Pettur ELV PARTNERID OÜ

siia käivad üldised teemad, mis teistesse foorumitesse ei sobi
Härrake
Uus kasutaja
Uus kasutaja
On tänanud: 0
On tänatud: 0

Pettur ELV PARTNERID OÜ

Lugemata postitus Postitas Härrake » 10 Okt 2019, 11:27

Hoiatan petturi eest!
Firma nimi on ELV PARTNERID OÜ, juhatuses Rauno Juksaar ja tema oli ka peamine kõneisik.

Oleme noor pere ja alustasime enda kodu ehitamist septembris 2018. Sel hetkel oli meil üks väike laps ja teine tulekul. Tänaseks oleme neljakesi õnnelikult oma kodus, kuid ehitusfirma poolt tehtud kahju annab tunda veel pikalt.

Lugu algas kui läbi Hange.ee keskkonna otsisin maja ehitajat. Seal keskkonnas kõige usaldusväärsema mulje jättis firma ELV PARTNERID OÜ, sest nad omasid MTR luba ja keskkonnas oli näha tehtud töid, pakkumine oli põhjalik ja ka mitte kõige odavam.
Valisin nemad hanke võitjaks. Tegime lepingu, kus olid kirjas tööde valmimis kuupäevad ja osamaksed.

Ehitaja soovil maksin tööde alustamiseks ettemaksu 9000 €. Selle raha eest kaevati krundile auk ja töö jäi seisma.
Ehitaja põhjendas seisakut sellega, et kandev pinnas tuli hilja vastu ja seda nad ette ei näinud. Ehitaja ütles, et on vaja veel 3200 €, et saaks töödega jätkata, saime kokku, maksin raha ära. Pärast mitmeid kõnesid ja pealekäimist tuli 3 nädala pärast järgmine kopamees, kes kaevas augu lõpuni. Kaevas ära ka sissesõidutee.

Seejärel tuli järgmine mees, kes olevat elv partneritega kokku leppinud, et tema teeb vundamendi taldmiku.

Kui vundamendi taldmik oli valmis jäi töö jälle seisma. Ehitaja põhjus sellele oli see, et tegi valesid otsuseid seoses teiste objektidega ja kasutas nende silumiseks minu raha.
Tööde jätkamiseks oli vaja raha juurde, sellel hetkel tuli minu piir ja teavitasin ehitajat, et nii ma ei soovi koostööd jätkata. Tegin ettepaneku leppida kokku palju tehtud töö väärt on ja ülejäänud raha kuulub tagastamisele. Ehitaja ütles, et temal seda raha ei ole ja ilmselt ei tule ka.

Veidi hiljem helistas mulle taldmiku tegija ja väitis,et ta ei ole oma töö eest raha saanud. Samasisulise kõne sain ka maamõõtjalt. Vastasin mõlemile, et tehtud tööde eest peab maksma ELV PARTNERID OÜ, sest nemad olid omavahel kokkulepped teinud ja mina olin tehtud töö eest tasunud ehitusfirmale. Seda oli töömeestele väga ebameeldiv ja raske selgitada.

Andsin asja kohtusse ja mind mõisteti õigeks. Tuli välja, et ma ei ole ainuke ohver.
Ehitajal on hetkel kõik arvelduskontod kinni ja kui peaks mingi summa laekuma, läheb see kõik võlgade katteks.
ELV PARTNERITE juhatuse esimees RAUNO JUKSAAR müüb hetkel enda osalust firmas ilmselt sooviga võlgadest pääseda. Vaatamata sellele, et mind mõisteti kohtus õigeks ja kaasasin raha väljanõudmiseks ka inkassofirma, ei ole ma oma raha näinud ja ilmselt ei näe ka.

Olge Eesti ehitusturul ettevaatlikud, lepingud raha tagasi ei too ja ohvreid ei valita.

Vasta