gsm valve

siia käivad üldised teemad, mis teistesse foorumitesse ei sobi
ei toimi
külaline

Re: gsm valve

Lugemata postitus Postitas ei toimi »

mul selline jama et panin sim kaarti sisse aga ikka vilgutab signaali et ei leia võrku...ilma klaverita variant...Kas on häda seadme antennis et ei saa ühendust..tegemist siis elisa sim kaartiga
Free
külaline

Re: gsm valve

Lugemata postitus Postitas Free »

Võta SIM kaardilt PIN koodi küsimine eelnevalt mingi telefoniga turvaseadetest maha
Andret
külaline

Re: gsm valve

Lugemata postitus Postitas Andret »

Tervist,
Sim kaardi küsimine tuleb jah kõigil GSM süsteemidel maha võtta.

Rääkides nende puudustest ,siis neid ikka on alates patareidest ,kuni jammeriteni ja tegelikult on juhtmetega valvesüsteem ikkagi tunduvalt töökindlam. Tavalise koduvalve puhul juhtmetega süsteem toimib aastaid ilma igasuguse hoolduseta ja tavatelefoni olemasolu korral suudab ka kogu see aeg olla valves ,et saata häiret kuhu vaja ja seda ilma lisaraha kulutamata. GSM paratamatult seda ei suuda, küll on patareid tühjad, küll on sim kaardil raha otsas. Olles GSM valve konkurent ,siis seda 95 EEK kuus kulutamise teemat kus kõik hüved on garanteeritud ,ei taha eriti kommenteerida... EMT seeniorpakett oli vist üldse ilma kuumaksuta. Töökindluse hea näide on valvesüsteemi hea sõber tulekahjusignalisatsioon. Eestis on paigaldatud üksikud juhtmevabad tulekahjusignalisatsioonid muinsuskaitsealustele objektidele päästeameti eriloaga. Massiliselt ei lubata neid paigaldada just selle töökindluse (ehk selle puudumise kartuse) pärast.

Kuna valvesüsteemide kohta igasugused reeglid ja seadused puuduvad, sest küsimus ei ole inimeste eludes ,siis võib neid paigaldada kuhu iganes ja milliseid iganes.

Muuseas , ainult sauna juhtimiseks mobiililt ei ole kindlasti vaja paigaldada GSM valvet, selleks tunduvalt odavamad võimalused.

Peamine põhjus GSM süsteemide paigaldamiseks on mugavus ja ka odavus. Rohkem isegi odavus, sest kuni midagi ei ole ära varastatud on väga raske teha väljaminekuid varguste takistamiseks. Peamine arvamus on, et "Minult polegi midagi varastada...".

Nii et see GSM vs kaabeldusega valvesüsteem on rohkem selline "ema või tütar" tüüpi küsimus.

Panen siia oma kodulehe lingi ka sellele kes tahtis normaalse hinnaga GSM süsteemi saada...
http://www.crewson.ee/index.php?page=106

Andre
Reevo
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 150
Liitunud: 08 Dets 2008, 18:48
On tänanud: 1 kord
On tänatud: 4 korda

Re: gsm valve

Lugemata postitus Postitas Reevo »

Kui tahan panna enda sim-kaardi sisse kas siis pean gsm-i oma tagasi andma või nendel mingi muu jura sees ise pole veel sisse vaadanud aga kohe kavatsen seda näppida et mis seal sees on.
http://www.eestipuitmaja.ee
www.polüuretaanvaht.ee
PUR vahuga soojustamine ja termograafia teenused.
Svensson
külaline

Re: gsm valve

Lugemata postitus Postitas Svensson »

mul GSM valve juba 2006a kevadest. Alguses polnud neil mingeid juhendeid ja kõik tuli tel teel selgeks rääkida või tuli tehnik kohale kutsuda. Mul on pidevalt probleeme akudega. Välisireeni aku peab vastu ainult 1,5h (lubati et peab vastu 12h). Peapaneeli oma peale pikka vaidlust vahetati välja, nüüd peab vastu ca.4-6h (enne oli samuti 1,5h max voolukatkestuse korral). Kõige hullemal kuul oli mul 63 SMS-i, mis pinin kinni maksma seoses elektrikatkestusega.

Olen juba GSM valvele iga kuiselt kokku maksnud 37*95 EEKi (3515.-) ja seoses majanduskriisiga tahaks sellest kulust loobuda (samuti plaanis oma SIM kaart sisse panna ja maksta tegelike kulude eest). GSM valve ei käi ju seda hooldamas
ja samuti ei tee nad selle raha eest midagi (SMSid tuleb niikuinii ise kinni maksta).

Saab osta OOMI poest juhtme, millega arvuti taha ühendada, siis pidi kaasa saama ka tarkvara (kokku ~300 EEKi)

Pole veel uurinud, kuidas lepingu lõpetamine välja näeb
2korda2
-
Postitusi: 1371
Liitunud: 03 Apr 2006, 13:36
Asukoht: Tartumaa
On tänanud: 58 korda
On tänatud: 63 korda

Re: gsm valve

Lugemata postitus Postitas 2korda2 »

Kui selle tee läbi käid, pane palun detailsed sammud siia ka kirja. Sama asi plaanis.
-------
"You're working hard, I'm not, and in 100 years, we'll both be dead." - Wally
Reevo
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 150
Liitunud: 08 Dets 2008, 18:48
On tänanud: 1 kord
On tänatud: 4 korda

Re: gsm valve

Lugemata postitus Postitas Reevo »

Ole hea ja kirjuta jah kuidas sul see õnnestus minulgi sellest gsm-ile maksmisest siiber sest nad ei tee midagi muud kui ainult kasseerivad raha sisse.
http://www.eestipuitmaja.ee
www.polüuretaanvaht.ee
PUR vahuga soojustamine ja termograafia teenused.
Külaline
külaline

Re: gsm valve

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Antskan Toss kirjutas:On ikka kindel, et mu GSM Valve komplekt töötab edasi kui nende sim-kaardi välja viskan (ja neile tagastan) ning suvalise simpel-diili sinna asemele panen?
Kasutaja avatar
Dolby
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 210
Liitunud: 19 Jaan 2006, 22:34
Asukoht: Tallinn
On tänanud: 1 kord
Kontakt:

Re: gsm valve

Lugemata postitus Postitas Dolby »

tarkvara ja manuaalid Jablotroni lehel üleval ju.
Ma ei ole ehitusspets...!
Järjekordne külaline
külaline

Re: gsm valve

Lugemata postitus Postitas Järjekordne külaline »

Äärmiselt huvitav teemaarendus, kuna ka omal plaanis suvilasse midagi sarnast panna.
Tahtsin küsida, kas keegi on alltoodud lehtedel(http://sisus.ee/gsmvalve/ & http://www.salasilm.ee/index.php?id=72) pakutavaid seadmeid ka ise proovinud?
Vana tõde on et saad, mille eest maksad, seega tipptoodetega ilmselt tegemist pole. Lihtsalt huvitab kas kellelgi on sellised üles pandud ja kas töötavad?
PTC
külaline

Re: gsm valve

Lugemata postitus Postitas PTC »

tolle gsmvalve osas pole ma pihta saanud mida see gsmvalve 95 eek eest kuus ka pakub? pakun et mitte muhvigi peale mõne tavalise kohaliku operaatori sim kaardi kuumakse - mis on väiksem kui see 95 eek'i.
Reevo
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 150
Liitunud: 08 Dets 2008, 18:48
On tänanud: 1 kord
On tänatud: 4 korda

Re: gsm valve

Lugemata postitus Postitas Reevo »

Jah seda minagi........
http://www.eestipuitmaja.ee
www.polüuretaanvaht.ee
PUR vahuga soojustamine ja termograafia teenused.
virgor
Ehitusspets
Ehitusspets
Postitusi: 662
Liitunud: 10 Okt 2007, 09:59
Asukoht: harjumaa ,saku
On tänanud: 2 korda
On tänatud: 8 korda
Kontakt:

Re: gsm valve

Lugemata postitus Postitas virgor »

Foto-GSM-VALVE hoopis parem.Kui tahad vaatad mis momendil kodus toimub.Alarmi ajal saadab ka sulle MMS-ile pildi ja näed kohe kes on Sissetungija. :good:
Ahjud,pliidid,kaminad
www.hot.ee/kaminad
135232
külaline

Re: gsm valve

Lugemata postitus Postitas 135232 »

Enamus nendest signadest on mänguasjad. Odavam ja töökindlam on Paradox
Minu kogemus
külaline

Re: gsm valve

Lugemata postitus Postitas Minu kogemus »

Ega kurikaelad ei maga ja tööpuudse kasvu tagajaärg on kurtegevuse kasv, seetõttu panin endal ka maamaja valvesse, saadeti hunnik nänni koos eestikeelse juhendiga kohale ja mul kulus kogu selle asja seadistamisele ja ülespanekule aega maksimaalselt 1 tund ja ega ma mingit võistlust ei teinud ja see kes räägib siis mingitest mänguasjadest küll eksib-ma võin mersu asemel ka kiaga sõita :). Tegemist on korraliku asjaga ja üks mure on nüüd vähem. Infrapuna andurite patareid soovitati segaduste vältimiseks iga 6 kuu möödudes külmalt välja vahetada. Kel huvi http://www.varavalve.ee
tuust
külaline

Re: gsm valve

Lugemata postitus Postitas tuust »

Minu kogemus kirjutas:Ega kurikaelad ei maga ja tööpuudse kasvu tagajaärg on kurtegevuse kasv, seetõttu panin endal ka maamaja valvesse, saadeti hunnik nänni koos eestikeelse juhendiga kohale ja mul kulus kogu selle asja seadistamisele ja ülespanekule aega maksimaalselt 1 tund ja ega ma mingit võistlust ei teinud ja see kes räägib siis mingitest mänguasjadest küll eksib-ma võin mersu asemel ka kiaga sõita :). Tegemist on korraliku asjaga ja üks mure on nüüd vähem. Infrapuna andurite patareid soovitati segaduste vältimiseks iga 6 kuu möödudes külmalt välja vahetada. Kel huvi http://www.varavalve.ee
väheke liiga odav rekaam ei saanud või? :D
marukoer
külaline

Re: gsm valve

Lugemata postitus Postitas marukoer »

Eks need odavad seadmed on, nagu on, mingeid imesid ja super töökindlust neist oodata pole mõtet.
Aga samas olles selles valdkonnas tegelenud aastaid, pean ütlema, et vahe on liiga väike, et muretseda.
Need Varavalve pakutavad asjad on tavaline hiinakaup, aga töötavad.
Samuti on siin mõnede teiste vahendajate tooted.

Abiks on nad küll.
Kuid, kellel tõesti on vara, mida tuuri panna, vaadaku ikka tippklassi tehnika poole.
K6sitlematu
külaline

Re: gsm valve

Lugemata postitus Postitas K6sitlematu »

Vaadake netiaadressi http://www.gsmkodu.ee
Kuna oli vaja rohkem kui 5 andurit üheldada, tellisin sealt;) ..odavamad kahjuks on andurite arvu kohapealt piiratud. Paigaldasin enda kõnekaardi ja liisingusse sain ka,kuna pakuvad ka seda teenust.

Kaunist päeva
virgor
Ehitusspets
Ehitusspets
Postitusi: 662
Liitunud: 10 Okt 2007, 09:59
Asukoht: harjumaa ,saku
On tänanud: 2 korda
On tänatud: 8 korda
Kontakt:

Re: gsm valve

Lugemata postitus Postitas virgor »

See pole ju kõige odavam,kui kuue anduriga foto-gsm-valve maksab u.3500eek.Saadab ka pildi,mitte ainult sms-i.
Ahjud,pliidid,kaminad
www.hot.ee/kaminad
GSM Valve klient
külaline

Re: gsm valve

Lugemata postitus Postitas GSM Valve klient »

Reevo kirjutas:Minul pole õnneks valehäireid olnud aga vale arveid kahjuks küll aga need on ka lahenenud õnneks :D
Aga saab siis sinna sisse enda simmi toppida või mitte.
Endal pole vale arveid õnneks olnud, küll aga liiga palju valehäireid. Kolme aasta jooksul on akudega jamasid olnud, rääkimata anduritest. Öised valehäired on muidugi ühed ekstreemsemad, meenutab natukene pioneerlaagri aegseid ööhäireid :) Naljast on asi tegelikult kaugel, naabrid ei võta meie häireid vist ammu tõsiselt. Süsteemi idee on hea, seepärast sai see ka soetatud aga paraku on asi GSM'i poistel üle pea kasvanud.
aivar00
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 253
Liitunud: 23 Nov 2007, 20:33
On tänatud: 3 korda

Re: gsm valve

Lugemata postitus Postitas aivar00 »

Ehk selgitad siis täpsemalt- mis nende valehäirete põhjused on olnud. Ka liikumisanndurid on andnud lihtsalt lambist valehäire, kuigi kedagi liikumas ei olnud või ukseandur hakkas tööle kuigi uks suletud? Kas oled seda vaadanud milliselt andurilt valehäire tuli? Asi huvitab mind seetõttu, et endal olnud 3 korda häireid peale paigaldamist aasta alguses. Minul aga on häirete põhjused teada- ükskord jäi kass lisaks koerale tuppa ja sindrinahk otsustas köögilauale ronida... Teised 2 korda olen avanud garaaži ukse eelnevalt valvet maha võtmata- pole veel jõudnud ära harjuda.
Kui küsisin paigaldajalt- kuidas häirete ajalugu vaadata saab- mees kostis mulle, et ma olevat esimene klient kes selle asja vastu huvi tunneb. Aga näitas ära- seega ka vigade otsimine tagantjärgi põhimõtteliselt võimalik kui oled SMS-d ära kustutanud.
Ma ei ole küll nende seadmete spetsialist, kuid väheke elektroonikast jagan. Minu arusaamise järgi taandub kogu asi andurite ja "aju" töökindlusele. Kui mõni nendest on valmistatud "säästureziimis" siis võivadki vead tekkida. Tööl on aastaid olnud Falki paigaldatud signa- too ka viskab 2-3 korda aastas selliseid veateateid- ei ole isegi nii palju andureid, kui veateade näitab...
Teine tuttav paigaldas TÜ kauplusesse signa (ämm oli juhataja). Asi toimis 5+. Ämm läks pensile ja tuli teine signa "hooldaja"- valehäireid iga kuu mitu korda.
GSM Valve klient
külaline

Re: gsm valve

Lugemata postitus Postitas GSM Valve klient »

aivar00 kirjutas:Ehk selgitad siis täpsemalt- mis nende valehäirete põhjused on olnud. Ka liikumisanndurid on andnud lihtsalt lambist valehäire, kuigi kedagi liikumas ei olnud või ukseandur hakkas tööle kuigi uks suletud? Kas oled seda vaadanud milliselt andurilt valehäire tuli?
Viimane kord oli öösel, signa peal ei olnud ja keegi kuskil ei liikunud. Siis pole enam muud teha kui telefon üles otsida ja Falcki kõnele vastata kas patrull saata või mitte :) Hea meelega saadaks selle patrulli muidugi mõne GSM Valve tegelase koju öösel. Siit tekibki kohe küsimus, mis tehnikat GSM Valve omad ise kodus kasutavad :P
Taskudebiilik
külaline

Re: gsm valve

Lugemata postitus Postitas Taskudebiilik »

GSM Valve klient kirjutas:
aivar00 kirjutas:Ehk selgitad siis täpsemalt- mis nende valehäirete põhjused on olnud. Ka liikumisanndurid on andnud lihtsalt lambist valehäire, kuigi kedagi liikumas ei olnud või ukseandur hakkas tööle kuigi uks suletud? Kas oled seda vaadanud milliselt andurilt valehäire tuli?
Viimane kord oli öösel, signa peal ei olnud ja keegi kuskil ei liikunud. Siis pole enam muud teha kui telefon üles otsida ja Falcki kõnele vastata kas patrull saata või mitte :) Hea meelega saadaks selle patrulli muidugi mõne GSM Valve tegelase koju öösel. Siit tekibki kohe küsimus, mis tehnikat GSM Valve omad ise kodus kasutavad :P
Pakun välja, et ukse kohal on ööseks kuvalda rippuma sätitud ning muud turvanõksud on omandatud harivast filmist nimega "Home and alone"..kindlasti ei puudu ka helisev kelluke varbaotsast, mis nööriga välisukse ja aknakremoonide külge ühendatud on.
puumees
külaline

Re: gsm valve

Lugemata postitus Postitas puumees »

Loen seda juttu siin ja mõtlen, et kas ikka tasub jeblada selle gsm- värgiga äkki võtaks hoopis süsteemi telefoniliinile, on kellelgi kogemusi jagada, leidsin sellise tegelase http://www.varavalve.ee/shop/telefonili ... uss-line-1 vaatasin veel seda, et vajadusel saab sinna ka gsm helistaja järgi lükata http://www.varavalve.ee/shop/gsm-helistaja või töötavad hoopis koos ? On kellelgi kogemusi?
vensson
külaline

Re: gsm valve

Lugemata postitus Postitas vensson »

Mina lõpetan GSM valvega lepingu mais 2009, siis võin kommenteerida kuidas asi edeneb ise majandades.
juhe veel oomi poest ostmata, kuid GSM valve lepingus on etteteatamisaeg 3 kuud, seega kas maksad 3*95 ja saad kohe kohustustest vabaks, või ootad nagu mina.
Vasta