Pabervuugiteibi abinõu

siia käivad üldised teemad, mis teistesse foorumitesse ei sobi
ahto42
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 31
Liitunud: 04 Apr 2021, 18:33
On tänatud: 1 kord

Pabervuugiteibi abinõu

Lugemata postitus Postitas ahto42 »

Tere,
Kus eestis võiks osta sellist asja? Või üldse peale pahtlilabidate midagi

https://www.youtube.com/watch?v=ojyrmm5jIBI
Kohe plaanis tegema hakata ei ole, aga tundub hea abimees olevat.
ehitusteema
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 44
Liitunud: 07 Dets 2019, 19:21
On tänatud: 1 kord

Re: Pabervuugiteibi abinõu

Lugemata postitus Postitas ehitusteema »

Mingisugune abinõu on selle allalaetava pdf faili lk 43 olemas. https://espak.ee/wp-content/uploads/202 ... _web-1.pdf 186 euri :o
RaJy
Ehitusveteran
Ehitusveteran
Postitusi: 1195
Liitunud: 17 Juun 2018, 09:31
On tänanud: 34 korda
On tänatud: 52 korda

Re: Pabervuugiteibi abinõu

Lugemata postitus Postitas RaJy »

Kui ise pahtlilabidatega hakkama ei saa või pole selleks aega siis pigem investeeri selle vidina raha parem korraliku maalri palkamiseks.
Urmas
autodidakt
Postitusi: 10830
Liitunud: 17 Apr 2009, 23:51
On tänanud: 309 korda
On tänatud: 383 korda

Re: Pabervuugiteibi abinõu

Lugemata postitus Postitas Urmas »

ahto42 kirjutas: 04 Apr 2021, 18:39 Kohe plaanis tegema hakata ei ole, aga tundub hea abimees olevat.
Peale video vaatamist ei arva sellest plastmassist moodustisest mitte midagi. Meetriseid juppe vertikaalsele seinale paigaldust ehk lihtsustab. Aga 3m kõrguste seinte puhul? Juppidena teedki? Või lagede vuugid? Või lae ja seina vaheline nurga tegemine?
Kas ma nägin õigesti, et see "imemasin" jättis paberteibi servad puhtaks? Kui jah, siis selline variant hakkab paberteipi kortsutama ehk üks osa on läbi ligunenud ja veninud ja servad kuivad.

OT oma kogemusest. Kõik ei ole nii ilus nagu juutuubist paistab. Mingi 15 aastat tagasi ostsin mingis meeltesegaduses endale tapeedile liimi kandmiseks sarnase masina. Reklaamis oli fantastiliselt imelihtne sellega tapeedile liimi kanda. Reaalsus oli see, et peale esimest kasutuskorda seisab see mul siiani keldris kastis. Kui keegi on huvitatud, siis four või sikspäki eest olen nõus sellest hea meelega loobuma. ;)

Teipide paigaldamiseks normaalsemast abivahendist saad aimu sellest videost. https://www.youtube.com/watch?v=HTtClyuKooY Umbes poole pealt hakkab tõsisem jutt. Olen saanud sarnast proovida, kuid minu proovitud isendil oli pahtliprits taga ehk videos nähtud pahtlimahutis oleva pahtli koguse võrra kergem töötada. Tundus hea, kuid ei sobinud mulle hinna(tasuvus) ja töömahtude tõttu, sest see riistapuu eeldab brigaadi, aga ise olen üksik hunt, kes ei viitsi teiste(tööliste) eest vastutada. ;)
Nõudke kvaliteeti, aga olge valmis selle eest ka maksma! Siseviimistlustööd, 55 676 252
ahto42
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 31
Liitunud: 04 Apr 2021, 18:33
On tänatud: 1 kord

Re: Pabervuugiteibi abinõu

Lugemata postitus Postitas ahto42 »

Sellist alust pole ma ka meie kaubanduses näinud nagu selles videos.
RaJy
Ehitusveteran
Ehitusveteran
Postitusi: 1195
Liitunud: 17 Juun 2018, 09:31
On tänanud: 34 korda
On tänatud: 52 korda

Re: Pabervuugiteibi abinõu

Lugemata postitus Postitas RaJy »

ahto42 kirjutas: 06 Apr 2021, 17:31 Sellist alust pole ma ka meie kaubanduses näinud nagu selles videos.
Mis näitab nii meie kaupmeeste kui ka ostjate tervet mõistust. Sellist sodi on võimalik müüa üksnes videoklippide toel kergeusklikele läbi interneti. Umbes 15 aastat tagasi leidus ka meie kaubanduse sellist saasta, Eks me oleme piisavalt arenenud, et enam seda siia otse ei saadeta - õngitsevad internetis üksikuid ullikesi.
dumbuser
Ehituspenskar
Ehituspenskar
Postitusi: 3777
Liitunud: 08 Jaan 2008, 23:08
On tänanud: 11 korda
On tänatud: 79 korda

Re: Pabervuugiteibi abinõu

Lugemata postitus Postitas dumbuser »

Kümne pöidla puhul ei aita mitte miski.
Vasta