Soovitage plekkseppa

siia käivad üldised teemad, mis teistesse foorumitesse ei sobi
Plekkseppavaja
külaline

Soovitage plekkseppa

Lugemata postitus Postitas Plekkseppavaja »

Tervist, palun soovitage plekkseppa tallinnas või selle lähiümbruses, kes teeks tööd korrektselt. Vaja lasta teha nii veeplekke akendele kui ka muid plekkdetaile eramaja fassaadile. Oleks hea kui vastaks inimesed kellel oma kogemus, googlit oskan ka ise kasutada.

KM Katused
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 6
Liitunud: 10 Juun 2017, 08:05

Re: Soovitage plekkseppa

Lugemata postitus Postitas KM Katused »

Saada oma soovid mailile. Kmkatused@gmail.com

Voltamper
külaline

Re: Soovitage plekkseppa

Lugemata postitus Postitas Voltamper »

Olen tellinud Espaki juures olevalt plekksepalt ja viimasel ajal plekimeister.ee-st, mis
asub Valdeku ja VIljandi mnt ristmiku juures.
Esimese puhul oli asi natuke vaevaline, tuli minna kohale ja teha kätega selgeks, mida sul vaja on, tähtajad kippusid venima ja tuli ennast meelde tuletada. Samas kvaliteedi kohta midagi halba ei oska öelda, lihtsalt natuke tülikas asjaajamine. Nüüd on see kolinud teistesse ruumidesse, samuti Espaki juures, lisaks on seal uus töötaja juures. Viimati kui sealt ühele suuremale kogusele hinnapakkumise võtsin, oli hind kõrgem kui Plekimeister.ee-s.

Plekimeister on siiamaani muretult kõik valmis teinud. Kodulehel on piisavalt näidiseid ja kui on mõne detaili juures erisoove, siis on need kirjelduse järgi ilusti ära tehtud. Seega ainult tellimise ja järeleminemise vaev. Siiani on tarneajad olnud ca 1-3 päeva. Minu arust on neil hinnad ka väga head. Võibolla kuskil garaažis teeb keegi veel odavamalt, aga mugavus ja hea teenindus on ka midagi väärt.

Vasta