k-rauta e-pood

siia käivad üldised teemad, mis teistesse foorumitesse ei sobi
m6mm
külaline

k-rauta e-pood

Lugemata postitus Postitas m6mm »

Kas keegi on sealt kauba kätte ka saanud?
Või on see e-pood, mis rõõmustab üksnes tasumise rõõmu pakkumisega?

:banghead:
Kasutaja avatar
laurit
Ehitusspets
Ehitusspets
Postitusi: 360
Liitunud: 13 Jaan 2010, 23:15
Asukoht: Harjumaa
On tänanud: 3 korda
On tänatud: 9 korda

Re: k-rauta e-pood

Lugemata postitus Postitas laurit »

Kaks korda olen tellinud ise järeleminemisega. Siis nagu küll probleeme ei olnud.
kruvi keeraja
külaline

Re: k-rauta e-pood

Lugemata postitus Postitas kruvi keeraja »

samuti 2 korda tellinud
esimene kord ootasin üle nädala kullerit, järgmine tellimus tuli ülejärgmisel pärval kulleriga.

Naljakas oli see, et tahtsin led prozektorit, epoes -40% soodukas, näitas et tartus täitsa olemas, kiirelt poodi, sealt selgus, et soodushind kehtib ainult e-poes, mis sest et ma olen kohapeal ja teil on sama asi riiulis, telli aga netist oota mitu päeva vastust ja siis mine uuesti poodi kauba järgi :banghead:
Voltamper
külaline

Re: k-rauta e-pood

Lugemata postitus Postitas Voltamper »

Seda e-poe 40% soodukat ei tasu päris tõepähe võtta.
Konkreetne näide, sahtlisiinid maksid e-poes 40% soodukaga ca 6.90 euri ja mahakriipsutatud täishinnaks ca 10 euri. Kuna oli asjaga kiire läksin kohale, et otse poest osta. Üllatus oli suur, kui samad sahtlisiinid olid poes letihinnaga 7.10 euri. Seega ei tasu arvata, et E-poest jubedalt hea diili saad. Need suured soodukad on üles puhvitud hindadelt tehtud. Sellepärast nad üritavadki hoida e-poe ja reaalsed kaupluse asjad lahus, et sa sinna riiuli vahele hindu ei satuks uurima ja arvaks, et said e-poest jubeda sooduka.
Mul on konkreetse toote puhul fototõestused olemas, nii e-poe lehelt kui poe riiulist.
Külaline
külaline

Re: k-rauta e-pood

Lugemata postitus Postitas Külaline »

See on vist paljude kohta eripära et e-poe ja kohapeal on erinevad hinnad/ tingimused.
Vahepeal kui otsisin el miiusaagi siis leidsin ka et Bauhofis on e poes soodushind 249.- poes aga 299 ja kohapeale minnes öeldi et need ongi erinevad "poed".
Kuid kui tellima hakkasin (paar päeva hiljem) siis oli see kampaania sealt läbi saanud. Siis otsisin netist teisi kohti ja oli sel korral K-Rauta e-poe soodukas. Tellisin sealt ja sain kauba 2 päeva hiljem koduõuel kätte.
Külaline
külaline

Re: k-rauta e-pood

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Ma plaanisin esimest korda elus plaatima hakata ja tellisin e-poe kampaania ajal sealt plaadilõikuri, kellud, hõõrutid ämbri, augupuurid ja muud vajalikku plaatimiseks. Maksin sooduka ajal ära ja sain paar päeva hiljem vastuse, et soovitud plaadilõikurit pole enam saada. Krt aga soodukas oli juba läbi ja ei pakutud ka teisi plaadilõikureid mõne päeva taguse soodustusega. Seega tühistasin kogu tellimuse. Õnneks kanti raha tagasi ikka. Läksin mõned päevad hiljem Tondi poodi ja seal riiulis oli üks see soovitud plaadilõikur igatahes olemas...
Külaline
külaline

Re: k-rauta e-pood

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Türnüfflid raiskavad aja ära ja siis oota seda kaupa nagu issanda õnnistust kui saad teada, et tutkit.
Külaline
külaline

Re: k-rauta e-pood

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Teenindus - laitmatu
Soodukad - täitsa olemas, ka arvestatava vahega e-tellimise kasuks, kui otsijal mingi ülevaade on
Tarne - mugav nii järgiminekuga lähimas poes kui kulleriga kätte. Miinus, et ei saa tõesti kindel olla kogu valitud ja makstud portsu saamises ja sama ostu tellimus võib saabuda ka mitmes osas, mul ka päevi vahet olnud. Konkreetse töö jaoks võibki tähendada, et ostad kõik vajaliku millegi paigaldamiseks aga seda paigaldatavat ennast või mõnda otsalõpnud pisiasja ei tule ja siis ekraanil mõne kikiga võidetud aeg kuhugi kohale poodi mineku arvelt läheb ikka tühja. Teine miinus, et kauplusest kättesaamist ei saa kindlalt teada, kui erinevad asjad on olemas erinevatest linnades. Ostavad inimesed online korraga ja võib sul ka kliki ajal miski kuskil käest minna kellegi teise ostukorvi.

Saabumisaegu on olnud välkkiireid ja vist oli kord üle nädala. Teadmata kaduma pole midagi jäänud, puuduva raha on tagasi makstud. Pildi järgi ostetud ja laost lõppemise tõttu jäi kord saamata plaat , pärast asemele otsides kauplustes katsudes ja vaadates ma olekski nõrga asja valinud.
Meilidele ja klienditelefonile vastatakse, kullersaadetiste jälgimiskoodid tellimisinfo meilis on olemas olnud ja abiks. Pakitud kastid ja paksult kiletatud asjad kõik tulnud mul seni vigastusteta, kuigi see tänu osalt juba ka pakkijatele lisaks kullerteenusele.

Kokkuvõttes on see ikkagi üks valik juures.
Külaline
külaline

Re: k-rauta e-pood

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Külaline kirjutas: 21 Nov 2017, 11:19 kullersaadetiste jälgimiskoodid tellimisinfo meilis on olemas olnud ja abiks.
Mitme pakina saabumisel peab arvestama, et ostja ei näe oma poekonto tellimusinfos, mida mingi saadetise kood sisaldab ja kui pakkide saabumised juhtuvad pikemate vahedega olema, siis ei tea, millal võiks jõuda erinevate kiirusvajadustega asjad.
Kui kiiret pole, siis pikema kullerootusevalmiduse asemel väiksemõõduliste (ostude) puhul ise suunaks pigem postkontorisse kogunema ja läheks korraga.

Saadavuse arvud e-poes on kindlasti seda lootustandvamad, mida suurem arv seal parasjagu kirjas on.
Vasta