Uretek?

siia käivad üldised teemad, mis teistesse foorumitesse ei sobi
Mait16
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 3
Liitunud: 25 Veebr 2019, 13:30

Uretek?

Lugemata postitus Postitas Mait16 »

Tere
Endal ka põranda probleem ja uuriks sellise firma kohta. On keegi reaalselt kasutanud nende lahendusi? Tagasisidet? Arvamusi, hinnad? Olen kogu interneti läbi uurind ja suurt midagi tarka keegi ei räägi. Youtubes ka videosi vähe.
Toby
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 149
Liitunud: 29 Mai 2010, 22:40
On tänatud: 12 korda
Kontakt:

Re: Uretek?

Lugemata postitus Postitas Toby »

Kui on ikka suur ja äravõitmatu igatsus selle ühe ja kordumatu Ureteki järele, äkki on lihtsam neilt endilt tehtud töid/objekte näha küsida ja eelmiste tellijatega rääkida?
Mait16
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 3
Liitunud: 25 Veebr 2019, 13:30

Re: Uretek?

Lugemata postitus Postitas Mait16 »

Olen ka nendega suhelnud ja äkki näiteks foorumist ka keegi neid tellinud.
Eks igaüks kiida oma ja tahaks erapooletut arvamust ka kuulda.
Mait16
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 3
Liitunud: 25 Veebr 2019, 13:30

Re: Uretek?

Lugemata postitus Postitas Mait16 »

No, kuulaks muljeid
maja02
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 2
Liitunud: 26 Nov 2019, 22:11

Re: Uretek?

Lugemata postitus Postitas maja02 »

Ma enda majal lasin aasta tagasi Ureteki meestel põrandat korrigeerida, oli äärtest ca 1-2 cm vajunud. Olin valmis, et hakkavad läbi betoonpõranda puurima, aga selleks vajadust polnud, augud tehti õuest soklist veidi altpoolt ja neid pole enam nähagi, kuna maapinnast madalamal. Töö ise oli suhteliselt lihtne ja kiire ning mehed tundusid asjalikud, ca 3h võttis aega ja ei olnud väga vajadust asjugi majas ümber tõsta. Raha küsisid selle eest muidugi tublisti (ca 3000€) aga nüüd on süda rahul, põrand korras ja 10a garantiid nende tööle.
Mina julgeks soovitada küll neid.
ifffff
Ehitusveteran
Ehitusveteran
Postitusi: 1867
Liitunud: 31 Okt 2006, 00:18
On tänanud: 17 korda
On tänatud: 62 korda

Re: Uretek?

Lugemata postitus Postitas ifffff »

Kole läbinähtav on selline turundustaktika :D :D :D
maja02
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 2
Liitunud: 26 Nov 2019, 22:11

Re: Uretek?

Lugemata postitus Postitas maja02 »

ifffff kirjutas: 27 Nov 2019, 10:16 Kole läbinähtav on selline turundustaktika
Jah, nägid läbi, au ja kiitus sulle!

See on huvitav, et kui eestlane kirjutab liiga positiivselt midagi, siis tekib kohe osadel see refleks, et "see küll nüüd õige jutt ei ole, miks peaks üks inimene midagi kiitma ... juu ta ikka mingi turundus nagla on ja kiidab enda toodet/teenust". Eks ma saan aru sellest ka, ega eestlane naljalt headest asjadest ei kirjuta, tavaliselt ikka kirutakse midagi või sõimeldakse ja selle valguses ongi "imelik" sihuke postitus.
Aga võta sa kinni, seekord oli tõesti selline harukordne juhus, et üks inimene kiitis teist ilma omakasuta. :hello:
RaJy
Ehitusveteran
Ehitusveteran
Postitusi: 1146
Liitunud: 17 Juun 2018, 09:31
On tänanud: 32 korda
On tänatud: 50 korda

Re: Uretek?

Lugemata postitus Postitas RaJy »

Vähemalt niipalju on maja02 postitusest kasu, et on enam-vähem hinnatase teada - muidu peaks igaüks hinnapakkumist küsima ja siis edasi kalkuleerima. :good:
ifffff
Ehitusveteran
Ehitusveteran
Postitusi: 1867
Liitunud: 31 Okt 2006, 00:18
On tänanud: 17 korda
On tänatud: 62 korda

Re: Uretek?

Lugemata postitus Postitas ifffff »

maja02 kirjutas: 28 Nov 2019, 22:24
ifffff kirjutas: 27 Nov 2019, 10:16 Kole läbinähtav on selline turundustaktika
Jah, nägid läbi, au ja kiitus sulle!

See on huvitav, et kui eestlane kirjutab liiga positiivselt midagi, siis tekib kohe osadel see refleks, et "see küll nüüd õige jutt ei ole, miks peaks üks inimene midagi kiitma ... juu ta ikka mingi turundus nagla on ja kiidab enda toodet/teenust". Eks ma saan aru sellest ka, ega eestlane naljalt headest asjadest ei kirjuta, tavaliselt ikka kirutakse midagi või sõimeldakse ja selle valguses ongi "imelik" sihuke postitus.
Aga võta sa kinni, seekord oli tõesti selline harukordne juhus, et üks inimene kiitis teist ilma omakasuta. :hello:
Foorumisse tekib kaks uut kasutajat. Üks küsib toote kohta, teine hakkab kiitma seda. Cmon noh. Sutikene võiks ikka rohkem pingutada.

Mingit eestlaslikku kadedust pole siit mõtet otsida.
siimsusi
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 208
Liitunud: 10 Jaan 2012, 20:53
On tänanud: 10 korda
On tänatud: 5 korda

Re: Uretek?

Lugemata postitus Postitas siimsusi »

ifffff kirjutas: 29 Nov 2019, 08:46
Foorumisse tekib kaks uut kasutajat. Üks küsib toote kohta, teine hakkab kiitma seda. Cmon noh. Sutikene võiks ikka rohkem pingutada.

Mingit eestlaslikku kadedust pole siit mõtet otsida.
Peab ikka pika vinnaga müügimees olema, kui küsimise ja pakkumise vahe on 9 kuud!
Igal pool ka tonti ei maksa näha!
Vasta