Kust köögimööbel tellida?

siia käivad üldised teemad, mis teistesse foorumitesse ei sobi
Leida
külaline

Re: Kust köögimööbel tellida?

Lugemata postitus Postitas Leida »

Tellisin köögi tuttava soovitusel Viljandi firmast Furniteks. Hinnaks oli 39 000, millest 20 000 sai kohe makstud ning ülejäänud hiljem. Hinnapakkumisi võtsin ka mujalt, kuid see oli kõige soodsam, ning pealegi meeldis mulle välja pakutud lahendus. Kolme paigaldajat tegid tublit tööd ja köök sai ühe päevaga üles pandud.


http://www.furniteks.ee
hundipoeg
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 239
Liitunud: 06 Mär 2009, 20:51

Re: Kust köögimööbel tellida?

Lugemata postitus Postitas hundipoeg »

:hello:

selle järgi nüüd küll ei otsustaks, kas suur või väike tegija? olen nii mõnegi mööblijupi ja ka köögi lasknud teha meestel, kel väike "nurgatagune" tsehhike ja mingit salongineil polegi, aga alati seal midagi tellimas käies tundub, et tööpuudust mitte. saab paremini kuidagi oma soovid ja tahtmised mööbliks, kui mõnes ennem käidud suures uhkes salongis, kus räägiti ikka mingist standart moodulitest, aga eks see ole iga ühe oma asi, kust tellib. aga see pole minu meelest ka miski aumärk, et köök peab min 60k maksma. täitsa norm ilma tehnikata saab ka 15k eest.
Paremat homset Teile ja konkurentsivõimelist sissetulekut mulle!!
tiit001
Ehitusspets
Ehitusspets
Postitusi: 588
Liitunud: 06 Veebr 2005, 11:16
On tänatud: 2 korda

Re: Kust köögimööbel tellida?

Lugemata postitus Postitas tiit001 »

Tere,

Minugi poole võite pöörduda köögimööbli(ja ka igasugu muu sisustuse) soovidega, meil on väike firrma, kogemused töömeestel keskmiselt 10-20a(minul 15a.) saame pakkuda ka soodsaid tingimusi ja komplektseid erilahendusi.

Tiit
Erimööbel koos projekteerimise ja paigaldusega 5149336 tiit.sassi@gmail.com
kindlasti
külaline

Re: Kust köögimööbel tellida?

Lugemata postitus Postitas kindlasti »

Leida kirjutas:Tellisin köögi tuttava soovitusel Viljandi firmast Furniteks. Hinnaks oli 39 000, millest 20 000 sai kohe makstud ning ülejäänud hiljem. Hinnapakkumisi võtsin ka mujalt, kuid see oli kõige soodsam, ning pealegi meeldis mulle välja pakutud lahendus. Kolme paigaldajat tegid tublit tööd ja köök sai ühe päevaga üles pandud.


http://www.furniteks.ee
Kahtlase reklaamihüüdena näib, arvestades seda, et anonüümne soovitaja, firma ei suuda kodulehegi eest maksta ja krediidiinfos pisike punane.
Lisaks kliendi rahulolu 50% ettemaksuga...
Soliidsemalt mõjuks lihtne pildigalerii ja kontaktinfo...
gabbana
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 8
Liitunud: 24 Apr 2009, 19:31

Re: Kust köögimööbel tellida?

Lugemata postitus Postitas gabbana »

Vaata Baltest mööblit,väga tegijad köögid,ise olen väga rahul.
Külaline
külaline

Re: Kust köögimööbel tellida?

Lugemata postitus Postitas Külaline »

ei tea, kuidas suhtuda Arensi 2,3 miljonilisse võlga (krediidiinfo andmed). Saadud neilt hea pakkumine, aga kas julgeb minna ettemaksu tegema, et kas on ikka lootust mööbel ka kätte saada?!
tiit001
Ehitusspets
Ehitusspets
Postitusi: 588
Liitunud: 06 Veebr 2005, 11:16
On tänatud: 2 korda

Re: Kust köögimööbel tellida?

Lugemata postitus Postitas tiit001 »

võid ka minult köögimööbli pakkumise võtta.. 5149336
Erimööbel koos projekteerimise ja paigaldusega 5149336 tiit.sassi@gmail.com
meesjah
külaline

Re: Kust köögimööbel tellida?

Lugemata postitus Postitas meesjah »

arens vast juba nii suur nimi, et pankroti juhul keegi ostab firma (koos tulevaste klientidega) üles.
samas olen veendunud, et keegi üksiküritaja teeks originaalsema ja vingema asja. kindlasti ka odavama või vähemalt sama hinnaga. ainult kas üles leiad tegija. eeldab põhjalikku uurimist, sest sossseppasid on ka
Külaline
külaline

Re: Kust köögimööbel tellida?

Lugemata postitus Postitas Külaline »

meesjah kirjutas:arens vast juba nii suur nimi, et pankroti juhul keegi ostab firma (koos tulevaste klientidega) üles.
Kui pankrotti lastakse siis ongi ettemaksu teinud kliendid rahast ilma. Tootmine heal juhul saab uue omaniku, halvemal juhul müüakse seadmed võlgade katteks maha.
Võlgu ei osta keegi üles - eratabija on väga hinnatundlik ja enamasti ühekordne klient.
Kahjuks selgus kinnisvaramulli lõhkemisel, et eestlane on ikkagi veel vaene "idaeurooplane", kellele on reaalselt taskukohane nn." poola köök". Teine variant on, kohalikud vaatavad kulud üle ja leiavad tugeva hinnalangetusvõimaluse (odavamad materjalid, tootmise optimeerimine - (valmimis)aeg=(tööliste palga)raha, palgad(eriti juhatus), kasumiootus).
Näitena tihtilugu 2 sarnase kvaliteediga toodet võivad hinnalt väga erinevad olla - ainult selle odavama leidmiseks tuleb näha vaeva ja rabeleda - asjad, mis buumi ajal olid tundmatud väljendid.
Tuul
Regulaarpostitaja
Regulaarpostitaja
Postitusi: 85
Liitunud: 05 Apr 2009, 21:35

Re: Kust köögimööbel tellida?

Lugemata postitus Postitas Tuul »

Soovitaks Riz köögid ja ei ole need hinnad Eesti köökidega võrreldes palju kallimad midagi.
tiit001
Ehitusspets
Ehitusspets
Postitusi: 588
Liitunud: 06 Veebr 2005, 11:16
On tänatud: 2 korda

Re: Kust köögimööbel tellida?

Lugemata postitus Postitas tiit001 »

korralik köök meil u 10 000-. jm seal siis vähemalt spoonitud mustrisse aetud esifassaad(või kõrgläike värv), käsitööna kõrgsurve laminaat töötasapind/tagasein, vaikselt sulguvad sahtlid jne..
Erimööbel koos projekteerimise ja paigaldusega 5149336 tiit.sassi@gmail.com
mai
külaline

Re: Kust köögimööbel tellida?

Lugemata postitus Postitas mai »

Tiit 001, kirja ambor@hot.ee, seal suhtleks täpsemalt jne..
Priit Peljo
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 25
Liitunud: 22 Apr 2008, 13:43
Asukoht: Tallinn, Tondi. +3725179063

Re: Kust köögimööbel tellida?

Lugemata postitus Postitas Priit Peljo »

Sulle ei meeldi standardid
siis ...
mööbel Renivolist :)

http://www.renivol.ee/

Tuttav mul toimetab seal.
mai
külaline

Re: Kust köögimööbel tellida?

Lugemata postitus Postitas mai »

Lahepuust sai tellitud paar aastat tagasi tellitud ja väga rahul.
Ingel
külaline

Re: Kust köögimööbel tellida?

Lugemata postitus Postitas Ingel »

Mina olen endale suutnud 2 kööki tellida, esimese tellisin pisikesse lasnamäe korterisse,R&L studiost, ning jäin teenusega väga rahule, viidi konkreetselt kurssi, mis materjal on mis. Teist kööki tellides teadsin ise täpselt mida soovin, olin endale konkreetselt selgeks teinud, millise mustriga spooni ja missugust kivi töötasapinda soovin oma köögis kasutada, võtsin pakkumisi peale R&L studio veel teistestki ettevõtetest, sealhulgas arensist, idemast ja oli teisigi väiksemaid tegijaid. Ainukesed kes olid võimelised minu soovitud materjale pakkuma olid Idema ja R&L studio, otsustatud sai viimase kasuks, kuna hind oli poole odavam. Oma otsust ei kahetse, mööbel valmis ennetähtaegselt ja paigaldus koos elektri ja torude ühendusega võttis 2 päeva. Köök on olnud juba üle 2 aasta, olen aktiine toiduvalmistaja ja siiamaani ei ole midagi lagunenud. Nende kodukas http://www.rlstudio.ee Loodan, et kellegil sellest infost kasu.
vtl
Ehitusveteran
Ehitusveteran
Postitusi: 1732
Liitunud: 25 Juul 2006, 19:13
On tänanud: 8 korda
On tänatud: 109 korda

Re: Kust köögimööbel tellida?

Lugemata postitus Postitas vtl »

Kolm aastat tagasi käisin ka ise köögiehitamise ja mööbli tellimise kadalipu läbi.
Alustasin T&P köökidest, mida paar sõpra olid kiitnud kui tublit ja soodsat väikefirmat. Läksin firmasse konkreetse teadmisega, millist kappide-valamute-pliidi paigutust vajan, mitu inimest söögilaua taha peab mahtuma jne. kuni selleni, millist viimistlust soovin. Kaasas loomulikult korrektne ruumide plaan, milles märgitud muuhulgas torude ja ventlõõride asukohad.
Lasin siis esmalt teha nendepoolse nägemuse paigutusest - ikkagi profid. Tulemus ajab siiamaani naerma kõik inimesed, kes seda eskiisi näinud on: keset 9m2 kööki troonib kõrge lett, mille taha pugemiseks tuleb sik-sakiliselt kusagilt kapi ja leti otsa tagant läbi pugeda ning seal leti taga on siis kitsas söögilaua-serv, kuhu heal juhul supitaldrik peale mahub. Kõrgel leti otsas troonib aga... kraanikauss. Kujutasin juba ette, kuidas seal lobistamine alati söögilaua täis pritsib ning mis tunne on söögilaua taga istudes vahtida silmade kõrgusel troonivat kraanikaussi mõne musta nõuga.
Kui küsisin, miks kraanikaussi on pandud hirmkallis ja ebamugavalt veidra kujuga disainsegisti, mitte dushiga segisti, nagu algul soovisin, vastas disainer, et ta on alati tahtnud seda (konkreetset disainsegistit) kusagile projekti panna, aga senini pole olnud võimalust.

Pärast korduvaid läbirääkimisi õnnestus küll saada projekt, mis meenutas mulle mu oma nägemust asjade paigutusest köögis, aga paraku jäi töö katki, kuna firma ei nõustunud pakkumises lahti kirjutama ühtegi hinda. Mis maksavad tööpinnad, sulgurid, riiulid jne. Näiteks selleks, et teada saada, mis maksab kapis klaasriiulite asendamine laminaatriiulitega, tuli neil eraldi kalkulatsioon ja pakkumine teha lasta.

Jätan ruumi kokkuhoiu huvides detailselt kirjeldamata kogemused veel viies-kuues köögifirmas. Küll ei suutnud üks firma integreeritud pliiti soovitud asukohta panna, teine ei osanud pottide-pannide karusselli mittestandardse mõõduga nurgakappi mahutada, kuna selleks oli vaja mõõdulint võtta ja konkreetne vidin üle mõõta. Kolmanda hind sama kola eest oli kolm korda kõrgem, kui teistel...

Lõpptulemus oli selline, et läksin koju, tõmbasin endale netist KitchenDraw nimelise planeerimistarkvara (mis võimaldab ametlikult 30h tasuta kasutamist) ja joonistasin oma köögi ise valmis. Paar korda tuli käia mööblifurnituuri müüvates firmades, konkreetsete vidinate mõõdud võtta ja pisut loomingulist mõtlemist kasutada.

Netist juba konkreetseid karkassitootjaid otsides jäi silma kaks firmat - Köögikonstruktor ja Kohtla-Järvel asuv TNC (praegune Järve mööblitootmine), mille esindajaks oli Camilla Köögid. Valik langes viimasele, kuna nendel oli kohe valikus ka tammepuust uksed ning asjaajamine oli kuidagi sujuvam.
Valisin netis olevast kataloogist sobivad standardmõõdus kapid välja (olles eelnevalt arvestanud, et mõningaid neist tuleb mul kohapeal lühemaks saagida) ja läksin nimekiri ja joonised näpus esindusse. Järgmisel päeval läks asi lukku ja tellimisse ning minupoolt ülimalt konkreetse ja kiire asjaajamise boonuseks tehti mulle veel pisuke hinnasoodustus.

Tööpinna ostsin Espakist, kus tollel hetkel minuteada ainsa kohana oli võimalus keerulise kujuga tükkide kohapeal mõõtulõikamine. Eesmärk oli int. pliidi alune nurgatükk võimalikult väikse materjalikaoga, võimalikult lühikeste jätkukohtadega ning ilma traditsioonilise pliiditaguse astmeta(*) valmis teha. (http://www.vtl.ee/files/IMG_5447.jpg)
*) Millegipärast armastavad köögitegijad nurka diagonaalset, 60cm sügavusega tööpinda panna. Ilmselt ei oska nad muudmoodi esiserva jätkata. Kahele poole külgedele jäävad aga kaks pikka diagonaalset lõikekohta ja nurka tuleb puudujääva tööpinna sügavuse kompenseerimiseks teha jätk või kõrgem aste.

Kuna standardkapid oli vaja mahutada mittestandardsesse eramaja kööki, siis mõõtulõikamise, monteerimise ja paigaldamisega tegelesin ise. Sealhulgas integreeritud tehnika, elektri ja veetorude paigaldus. Aega võttis nädalapäevad ja kõik sai tehtud nagu vaja. Hind tuli aga suurusjärk 2.5 korda odavam köögifirmade pakkumisest.
vtl
Ehitusveteran
Ehitusveteran
Postitusi: 1732
Liitunud: 25 Juul 2006, 19:13
On tänanud: 8 korda
On tänatud: 109 korda

Re: Kust köögimööbel tellida?

Lugemata postitus Postitas vtl »

vtl kirjutas:...teine ei osanud pottide-pannide karusselli mittestandardse mõõduga nurgakappi mahutada, kuna selleks oli vaja mõõdulint võtta ja konkreetne vidin üle mõõta...

...Eesmärk oli int. pliidi alune nurgatükk võimalikult väikse materjalikaoga, võimalikult lühikeste jätkukohtadega ning ilma traditsioonilise pliiditaguse astmeta(*) valmis teha. (http://www.vtl.ee/files/IMG_5447.jpg)
Ahjaa, selle mittestandardse mõõduga nurgakappi, integreeritava pliidi alla, tuligi karussell, mida ükski köögitegija ei osanud või ei viitsinud soovitud kohale paigutada. Pole võimalik, ütlesid kõik! Lahendus seisnes ühes prussijupist improviseeritud põõnas, mis tuli kapi seinte vahele kruvida ja kuhu siis karusseli ülemine tugi toetus. Vt. tsiteeritud pilti.
Tiiu
külaline

Re: Kust köögimööbel tellida?

Lugemata postitus Postitas Tiiu »

Julgen soovitada sellist väiksemat firmat nagu Mööblimasin OÜ - http://www.mooblimasin.ee
Vastasid kiiresti hinnapäringule ja pakkusid välja parima lahenduse. Mööbel sai paika täpselt tähtajal ja lõpptulemus on 5+.

Terv,
Tiiu
eneli66
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 1
Liitunud: 03 Nov 2009, 16:11

Re: Kust köögimööbel tellida?

Lugemata postitus Postitas eneli66 »

mai kirjutas:Tiit 001, kirja ambor@hot.ee, seal suhtleks täpsemalt jne..
Kas endiselt tegelete köökidega? kus ise asute?
Mööbli tellija
külaline

Re: Kust köögimööbel tellida?

Lugemata postitus Postitas Mööbli tellija »

Mina otsisin Tartus või selle lähiümbrusest mööblitegijat - sai mitmelt firmalt pakkumine võetud, kuid enamus pakkumisi olid ikka väga kirved, köök ise oli pisike 2,5m laiust. Lõpuks üks tuttav soovitas Kodumööbel OÜ'd - Sealt sai parima pakkumise ning nende tehtud köögimööbel on väga kvaliteetne ning julgen ka ise soovitada seda firmat teistelegi.
woodverk
külaline

Re: Kust köögimööbel tellida?

Lugemata postitus Postitas woodverk »

Eks praegune seis näitabki kas saite mööbli kätte vägahea hinnaga või mitte. Kui Ettevõtet enam pole või on maksuvõlad siis järelikult tegigi häid hindu.
Minu soovituseks on et kõige odavamast kohast ka alati ei maksa tellida. Pigem uuridagi ennem tuttavatelt või isegi firma enda kaudu tööde kvaliteeti ja et lepitud aegadega mööbli kätte ka saab.
Häid mööbli tellimisi alanud aastaks.
Raivo Puusepp
külaline

Re: Kust köögimööbel tellida?

Lugemata postitus Postitas Raivo Puusepp »

Otsisin ka päris kaua endale kööki.Pakkumisi tuli seinast seina.Lõpuks tundus kõige normaalsem olevat Võru Disainmööbel pakkumine.Tellisin ära ja 2 nädala pärast oli valmis.Väga rahul.Kiire ja viisakas teenindus.Soovitan soojalt.http://www.vorumoobel.ee
lMaxl
Ehitusspets
Ehitusspets
Postitusi: 612
Liitunud: 14 Nov 2009, 10:22
On tänanud: 15 korda
On tänatud: 13 korda

Re: Kust köögimööbel tellida?

Lugemata postitus Postitas lMaxl »

.
Viimati muutis lMaxl, 18 Jaan 2013, 14:58, muudetud 1 kord kokku.
tiit001
Ehitusspets
Ehitusspets
Postitusi: 588
Liitunud: 06 Veebr 2005, 11:16
On tänatud: 2 korda

Re: Kust köögimööbel tellida?

Lugemata postitus Postitas tiit001 »

kvaliteetse furnituuriga korralik köök minult, koos paigaldusega u 10000-. jm.
Erimööbel koos projekteerimise ja paigaldusega 5149336 tiit.sassi@gmail.com
makus
külaline

Re: Kust köögimööbel tellida?

Lugemata postitus Postitas makus »

kui on soov tellida köögimööblit ja tahate ikka saada asja, mis kvaliteetne ja kestab siis mina küll ei julgeks tellida kusagilt mõne nokitseja juurest ja kindlasti mitte ka firmast, mis tegeleb põhikohaga treppide või uste akendega. põhjus lihtne ... kvaliteet ja praktilisus ei pruugi olla see mis võiks
minu soovitus valige kindla tegevusalaga firma küsige pakkumisi, sest need ei maksa ju midagi ja siis võrrelge
pange googli otsingusse "köögimööbel" , valige näiteks esimeselt 2-3 lehelt firmad küsige pakkumised ja asi selge
Vasta