Pätt " KAREL PURI "

siia käivad üldised teemad, mis teistesse foorumitesse ei sobi
raumar
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 9
Liitunud: 23 Mär 2020, 19:43

Pätt " KAREL PURI "

Lugemata postitus Postitas raumar »

Hoitan inimesi isiku KAREL PURI eest kes pakub tööd kuid raha ei maksa ning suhtleb ka väga ropult .
Tegutseb ettevõttega "lammutuseässad" mida juhib tema elukaaslane Kerlin Lehismets.
Sai teostatud 4 päeva tööd tema juures,palk oli tükitööna .
Peale 4 päeva tulin ära kuna antud töö ei sobinud ja ei tasunud ka rahaliselt ennast ära .Ning tuli välja et tegu on suure petisega .
Mingit kokkulepet temaga ei olnud kauaks ma sinna tööle tulen/olen. Nn proovipäevad olid need 4 päeva.Kokkulepe puudus .
Kokku siis võlgneb mulle 210.-€
Kõigepealt siis et tema pole ettevôttelt raha saanud ,uurisin ja talle on arve maksutud.Siis hakkab et tema ülekannet ei tee,pean rahale ise järgi "jooksma" ,ca 300km,kuigi algul ise küsib kontoandmeid.
Siis hakkab pihta sellega et ma pole ikkagi niipalju teinud et sellist raha saada , tegin isegi rohkem , aga teda see ei huvita .

Soovitan kõigil temaga mitte tegemist teha,raha ta ei maksa ja saad sõimata ka selle eest kui küsima láhed .
Võlgu on ta paljudele .Otsesesmõttes pätt kes tahab teiste arvelt endale raha teha.
Kõik kellele veel antud ettevõte/isik võlgu võivad kirjutada mulle ,plaan ta televisiooni ka üles panna koos oma pettustega .Viimane pätt .
Urmas
autodidakt
Postitusi: 10852
Liitunud: 17 Apr 2009, 23:51
On tänanud: 309 korda
On tänatud: 383 korda

Re: Pätt " KAREL PURI "

Lugemata postitus Postitas Urmas »

raumar kirjutas: 25 Mär 2021, 19:53
Kõik kellele veel antud ettevõte/isik võlgu võivad kirjutada mulle ,plaan ta televisiooni ka üles panna koos oma pettustega .Viimane pätt .
Meedia kaasamiseks peavad sul olema vettpidavad KIRJALIKUD Lepingud tööl käimise-tehtu, kokkulepped palga jne kohta. Kui sul neid ei ole, võid saada tsiviilhagi mainekahju kohta. Ameerikamaa kohtupraktika on hakanud ka siiamaile jõudma. ;) Jah, VÕS seadus lubab ka suulisi Lepinguid sõlmida, kuid need on "sõna sõna vastu lepingud" ja ei pruugi toimida isegi kohtus. Kohtus võidab sõnaosavam advokaat. Saamata jäänud 210€-st sul advokaadi palkamiseks ei piisa, isegi kui kohtus võidad, jääd rahaliselt miinustesse või teed ennast ise lolliks.

Ei saanud päris hästi aru? Kas nii käibki, et kui 4 päeva möödudes sulle töö ei sobi ja jalutad ära, siis tööandja vaadaku ise kuidas objekt lammutatud saab? Sinu tööandjal on vist samuti vastutus tellija ees. Kas teil oli ikka suuline leping selles osas, et proovin lammutada ja kui ei meeldi, siis jalutan minema ja maksa tööpäevad kinni? Kas proovitöö eest 210€-t natuke palju ei ole? Miinimumi puhul oleks sul 4 päeva palk alla 100€ ja seda ka juhul kui tööandja oleks maksnud maksud sinu eest(arvetus suht umbmäärane, aga suurusjärk peaks olema enam-vähem õige).
raumar
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 9
Liitunud: 23 Mär 2020, 19:43

Re: Pätt " KAREL PURI "

Lugemata postitus Postitas raumar »

Kuna isik ennast ise näole ei andnud kordagi antud objektil siis sai ainult telefoniteel suheldud . Oli jutt et tulen ja teen aga peale 4 päeva tuli välja et ta on petis ja antud töö kirjeldus mis ta telefonis mainis jamis reaalselt oli olid kaks erinevat asja . Igastahes tegi asja lihsamaks kui oli, tagantjärgi hea et àra tulin muidu oleks veel suurenat sunmat taga ajanud .Tegu oli musta tööotsaga.
raumar
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 9
Liitunud: 23 Mär 2020, 19:43

Re: Pätt " KAREL PURI "

Lugemata postitus Postitas raumar »

Kui sa võtad inimese endale tööle siis pead talle kokkulepitud töötasu maksma kasvi 3 tunnise päeva eest. Ka töölepingu olemasoluta on tekkinud töösuhte olukord sest üks tegi tööd ja teine pakkus tööd
Urmas
autodidakt
Postitusi: 10852
Liitunud: 17 Apr 2009, 23:51
On tänanud: 309 korda
On tänatud: 383 korda

Re: Pätt " KAREL PURI "

Lugemata postitus Postitas Urmas »

raumar kirjutas: 26 Mär 2021, 09:02 Kui sa võtad inimese endale tööle siis pead talle kokkulepitud töötasu maksma kasvi 3 tunnise päeva eest. Ka töölepingu olemasoluta on tekkinud töösuhte olukord sest üks tegi tööd ja teine pakkus tööd
Seda´nd küll, aga sa pead suutma tõestada oma telefoni teel tehtud kokkulepped. Praegu on sul sõna sõna vastu.
raumar
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 9
Liitunud: 23 Mär 2020, 19:43

Re: Pätt " KAREL PURI "

Lugemata postitus Postitas raumar »

Tõestus on olemas ,hilisem suhtlus internetis kus kirjas et käisin seal 4 päeva ja antud summa on tal maksmatta.
Ise on ta seda ka kinnitanud vestluses. Nyyd peab edasi mõtlema mida järgmiseks teha et see raha kàtte saada . Kohtupoole minna väikse summaga pole nagu mõtet vist. Samas meedias ta maine maha teha ja et kôik teaksid kellega tegu on temale pàrast palju kahjulikum kui see 210€ ,isegi kui ma seda raha kàtte ei saa siis temal on kahju suurem
raumar
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 9
Liitunud: 23 Mär 2020, 19:43

Re: Pätt " KAREL PURI "

Lugemata postitus Postitas raumar »

Ehk Katrin Lust või Taavi Libe võtavad selle enda saatesse sisse 😀
Kui kõik kokku ajada kellele ta võlgu on siis see summa läheb viiekohaliseks ma usun . Inimesed peavad teadma kellega tegu et ta jàrgmisi ei saaks ûle lasta .
ping
Ehituspenskar
Ehituspenskar
Postitusi: 4450
Liitunud: 28 Jaan 2016, 10:35
On tänanud: 86 korda
On tänatud: 223 korda

Re: Pätt " KAREL PURI "

Lugemata postitus Postitas ping »

raumar kirjutas: 26 Mär 2021, 11:48 Ehk Katrin Lust või Taavi Libe võtavad selle enda saatesse sisse 😀
Kui kõiki, kes kuskil kedagi tüssavad, hakata TVs näitama peaks mitu eraldi kanalit juurde looma ja enne läheb jumalapäike looja kui kõik need jõuab läbi vaadata.

Kui võrrelda ettevõtluse-/majanduskoolituste hindasid, siis paistab et 200eur eest selline eluline koolitus saada on "isegi soodsalt saadud" ja jääb lootus et rohkem sellist koolitust korrata pole vaja.
:hello:
Kõik ohutustehnika reeglid on kirjutatud kellegi verega!!!
Mario002
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 41
Liitunud: 24 Okt 2019, 19:45
On tänanud: 3 korda

Re: Pätt " KAREL PURI "

Lugemata postitus Postitas Mario002 »

Mingit kokkulepet temaga ei olnud kauaks ma sinna tööle tulen/olen. Nn proovipäevad olid need 4 päeva.Kokkulepe puudus .
Aga mida sa loodad saada, kui lampi lähed kellegile tööd tegema? Võta õppust ja ära ilma dokumentideta tee tööd, kui pärast tahad kaebusi esitada.
Vasta