Õlivärv trepil

siia käivad üldised teemad, mis teistesse foorumitesse ei sobi
MarinaR
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 14
Liitunud: 20 Sept 2019, 22:19

Õlivärv trepil

Lugemata postitus Postitas MarinaR »

Tere kõiglile :wave:

Kõigepealt tänan kõiki kes on mulle varasemalt siin foorumis nõu andnud :)

Pöördun taas teie poole küsimusega :)

Majas on puidust trepp, millel on peal õlivärv.
MInu küsimus - kas võin trepi lihtsalt üle värvida või õlivärvile ei hakka teine värv peale ja peab kindlasti lihvima vana värvi maha? :blink:
Küülaline
Ehituspenskar
Ehituspenskar
Postitusi: 6092
Liitunud: 02 Veebr 2009, 22:46
On tänanud: 65 korda
On tänatud: 133 korda

Re: Õlivärv trepil

Lugemata postitus Postitas Küülaline »

Kas sa oled kindel et vana on ikka ÕLIVÄRV. Kiputakse kõiki mitte vesialusel värve õlivärvideks nimetama. Ja üle võid värvida ju samuti õlivärviga.
MarinaR
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 14
Liitunud: 20 Sept 2019, 22:19

Re: Õlivärv trepil

Lugemata postitus Postitas MarinaR »

Küülaline kirjutas: 29 Nov 2020, 15:05 Kas sa oled kindel et vana on ikka ÕLIVÄRV. Kiputakse kõiki mitte vesialusel värve õlivärvideks nimetama. Ja üle võid värvida ju samuti õlivärviga.
Ma arvan, et õlivärv. Pead muidugi ei anna. Jube libe igaljuhul see värv mis on seal peal. Plaanis on üle värvida ja trepiastme katted peale panna.
Urmas
autodidakt
Postitusi: 10774
Liitunud: 17 Apr 2009, 23:51
On tänanud: 308 korda
On tänatud: 383 korda

Re: Õlivärv trepil

Lugemata postitus Postitas Urmas »

MarinaR kirjutas: 29 Nov 2020, 10:34 MInu küsimus - kas võin trepi lihtsalt üle värvida või õlivärvile ei hakka teine värv peale ja peab kindlasti lihvima vana värvi maha? :blink:
Ei pea vana värvi maha lihvima, aga võiksid kerge lihvi küll teha parema nakkumise huvides või vähemalt mõne pesuainega korralikult üle käima. Näiteks sellega https://vivacolor.ee/wp-content/uploads ... 014_P1.pdf Ära unusta lugemast kasutusjuhendit!
Nõudke kvaliteeti, aga olge valmis selle eest ka maksma! Siseviimistlustööd, 55 676 252
MarinaR
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 14
Liitunud: 20 Sept 2019, 22:19

Re: Õlivärv trepil

Lugemata postitus Postitas MarinaR »

Urmas kirjutas: 01 Dets 2020, 08:00
MarinaR kirjutas: 29 Nov 2020, 10:34 MInu küsimus - kas võin trepi lihtsalt üle värvida või õlivärvile ei hakka teine värv peale ja peab kindlasti lihvima vana värvi maha? :blink:
Ei pea vana värvi maha lihvima, aga võiksid kerge lihvi küll teha parema nakkumise huvides või vähemalt mõne pesuainega korralikult üle käima. Näiteks sellega https://vivacolor.ee/wp-content/uploads ... 014_P1.pdf Ära unusta lugemast kasutusjuhendit!
Aitäh! :)
Vasta