Kust köögimööbel tellida?

siia käivad üldised teemad, mis teistesse foorumitesse ei sobi
kiikakööki
külaline

Re: Kust köögimööbel tellida?

Lugemata postitus Postitas kiikakööki »

mg3 jälle nagu ussitaks.pildid tehtud töödest täitsa ok ja arusaadavad.
mööbel oli ju super.ega tegemist ei olegi fotostuudioga.
soovin renivol.ee poistele edu ja ärge pange kadedaid vennikesi tähele.
mg3
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 287
Liitunud: 17 Apr 2007, 18:03
Asukoht: Tartu
On tänatud: 2 korda

Re: Kust köögimööbel tellida?

Lugemata postitus Postitas mg3 »

mg3 kirjutas:...kui te endale, tehtud töödest reklaampilte teete, siis kasutage korralikumat fotokat ja statiivi. Kvaliteetsed pildid, toovad paremini tööde kvaliteedi esile.
pilt
kiikakööki kirjutas: ... mg3 jälle nagu ussitaks.pildid tehtud töödest täitsa ok ... ärge pange kadedaid vennikesi tähele.
Rohkem argumenteeritud juttu ja vähem demagoogiat.
elektritööd ja projektid
REN
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 3
Liitunud: 21 Okt 2008, 12:20

Re: Kust köögimööbel tellida?

Lugemata postitus Postitas REN »

mg3 kirjutas:
mg3 kirjutas:...kui te endale, tehtud töödest reklaampilte teete, siis kasutage korralikumat fotokat ja statiivi. Kvaliteetsed pildid, toovad paremini tööde kvaliteedi esile.
pilt
kiikakööki kirjutas: ... mg3 jälle nagu ussitaks.pildid tehtud töödest täitsa ok ... ärge pange kadedaid vennikesi tähele.
Rohkem argumenteeritud juttu ja vähem demagoogiat.

Mis siin ikka vaielda osad pildid on jah veitsa udused ja kindlalt tulevad uued ja parema kvaliteediga pildid uutest töödest.
Liisi
külaline

Re: Kust köögimööbel tellida?

Lugemata postitus Postitas Liisi »

AJ Grupp valmistab väga ilusaid kööke, aga neil on pikk järjekord. Äkki keegi oskab soovitada kes oleks võimeline valmistama midagi taolist nagu nende lehel
http://www.ajgrupp.ee/koogimoobel.htm
ülevalt kuuendal pildil? Ja et tähtaeg oleks enne jõule.
myyting
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 3
Liitunud: 28 Okt 2008, 11:27

Re: Kust köögimööbel tellida?

Lugemata postitus Postitas myyting »

AIREMO OÜ, Tähe 127A Tartu, Tel. 733 9327, Mob. 5059204 http://www.airemo.ee
Tean, et sealt saab kvaliteetset mööblit. Nad tegelevad küll ka profiköökide seadmete jms, aga koduköökidele saab sealt just selliste mõõtmetega nagu endal vaja on.
antonio1
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 111
Liitunud: 24 Jaan 2008, 16:08

Re: Kust köögimööbel tellida?

Lugemata postitus Postitas antonio1 »

Kuidas on kogemused selliste firmadega nagu Arens, Idema, Riz, Visaron, Expert. Seda rida võib veel täiendada sama kaliibri firmadega+kogemused+muljed nende töödega seonduvalt.
myyting
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 3
Liitunud: 28 Okt 2008, 11:27

Re: Kust köögimööbel tellida?

Lugemata postitus Postitas myyting »

antonio1 kirjutas:Kuidas on kogemused selliste firmadega nagu Arens, Idema, Riz, Visaron, Expert. Seda rida võib veel täiendada sama kaliibri firmadega+kogemused+muljed nende töödega seonduvalt.
Olen kuulnud Aerensi kohta, et seal valminud mööbel lagunes juba kokku panemisel ära :shock: Hinnad on küll soodsad, aga see ei karanteeri toote kvaliteeti. Idema, Riz,Visaroni, Experdi kohta ei ole midagi halba kuulnud.
Eestikinnisvara
Ehitusveteran
Ehitusveteran
Postitusi: 1080
Liitunud: 22 Veebr 2007, 09:36
Asukoht: Tartu
On tänanud: 1 kord
On tänatud: 9 korda
Kontakt:

Re: Kust köögimööbel tellida?

Lugemata postitus Postitas Eestikinnisvara »

Vot seda viimast teksti küll ei tasu uskuda....Odav pole Arens nii kui nii ja seda ta olla ei saagi,kuna sealt TULEB kvaliteetne toode.
Isetean
külaline

Re: Kust köögimööbel tellida?

Lugemata postitus Postitas Isetean »

Täiesti nõus. Momendil 4-as aasta kasutusel ja kõik tipp-topp.Enamustel mu tuttavatel samuti "Arens" ja kellelgi pole probleeme olnud.
Nii et loll jutt suhu tagasi.
Rostfrei
Ehituspenskar
Ehituspenskar
Postitusi: 2834
Liitunud: 22 Juun 2008, 18:36
Asukoht: Tartumaa
On tänanud: 15 korda
On tänatud: 40 korda

Re: Kust köögimööbel tellida?

Lugemata postitus Postitas Rostfrei »

Kahjuks on üle poole foorumi teemadest stiilis: lugesin... kuulsin... keegi rääkis... Kui küsid algallikat, on mök-mök.
Arensi kohta ainult head kuulnud, nii et nõus, purdumulk kinni, kui midagi öelda ei ole.
antonio1
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 111
Liitunud: 24 Jaan 2008, 16:08

Re: Kust köögimööbel tellida?

Lugemata postitus Postitas antonio1 »

myyting kirjutas:
antonio1 kirjutas:Kuidas on kogemused selliste firmadega nagu Arens, Idema, Riz, Visaron, Expert. Seda rida võib veel täiendada sama kaliibri firmadega+kogemused+muljed nende töödega seonduvalt.
Olen kuulnud Aerensi kohta, et seal valminud mööbel lagunes juba kokku panemisel ära :shock: Hinnad on küll soodsad, aga see ei karanteeri toote kvaliteeti. Idema, Riz,Visaroni, Experdi kohta ei ole midagi halba kuulnud.
pole ühegagi neist isiklikku kogemust, viimasel ajal asju uurides olen arensi kohta ka kahjuks mitte kõige paremaid sõnu kuulnud. sellest rivist on ta soodsaim küll(eksperdi kohta ei tea midagi öelda). Riz'il kogu tootmine saksamaal..vähemalt nii nad räägivad.

Ehk keegi täiendab seda rivi, koos isikliku kogemuse kirjeldusega.
mõmm
külaline

Re: Kust köögimööbel tellida?

Lugemata postitus Postitas mõmm »

Need kellel rahakott puuga seljas, ei tohiks maha teha asju mis nende silmis lihtsalt "odav" on... Ostsime endale kodu ja raha sai suht otsa ja sain kööki ka mööbli osta , on kus süüa teha ja toitu-asju hoida...
Rõve on kuulata/lugeda kuidas "peened provvad/härrad" nina krimpsus halvustavad...
deedee
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 37
Liitunud: 15 Veebr 2007, 17:21

Re: Kust köögimööbel tellida?

Lugemata postitus Postitas deedee »

antonio1
kelle käest kuulsid arensi kohta, kas konkreetse inimese käest või samasugustet kommentaaridest nagu siin ja mujal foorumites?
antonio1
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 111
Liitunud: 24 Jaan 2008, 16:08

Re: Kust köögimööbel tellida?

Lugemata postitus Postitas antonio1 »

deedee kirjutas:antonio1
kelle käest kuulsid arensi kohta, kas konkreetse inimese käest või samasugustet kommentaaridest nagu siin ja mujal foorumites?
Kahe täiesti erineva inimese käest, ühte mööblit nägin ka, mille kohta väikesed etteheited olid..sahtlitega kapil olid sahtlite vahed kergelt erinevad, ja omavahel sahtlite asukohti vahetada ei saanud, siis läks päris koledaks asi. Muus osas oli inimene asjaga rahul.
Teine juhus oli elukaaslase, kelle õde ei olnud mööbliga rahul, vahendusel kuuldud. Seal olid mingid asjad lahti kuskilt tulnud..ma enam täpselt ei mäleta mis..vahet pole ka minu jaoks enam..tellisin Idemast, hind oli mõnevõrra kallim, smas hoopis teisest puust on nende müügitöö ja soovitused, samuti pole ma kuulnud kellegi käest midagi negatiivset nende kohta..peale hinna. Eks näis, kui valmis saab.
tiit001
Ehitusspets
Ehitusspets
Postitusi: 588
Liitunud: 06 Veebr 2005, 11:16
On tänatud: 2 korda

Re: Kust köögimööbel tellida?

Lugemata postitus Postitas tiit001 »

Tere, tegelen isegi mööblitootmisega... kuid see selleks.
minu arvmine oleks selline, et kui leidub firma, kes tänavalt tulijale lubab köögi enne jõule paika panna, sellel firmal pole pikka pidu enam. korralikult toimivatel firmadel ikka paari kuune tööde järjekord ees hoitakse, tutvustega muidugist teine teema, või siis ka rahajõmmidega..
Erimööbel koos projekteerimise ja paigaldusega 5149336 tiit.sassi@gmail.com
maaler6
külaline

Re: Kust köögimööbel tellida?

Lugemata postitus Postitas maaler6 »

mõmm kirjutas:Need kellel rahakott puuga seljas, ei tohiks maha teha asju mis nende silmis lihtsalt "odav" on... Ostsime endale kodu ja raha sai suht otsa ja sain kööki ka mööbli osta , on kus süüa teha ja toitu-asju hoida...
Rõve on kuulata/lugeda kuidas "peened provvad/härrad" nina krimpsus halvustavad...

mõmmi,usu mind,siin foorumis härrasid ega provvasid pole.enamus arvustajaid ikka ehitajad
ja asjaarmastajad.mul sai ka majaehitamise käigus raha otsa ja köögimööbli jaoks raha enam ei jätkunud. tuli vastu võtta raske otsus,et kas ootame ja kogume raha juurde või teeme ise.tegime ise täispuidust,vaja
ainult natuke fantaasiat ja tulemus viimase peal,ainult uksed tellisime köögifirmast.aga seda puitkiud klõbinat
enda kööki ma panna ei oleks lubanud.
Mööblihuviline
külaline

Re: Kust köögimööbel tellida?

Lugemata postitus Postitas Mööblihuviline »

myyting kirjutas:AIREMO OÜ, Tähe 127A Tartu, Tel. 733 9327, Mob. 5059204 http://www.airemo.ee
Tean, et sealt saab kvaliteetset mööblit. Nad tegelevad küll ka profiköökide seadmete jms, aga koduköökidele saab sealt just selliste mõõtmetega nagu endal vaja on.
Selle firma kohta nii palju, et mina ootan jätkuvalt oma hinnapakkumist köögimööblile ja tehnikale ning seda oma teist kuud juba, keegi ei võta ka ühendust.

Pigem soovitaks kõrvalt seda Tartu Mööblimaailma - inimesed asjalikud ja hinnapakkumised kiired tulema.
Mööblihuviline
külaline

Re: Kust köögimööbel tellida?

Lugemata postitus Postitas Mööblihuviline »

Mööblihuviline kirjutas:
myyting kirjutas:AIREMO OÜ, Tähe 127A Tartu, Tel. 733 9327, Mob. 5059204 http://www.airemo.ee
Tean, et sealt saab kvaliteetset mööblit. Nad tegelevad küll ka profiköökide seadmete jms, aga koduköökidele saab sealt just selliste mõõtmetega nagu endal vaja on.
Selle firma kohta nii palju, et mina ootan jätkuvalt oma hinnapakkumist köögimööblile ja tehnikale ning seda oma teist kuud juba, keegi ei võta ka ühendust.

Pigem soovitaks kõrvalt seda Tartu Mööblimaailma - inimesed asjalikud ja hinnapakkumised kiired tulema.

Vabandust - Tartu Köögimaailm
ponkskar
Ehitusguru
Ehitusguru
Postitusi: 758
Liitunud: 11 Dets 2007, 00:31
On tänatud: 1 kord

Re: Kust köögimööbel tellida?

Lugemata postitus Postitas ponkskar »

Et äkki keskil kogemusi Fennica köögimööbliga? Kontori pool jättis nati parema mulje võrreldes Arensi või Tartu Köögimaailmaga...Taheti rohkem tegeleda ja oma nägemusi asjast anda. Teab keegi öelda kuidas Fennica mööbli endaga lood on? Püsib püsti ja ära ei lagune :) ?
2korda2
-
Postitusi: 1371
Liitunud: 03 Apr 2006, 13:36
Asukoht: Tartumaa
On tänanud: 58 korda
On tänatud: 63 korda

Re: Kust köögimööbel tellida?

Lugemata postitus Postitas 2korda2 »

Minul köök Fennicast pärit. Teeninduse pool on OK - tegelevad, seletavad, muudavad, kui vaja.
Samas võttis paigaldus aega 3 nädalat, sest alustuseks oli midagi puudu (lusikasahtli sisu ja vist mingid sulgurid), siis töötasapind valesti lõigatud, siis veelkord sama töötasapind valesti lõigatud. Lõpuks kui kõik korda sai, siis vahetati koheselt ära ka 1 viga saanud element.
See kõik juhtus aasta tagasi, võibolla on nüüd rahulikum.
-------
"You're working hard, I'm not, and in 100 years, we'll both be dead." - Wally
Külaline
külaline

Re: Kust köögimööbel tellida?

Lugemata postitus Postitas Külaline »

On keegi tellinud oma köögimööbli Disainmööblist? Neil varem oli tootmine Tartus Lõunakeskuse taga kusagil , nüüd Kambjas.
Allan
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 215
Liitunud: 08 Nov 2006, 16:23
On tänanud: 8 korda
On tänatud: 8 korda

Re: Kust köögimööbel tellida?

Lugemata postitus Postitas Allan »

2korda2 kirjutas:Samas võttis paigaldus aega 3 nädalat, sest alustuseks oli midagi puudu (lusikasahtli sisu ja vist mingid sulgurid), siis töötasapind valesti lõigatud, siis veelkord sama töötasapind valesti lõigatud. Lõpuks kui kõik korda sai, siis vahetati koheselt ära ka 1 viga saanud element.
Arendaks seda paigalduse teemat veidi edasi. Juhul kui eelnevad olukorrad oleksid tekkinud "isepaigaldajal", kas see oleks siis tähendanud parajat jama köögifirmaga (et kas ikka olid puudu ja mismõttes valesti lõigatud jne...)? Mis ohud veel isepaigaldajal on? Endal tuleb köök kahest eraldiseisvast sirgest osast 2,5 + 1,5m ja 6000+ EEK selle paigalduse eest maksta (ilma toru- ja el-töödeta) tundub veidi ülekohtune (pool Eesti keskmist palka).
ponkskar
Ehitusguru
Ehitusguru
Postitusi: 758
Liitunud: 11 Dets 2007, 00:31
On tänatud: 1 kord

Re: Kust köögimööbel tellida?

Lugemata postitus Postitas ponkskar »

Mul tuleb köögimööbel mingi 7-8m pikk (3+3+1-2m) ja selle paigalduse maksumus koos transaga (kaugus Tartust ca 25km) on olenevalt firmast 5000-6000eek. Kui firma ikka maksab ausalt maksud ka, siis minu arvates ei ole see kohe mitte üldse suur summa. Ma isegi arvan, et osa paigalduse ja transakulusid on "peidetud" mujale mööbli hinna sisse ka.
Kokku panevad sedamööblit ilmselt 2 meest ja seda ei panda ilmselt kunagi ühe päevaga püsti. Karkass pannakse püsti, siis ilmselt võetakse mõõt ja lõigatakse töötasapind välja jms. Seda sebimist ja käimist seal ikka on.
2korda2
-
Postitusi: 1371
Liitunud: 03 Apr 2006, 13:36
Asukoht: Tartumaa
On tänanud: 58 korda
On tänatud: 63 korda

Re: Kust köögimööbel tellida?

Lugemata postitus Postitas 2korda2 »

No minu köögi tasapinnad on 1,5+3,8+1,5+2 (selline peaaegu ring). Kapid on esimese kolme osa all, lisaks seinale kappe kokku 3m+1 nurk. Selle pani kokku 1 mees sisuliselt 2 päevaga (kui oleks kõik asjad kohe õieti olemas olnud ja oleks hommikul kell 8 alustanud, siis oleks ehk hilja õhtul lõpetanud).
Selle eest 7K maksta (samuti ilma toru ja elektrita) on loomulikult palju aga minu puhul tasus ilmselt kokkuvõttes ära (lisaks öeldakse, et muidu garantii ei kehti).
Jupid puudu - seda tuleks kontrollida enne ülevõtmist aga iga sulgurit/kruvi üle ei loe, samas lusikasahtli sisu puudumise peaks tähele paneme küll), valesti lõigatud - no minul oli valesti lõigatud kahe plaadi üheduskoht kumerast servast. Seal pole ka tootjal millegi taha pugeda. Kui ise annad mõõdud ja pärast selgub, et läks nihu, siis muidugi oma viga.
-------
"You're working hard, I'm not, and in 100 years, we'll both be dead." - Wally
ElmarEight
külaline

Re: Kust köögimööbel tellida?

Lugemata postitus Postitas ElmarEight »

Puudutaks põgusalt ka oma kokkuipuuteid köögifirmaga. Kuna lugu on pisut delikaatne, siis nime otseselt ei ütle aga see on eelnevalt siit nimekirjast läbi käinud. Õnnestus näha kõrvaltvaaatajana, kuidas ühe tavalise sirge ja laiusega u.kolm meetrit pika köögijupiga võitlesid vastava ala meistrid pea kolm nädalat. Ja viimane lihv tuli mul endal asjale anda, kuigi ei ole üldse selle ala inimene. Tegevus toimus küll aastal 2006 ja see ehk peaks ühtteist selgitama ka võibolla. Aga ...Tulid siis ühel hommikul lõpuks(tähtaeg oli üle läinud juba paar nädalat) paigaldajad ja tassisid kraami kribinal-krabinal tuppa. Neid oli kolm. Vana mööbel oli juba ära võetud ja seinad pahteldatud-värvitud. Hakkasid kutid jube kiiresti askeldama. Siuh-säuh olid osad kapid koos ja paika proovitud. Kutid lubasid,et õhtul saab juba uues köögis süüa valmistada. Omanik vaatas, et asi sujub ja läks oma asju ajama. Kohemaid tõmmati hoog maha või täpsemalt öeldes pani kaks kutti kuhugi minema ja kolmas võttis istet. Siis avastas, et suitsud on otsas. Läks juba putkasse aga selgus, et ka raha on otsas. Tuli siis kodanik tagasi ja küsis minult laenu. Andsin talle siis suitsuraha ja mees läks tõi oma noosi ära. Suitsud tehtud, oli tal kõht tühjaks läinud. Minu käest oli vist imelik raha juurde küsida ja hakkas siis telefoni kaudu oma sõpru tüütama, et keegi võiks talle midagi hamba alla pistmiseks tuua. Kui lõunaasjd korraldatud said, siis nokkis natuke ka kappide kallal. Aga väga kaua seda teha ei saanud, sest keegi tuli talle järgi ja viis sööma. Mingi tunni aja pärast tuli omanik koju aga paigaldajatest ei olnud veel kedagi tagasi tulnud. Omanik hakkas telefonga asja uurima ja need kaks meest, kes alguses ära kadusid, tulid suht kiirelt tagasi. Ilmselt oli neil mingi teine objekt kusagil lähedal. Hakkasid jälle hirmsa hooga kappe kokku keerama ja mingi tunni aja pärast olid kapid seinas ja tasapind valmis. Omanik pidi tööle tagasi minema ja kohe pärast tema lahkumist lasid need kaks tüüpi ka jalga. Varsti tuli see üksik kutt tagasi ja oli üpris rõõmus selle üle mida ta nägi. Läks aga jälle suitsetama. Aga kuna õues oli külm, mõtles, et teeb asja paraadnas ära, noh nii jalg ukse vahel. Aga tema kahjuks tuli koju või läks ära korteriühistu esinaine, kogukas vene proua. Ja kogematta läks suitsuots vastu selle kunstnahkjopet, millele väike auk sisse kõrbes. Proua hakkas muidugi kaagutama ja selle asemel, et vabandada või midagi, hakkas see kutt korralikult vastu mögisema. Midagi stiilis, et kuradi paks vanamutt, ära vigise siin, ise siis ei näe et õues on külm ja mis see sinu asi on üldsegi kus mina suitsetan jne. Ja muidugi rääkis välja, et töötab korteris number kaheksa ja ei hakka tema midagi kinni maksma mingit odavat türgi jopet jne. Proua helistas muidugi politseisse aga need ei saanud vist kohale kimada. Siis helistas omanikule, kes omakorda tõmbas mulle traati ja küsis mis seis on. Andsin asjast väikse omapoolse ülevaate. Siis helistas omanik köögifirmasse. Natukese aja pärast sai suitsumees kõne, pärast mida pakkis ta mõned väärtuslikumad asjad kokku ja pani minema. Mingi aja pärast tuli üks täiesti uus kutt ja oli jumalast vihane, et pidi kusagil oma tegevuse pooleli jätma ja siia appi tulema. Tööriistu tal kaasas ei olnud. Kuna kõik vajalik pidi ju olemas olema aga see esimene kaak oli need trellid ja misiganes asjad kokku pakkinud ja minema tõmmanud. Hiljem selgus, et jäädavalt. Tegi siis see uus vihane tegelane mõned kurjad kõned kontorisse. Peagi lendasid kohale nii paigaldajate ülemus kui ka tähtsam tegelane. Need takseerisid veidi olukorda ja siis hakkasid omavahel jagelema. Mina sain ka veel oma osa, et ma ei olnud seda esimest paigaldajat kohal kinni hoidnud. Ei hakanud mina nendega seal veel vaidlema, kuna ei ole eriline jutumees. Ja siis saabus omanik, tegelased võtsid veidi vaiksemaks ja üritasid asja ilusamaks rääkida, noh stiilis, et näete, tõstame selle sinna ja tolle tänna ja ongi valmis. Õhtu hakkas kätte jõudma juba loomulikult. Sain oma elektritööd tehtud ja asutasin end minema....
Kui kuu aja pärast mind sinna tagasi kutsuti, siis rääkis omanik kõigest järgnevast. Ei hakka seda kõike siia kirja panema - foorum läheb ilmselt umbe. Aga nalja oli veel kõvasti saanud - osad kapid ei olnud õiges mõõdus ja tehti uuesti,veetoru ühendusega olid jamad, ventagregaadi ülemisest otsast jäi 20cm tühjaks,kuigi lubati laeni jne.Silikooniriba seina ja tasapinna ääres ei kannatanud mingit kriitikat - selle tegingi ise uuesti. Kõige markantsem oli see, et koos paigaldajaga kadunud tööriistad taheti omanikule arve teisele poolele otsa kirjutada, millega ei saanud ilmselt nõustuda. Omanik oli jällegi seisukohal, et nende vintsutuste ja katteta lubaduste kuulamise eest on ta nõus 10-15 protsenti algul kokkulepitud summast vähem maksma. Sellest ei tahtnud jällegi asjapulgad midagi kuulda. Lõpuks aitas välja sõna TARBIJAKAITSE. Siis ei olnud tegelinskitel peale hammaste kiristamise midagi teha ja pakutud summa vastu võtta.
Oleme mõnikord ka hiljem suhelnud ja olen tähele pannud, et sõnaühend -köögi remont- ajab ta täiesti endast välja. Ja ma arvan, et mitte ainult teda. Ilmselt on möödunud aastatel juhtunud piisavalt sama idiootlikke lugusid, millest annaks tahtmise korral välja anda raamatusarja. Loodame, et saabuvad rasked ajad löövad sel ja paljudel teistel elualadel korra majja.
Vasta