Hoiatus ja nõuete kogumine - Sense Trust OÜ jt Sense grupi ettevõtted

siia käivad üldised teemad, mis teistesse foorumitesse ei sobi
hapupiim
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 1
Liitunud: 25 Mai 2020, 12:33

Hoiatus ja nõuete kogumine - Sense Trust OÜ jt Sense grupi ettevõtted

Lugemata postitus Postitas hapupiim »

Soovin hoiatada inimesi Sense Trust OÜ ja teiste Sense gruppi kuuluvate ettevõtete eest. Samad isikud on seotud ka Sense OÜ, Sense Special OÜ, Sense Holding OÜ, Sense Concept OÜ, Sense Factory OÜ ja Sense Building OÜ-ga.

Nimetatud ettevõtete juht on Tarmo Tamm (seotud ka Safran OÜ-ga), kelle jutt on libe ja suursugune, kuid kelle teod kahjuks sõnadega kokku ei lähe. Tellisin Sense Trust OÜ-lt nullenergia elumaja ehituse, mille tööde käigus on ilmnenud suurel hulgal erinevaid probleeme ja puudusi:
  • ehitustegevusega pidev viivitamine ja tähtaegade eiramine;
  • oluliste puudustega projektdokumentatsioon;
  • laias ulatuses ehituspraaki;
  • ehitusmaterjalide pahatahtlik optimeerimine;
Lisaks on Sense võlgu nii minu kui ka teiste objektide alltöövõtjatele ning ehituse projektijuht, Juhani Võik, toimetas objektil ebaseaduslikult. Ei ole kindel, kas "projektijuhil" kutsetunnistuski on. Hoolimata ilusast reklaamist on Sense tegevus olnud lepingu algusest peale väga ebaprofessionaalne, ebaeetiline ja vigu täis.

Mul on kahju, et pean sellist postitust jagama, aga Sense reklaam ja Sensega seotud isikute sõnad on võrreldes reaalsusega täiesti vastupidised. Kuna olen teadlik, et ka teistel tellijatel on nendega erinevaid probleeme olnud, siis tahan tulevasi koduehitajaid informeerida, et peavalu ja rahakulu ennetamiseks on targem Tarmo Tamme, Juhani Võiku ning kõiki Sense ettevõtteid vältida.

Sense tegevust uurides on alust arvata, et peaaegu kõik selle grupi ettevõtted tegutsevad sarnaste põhimõtete alusel ja seetõttu olen alustanud ka nõuete kogumist kõigi hoiatuskirjas mainitud ettevõtete kohta. Loodan, et selle abil saame tulevikus Eesti ettevõtluskeskkonda ausamaks ja puhtamaks muuta.

Lisainfo ja nõuete osas võib kirjutada mulle privaatsõnumitesse.
Vasta