - kirja päistega on midagi valesti. Peale "X-AntiAbuse: Sender Address Domain - gamma.alfanet.ee" rida lõppeb päis justkui ära, kuid tegelikult läheb sisus veel edasi ning iga täheb vahel \000 sümbol. Kui vajad täpsemat infot, siis PS.
Allan
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 215
Liitunud: 08 Nov 2006, 16:23
On tänanud: 8 korda
On tänatud: 8 korda

Re: mis võiks parandada

Lugemata postitus Postitas Allan »

zet kirjutas:Mis võiks muuta, see muidugi aint minu arvamus, et kui sisse logid ja näed teemasid, kus on midagi uut ja kus ei ole midagi uut, siis see punane ja sinine värvi erinevus siin foorumis paistab suht kehvasti välja kahjuks.
Sekundeerin, värvipime nagu ma olen. Ma esialgu ei saanudki aru, et need ikoonid erinevad on... alles peale zet-i postitust nägin.
Kasutaja avatar
veebimeister
Administraator
Administraator
Postitusi: 474
Liitunud: 28 Jaan 2005, 13:05
Asukoht: Tartu
On tänanud: 11 korda
On tänatud: 18 korda
Kontakt:

Re: mis võiks parandada

Lugemata postitus Postitas veebimeister »

Allan kirjutas:
zet kirjutas:Mis võiks muuta, see muidugi aint minu arvamus, et kui sisse logid ja näed teemasid, kus on midagi uut ja kus ei ole midagi uut, siis see punane ja sinine värvi erinevus siin foorumis paistab suht kehvasti välja kahjuks.
Sekundeerin, värvipime nagu ma olen. Ma esialgu ei saanudki aru, et need ikoonid erinevad on... alles peale zet-i postitust nägin.
huvitav, aga mina küll näen, et punaste äärtega ikoonid tähistavad uusi postitusi...Ehk harjumise asi?
Kasutaja avatar
veebimeister
Administraator
Administraator
Postitusi: 474
Liitunud: 28 Jaan 2005, 13:05
Asukoht: Tartu
On tänanud: 11 korda
On tänatud: 18 korda
Kontakt:

Re: Foorumi versiooniuuendus ja aadressi muutus

Lugemata postitus Postitas veebimeister »

jan kirjutas:
veebimeister kirjutas:vaata, kuidas sul profiilis on sätitud. Ei tohiks tulla e-maile, kui "teavita mind uutest postitustest" on märgistatud "ei"-ga.
Said valesti aru. Ma tahan, et mulle teavitused tuleksid (nendes teemades, mida ma jälgin), kuid e-mailid ise tulevad peale versiooniuuendust loetamatul kujul - kirja päistega on midagi valesti. Peale "X-AntiAbuse: Sender Address Domain - gamma.alfanet.ee" rida lõppeb päis justkui ära, kuid tegelikult läheb sisus veel edasi ning iga täheb vahel \000 sümbol. Kui vajad täpsemat infot, siis PS.
tegelen asjaga ja annan teada, kui asi korras :P
Allan
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 215
Liitunud: 08 Nov 2006, 16:23
On tänanud: 8 korda
On tänatud: 8 korda

Re: mis võiks parandada

Lugemata postitus Postitas Allan »

veebimeister kirjutas:
Allan kirjutas:
zet kirjutas:Mis võiks muuta, see muidugi aint minu arvamus, et kui sisse logid ja näed teemasid, kus on midagi uut ja kus ei ole midagi uut, siis see punane ja sinine värvi erinevus siin foorumis paistab suht kehvasti välja kahjuks.
Sekundeerin, värvipime nagu ma olen. Ma esialgu ei saanudki aru, et need ikoonid erinevad on... alles peale zet-i postitust nägin.
huvitav, aga mina küll näen, et punaste äärtega ikoonid tähistavad uusi postitusi...Ehk harjumise asi?
Ilmselt jah harjub ära, et enam nii hästi ei näe :roll:
Ma näen ka kui korralikult vaatan, aga niimoodi kiirelt pilku peale visates ei taba silm erinevust. Värvi kogus selle randi peal on liiga väike (rant liiga peenike) ja samas on nende toonide heledus/tumedus suht sarnane ja nii ei panegi kiirelt vaadates erinevust tähele... eks see ole ilmselt minu värvipimeda silma eripära. Vana versiooni oranzikas leheke vs valge leheke oli kiirelt eristatav, värvi oli suurem kogus.
Kasutaja avatar
veebimeister
Administraator
Administraator
Postitusi: 474
Liitunud: 28 Jaan 2005, 13:05
Asukoht: Tartu
On tänanud: 11 korda
On tänatud: 18 korda
Kontakt:

Re: Foorumi versiooniuuendus ja aadressi muutus

Lugemata postitus Postitas veebimeister »

veebimeister kirjutas:
jan kirjutas:
veebimeister kirjutas:vaata, kuidas sul profiilis on sätitud. Ei tohiks tulla e-maile, kui "teavita mind uutest postitustest" on märgistatud "ei"-ga.
Said valesti aru. Ma tahan, et mulle teavitused tuleksid (nendes teemades, mida ma jälgin), kuid e-mailid ise tulevad peale versiooniuuendust loetamatul kujul - kirja päistega on midagi valesti. Peale "X-AntiAbuse: Sender Address Domain - gamma.alfanet.ee" rida lõppeb päis justkui ära, kuid tegelikult läheb sisus veel edasi ning iga täheb vahel \000 sümbol. Kui vajad täpsemat infot, siis PS.
tegelen asjaga ja annan teada, kui asi korras :P
tundub, et fungab nüüd. Vaja veel ära ka tõlkida :P
Allan
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 215
Liitunud: 08 Nov 2006, 16:23
On tänanud: 8 korda
On tänatud: 8 korda

Re: Foorumi versiooniuuendus ja aadressi muutus

Lugemata postitus Postitas Allan »

Veel üks pisiasi: kas on võimalik mitmeleheküljelise teema korral need lehekülgede viited panna teema nime lähedale? Hetkel asub teema nimi ja lehekülgede numbrid ekraani erinevatel pooltel. Ma astun peaaegu iga kord selle reha otsa, et avan uute postitustega teema esimeselt lehelt (ehk siis klõpsan teema nimele, mitte viimase lehekülje numbrile), kerin lõppu ja uusi postitusi ei leia.... alles siis näen, et sellel teemal on rohkem lehekülgi.
Pilt
taastaja
külaline

Re: Foorumi versiooniuuendus ja aadressi muutus

Lugemata postitus Postitas taastaja »

Sama siin! Vanas foorumis ei mäleta kuidas oli, aga kuidagi nii ei eksinud koguaeg. (selline nutulaul!)
jan
-
Postitusi: 964
Liitunud: 08 Mai 2006, 22:27
On tänanud: 24 korda
On tänatud: 15 korda

Re: Foorumi versiooniuuendus ja aadressi muutus

Lugemata postitus Postitas jan »

veebimeister kirjutas:tegelen asjaga ja annan teada, kui asi korras :P
Tundub, et asi korras. Tänud.
Kasutaja avatar
veebimeister
Administraator
Administraator
Postitusi: 474
Liitunud: 28 Jaan 2005, 13:05
Asukoht: Tartu
On tänanud: 11 korda
On tänatud: 18 korda
Kontakt:

Re: Foorumi versiooniuuendus ja aadressi muutus

Lugemata postitus Postitas veebimeister »

Allan kirjutas:Veel üks pisiasi: kas on võimalik mitmeleheküljelise teema korral need lehekülgede viited panna teema nime lähedale? Hetkel asub teema nimi ja lehekülgede numbrid ekraani erinevatel pooltel. Ma astun peaaegu iga kord selle reha otsa, et avan uute postitustega teema esimeselt lehelt (ehk siis klõpsan teema nimele, mitte viimase lehekülje numbrile), kerin lõppu ja uusi postitusi ei leia.... alles siis näen, et sellel teemal on rohkem lehekülgi.
Pilt
tehtud :D Teadmiseks veel, et pilte max mõõtmetega 800x800 px ja mahuga 600 KB saab nüüd ka otse foorumisse üles laadida (vt. lae manus).
Kasutaja avatar
veebimeister
Administraator
Administraator
Postitusi: 474
Liitunud: 28 Jaan 2005, 13:05
Asukoht: Tartu
On tänanud: 11 korda
On tänatud: 18 korda
Kontakt:

Re: Foorumi versiooniuuendus ja aadressi muutus

Lugemata postitus Postitas veebimeister »

Teadmiseks, et uuendasin OÜ Vennad Ehituse ehitusfoorumi PHPBB versioonile 3.0.0 (stable). Kui kedagi huvitab, mis on PHPBB3 puhul üleüldse muutunud võrreldes versiooniga PHPBB2, saab ülevaate siit: http://www.phpbb.com/about/features/?si ... a1e3187e13
Jätkuvalt ootan tähelepanekuid, mida võiks uue versiooni juures paremaks muuta :write:
Kasutaja avatar
Hiid
Ehituspenskar
Ehituspenskar
Postitusi: 4221
Liitunud: 30 Jaan 2005, 12:46
Asukoht: Tartu
On tänanud: 81 korda
On tänatud: 76 korda

Re: Foorumi versiooniuuendus ja aadressi muutus

Lugemata postitus Postitas Hiid »

Kood: Vali kõik

Vaata vastamata teateid • Vaata uusi postitusi • Vaata aktiivseid teemasid • Vaata oma postitusi 
need valikud võiks igal ajal kättesaadavad olla.
hetkel kui vajutad vaata oma postitusi, siis seal järgmisel lehel enam ülejäänusid valikuid ei ole. On vaid avalehel.
Kasutaja avatar
Hiid
Ehituspenskar
Ehituspenskar
Postitusi: 4221
Liitunud: 30 Jaan 2005, 12:46
Asukoht: Tartu
On tänanud: 81 korda
On tänatud: 76 korda

Re: Foorumi versiooniuuendus ja aadressi muutus

Lugemata postitus Postitas Hiid »

Vaata uusi postitusi(18)
see number seal taga kalab.
Märkisin kõik foorumid loetuks, tulin poole tunni pärast tagasi, tegelikult oli 3 uut posti, aga see näitas 18 ;)
Kasutaja avatar
veebimeister
Administraator
Administraator
Postitusi: 474
Liitunud: 28 Jaan 2005, 13:05
Asukoht: Tartu
On tänanud: 11 korda
On tänatud: 18 korda
Kontakt:

Re: Foorumi versiooniuuendus ja aadressi muutus

Lugemata postitus Postitas veebimeister »

Hiid kirjutas:Vaata uusi postitusi(18)
see number seal taga kalab.
Märkisin kõik foorumid loetuks, tulin poole tunni pärast tagasi, tegelikult oli 3 uut posti, aga see näitas 18 ;)
tegelikult ei kala. Asi põhineb sisse- ja väljalogimisel. Kui logid välja, läheb see number nulli. Mingi aja jooksul läheb ka ilma välja logimata nulli. Poole tunni jooksul seda muidugi ei juhtu ;)
Eestikinnisvara
Ehitusveteran
Ehitusveteran
Postitusi: 1080
Liitunud: 22 Veebr 2007, 09:36
Asukoht: Tartu
On tänanud: 1 kord
On tänatud: 9 korda
Kontakt:

Re: Foorumi versiooniuuendus ja aadressi muutus

Lugemata postitus Postitas Eestikinnisvara »

tere !

Ma ei saa miskipärast osadel teemadel kirjutada. Näitab mingit üldist viga... Samuti ei saa sisse neti otsingust, foorumite alt.
Kui aitab siis kirjas nii:


SQL ERROR [ mysql4 ]

You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near '' at line 1 [1064]

Lehe laadimisel tekkis SQL viga. Palun kontakteeru foorumi administraatoriga, kui see probleem on kestev.

Tänud!
Kasutaja avatar
veebimeister
Administraator
Administraator
Postitusi: 474
Liitunud: 28 Jaan 2005, 13:05
Asukoht: Tartu
On tänanud: 11 korda
On tänatud: 18 korda
Kontakt:

Re: Foorumi versiooniuuendus ja aadressi muutus

Lugemata postitus Postitas veebimeister »

Eestikinnisvara kirjutas:tere !

Ma ei saa miskipärast osadel teemadel kirjutada. Näitab mingit üldist viga... Samuti ei saa sisse neti otsingust, foorumite alt.
Kui aitab siis kirjas nii:


SQL ERROR [ mysql4 ]

You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near '' at line 1 [1064]

Lehe laadimisel tekkis SQL viga. Palun kontakteeru foorumi administraatoriga, kui see probleem on kestev.

Tänud!
äkki saaks täpsustada, millistel teemadel kirjutada ei saa?
Eestikinnisvara
Ehitusveteran
Ehitusveteran
Postitusi: 1080
Liitunud: 22 Veebr 2007, 09:36
Asukoht: Tartu
On tänanud: 1 kord
On tänatud: 9 korda
Kontakt:

Re: Foorumi versiooniuuendus ja aadressi muutus

Lugemata postitus Postitas Eestikinnisvara »

Saan ikka!

vundamentide alafoorumis teema "Lintvundament"--või midagi sellist.Mõned teemad olid veel, mis hetkel ei meenu. Ja endiselt ei saa neti otsingusüsteemi kaudu sisse. (Neti-Ehitus-Foorumid-Vennadehitus foorum) Viskab sama veateate ette.
Milles võiks olla probleem?
Kas probleem minus/arvutis või teie lehel?

Tänud!
ponkskar
Ehitusguru
Ehitusguru
Postitusi: 758
Liitunud: 11 Dets 2007, 00:31
On tänatud: 1 kord

Re: Foorumi versiooniuuendus ja aadressi muutus

Lugemata postitus Postitas ponkskar »

Mul oli laupäeval sama probleem.
Kasutaja avatar
veebimeister
Administraator
Administraator
Postitusi: 474
Liitunud: 28 Jaan 2005, 13:05
Asukoht: Tartu
On tänanud: 11 korda
On tänatud: 18 korda
Kontakt:

Re: Foorumi versiooniuuendus ja aadressi muutus

Lugemata postitus Postitas veebimeister »

Eestikinnisvara kirjutas:Saan ikka!

vundamentide alafoorumis teema "Lintvundament"--või midagi sellist.Mõned teemad olid veel, mis hetkel ei meenu. Ja endiselt ei saa neti otsingusüsteemi kaudu sisse. (Neti-Ehitus-Foorumid-Vennadehitus foorum) Viskab sama veateate ette.
Milles võiks olla probleem?
Kas probleem minus/arvutis või teie lehel?

Tänud!
imelik lugu siis. Mina saan küll neti.ee otsingust sisse :roll:
Eestikinnisvara
Ehitusveteran
Ehitusveteran
Postitusi: 1080
Liitunud: 22 Veebr 2007, 09:36
Asukoht: Tartu
On tänanud: 1 kord
On tänatud: 9 korda
Kontakt:

Re: Foorumi versiooniuuendus ja aadressi muutus

Lugemata postitus Postitas Eestikinnisvara »

no ma ei ole küll mingi it-mees, aga kui näitab,et ÜLDINE VIGA ja all siis väiksemas kirjas see tekst,mille juba copysin siia, siis kipun arvama, et viga siiski selles lehes. Kas teil ei näita mingit viga? Mis error see "SQL ERROR [ mysql4 ] " üldse on?

Ma mõtlesin,et mind on juba bännitud :rotfl: :P

Väike tähelepanek veel, et kui mõnel teemal on juba 2 lehekülge juttu, siis otse 2 lehele vajutades näitab sama viga. Midagi siin ei toimi,aga miks/mis see on? Ütleb ju selgelt,et kui tegu on jäädava probleemiga siis kontakteeru :scratch:
Kasutaja avatar
veebimeister
Administraator
Administraator
Postitusi: 474
Liitunud: 28 Jaan 2005, 13:05
Asukoht: Tartu
On tänanud: 11 korda
On tänatud: 18 korda
Kontakt:

Re: Foorumi versiooniuuendus ja aadressi muutus

Lugemata postitus Postitas veebimeister »

Eestikinnisvara kirjutas:no ma ei ole küll mingi it-mees, aga kui näitab,et ÜLDINE VIGA ja all siis väiksemas kirjas see tekst,mille juba copysin siia, siis kipun arvama, et viga siiski selles lehes. Kas teil ei näita mingit viga? Mis error see "SQL ERROR [ mysql4 ] " üldse on?

Ma mõtlesin,et mind on juba bännitud :rotfl: :P

Väike tähelepanek veel, et kui mõnel teemal on juba 2 lehekülge juttu, siis otse 2 lehele vajutades näitab sama viga. Midagi siin ei toimi,aga miks/mis see on? Ütleb ju selgelt,et kui tegu on jäädava probleemiga siis kontakteeru :scratch:
tee või tina, aga mul ei viska ühtegi errorit. SQL error viitab andmebaasi veale. Proovige vajutada esilehel all paremal olevale lingile "Kustuta kõik foorumi küpsised". Kas peale seda veel tuleb mõni error?
Eestikinnisvara
Ehitusveteran
Ehitusveteran
Postitusi: 1080
Liitunud: 22 Veebr 2007, 09:36
Asukoht: Tartu
On tänanud: 1 kord
On tänatud: 9 korda
Kontakt:

Re: Foorumi versiooniuuendus ja aadressi muutus

Lugemata postitus Postitas Eestikinnisvara »

Ei muutunud midagi... Kõige naljakam on see, et näiteks teemas "Lintvundamendid" on olemas juba 2 lk. teksti. Kui soovin kohe minna teisele leheküljele siis peksab jälle errorit. Kui avan algusest peale,siis näitab ka teist lehekülge, kuid vastata/kirjutada/postitada ta ei lase ikkagi.
Ja neti otsingust---ikka error! Müstika!
:eek:
Kasutaja avatar
Hiid
Ehituspenskar
Ehituspenskar
Postitusi: 4221
Liitunud: 30 Jaan 2005, 12:46
Asukoht: Tartu
On tänanud: 81 korda
On tänatud: 76 korda

Re: Foorumi versiooniuuendus ja aadressi muutus

Lugemata postitus Postitas Hiid »

teise arvuti tagant oled ka proovinud?
Äkki on mõistlik arvuti küpsised ka ära kustutada?
taastaja
külaline

Re: Foorumi versiooniuuendus ja aadressi muutus

Lugemata postitus Postitas taastaja »

Mul oli eile õhtu sama värk. Lõpuks sain hoti kaudu, mis teatas privaatsõnumitest, jälle foorumisse sisse!
Vasta