vajan vist suuremat sorti abi

siia käivad üldised teemad, mis teistesse foorumitesse ei sobi
Marissa
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 11
Liitunud: 04 Jaan 2020, 18:31

vajan vist suuremat sorti abi

Lugemata postitus Postitas Marissa »

meie korteriühistu soovib majas teha mitu remonttööd. kuhu peaksin mina korteriomanikuna pöörduma, et saada teada, mida peaksin mina oma korteris tegema, et remonttööd tuleksid mulle pigem kasuks kui kahjuks. st. kes annaks nõu. nimelt on käsil majja keskkütte süsteemi rajamine. Aga minu korter on esimesel korrusel. kas ma peaksin enne keskkütte teha laskmist enda korterit kuidagi ka soojustama? mul praegu on põrandad ikka väga külmad ... maja ennast soojustama ei hakata, see on tänaseks selgunud. kuna tegu kivimajaga, siis ma nüüd ei teagi, kas enne suuremate tööde alustamist peaksin soojustama ja kuidas soojustama? kes mulle annab nõu`? kuhu pöörduda? ma kujutan ette kui põrandatest pidevalt huugab külma sisse , siis ma maksan keskkütet täitsa tühja. vannitoas olen teinud paar aastat tagasi põhjaliku kap.remondi, nüüd oli kuulda et pannakse tsentraalne soe vesi, seega praegused veeühendused, mis on mul kõik seina taga ... boiler jne. mis nendest saab? lammutatakse kõik ära ja jälle olen mina see, kes peab selle oma rahadega ära remontima? ja veel on mul küsimus. kui majas on hetkel ahjud ja pliidid, ega vist minul ei ole lubatud esimesel korrusel ahju ega pliiti maha lõhkuda, juhul kui teisele korrusele nad alles jäävad. aga kui teisel korrusel neid pole, siis nagu võiks või? kelle poole peaksin pöörduma? ühistut ärge soovitage, seal on juba näha, et mitte ühtki mõistlikku otsust sealt nagunii ei tule. tänud vastajatele
ifffff
Ehitusveteran
Ehitusveteran
Postitusi: 1867
Liitunud: 31 Okt 2006, 00:18
On tänanud: 17 korda
On tänatud: 62 korda

Re: vajan vist suuremat sorti abi

Lugemata postitus Postitas ifffff »

Kas googlesse on sõna ehituskonsultant raske trükkida?

Oma õigekirjaga võiksid ka natuke tegeleda. Silmadele on valus sellist joru lugeda.
reena
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 3
Liitunud: 21 Mär 2019, 10:27

Re: vajan vist suuremat sorti abi

Lugemata postitus Postitas reena »

selge, otsin isikut, kelle nimi on ehituskonsultant. aitäh
suvaline
Ehitusguru
Ehitusguru
Postitusi: 760
Liitunud: 20 Jaan 2019, 18:17
On tänanud: 11 korda
On tänatud: 21 korda

Re: vajan vist suuremat sorti abi

Lugemata postitus Postitas suvaline »

Kõikidele küsimustele peaks suutma vastata KÜ.
Kuna planeeritakse küttesüsteemi liigi põhimõttelist vahetamist siis peaks olema kõikide kaasomanike, mitte KÜ liikmete!, nõusolek. Kohalik omaviletsus peaks ehitusloa väljastamisel kõikide huvitatud isikute arvamuse saama.
Oleks olemasoleva süsteemi rekonstrueerimine vmt siis on teine lugu.
Vaadake ka siia: https://ekvy.ee/et/ ja siis siia: https://www.kutseregister.ee/kutsed/kutsed
Vasta