renoveerimisprojekt

maarikas
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 3
Liitunud: 25 Apr 2013, 19:06

renoveerimisprojekt

Lugemata postitus Postitas maarikas »

Soovitage Lääne-Virumaal renoveerimisprojektiga tegelevaid ettevõtteid.Google abil leidsin 2 varianti, aga ehk on veel.
xxx111
Ehituspenskar
Ehituspenskar
Postitusi: 5331
Liitunud: 17 Veebr 2020, 21:47
On tänanud: 4 korda
On tänatud: 134 korda

Re: renoveerimisprojekt

Lugemata postitus Postitas xxx111 »

Aga oskad Sa põhjendada mis põhjusel peab projektiga tegeleja (projekteerija) olema Lääne-Virumaalt?
ping
Ehituspenskar
Ehituspenskar
Postitusi: 4376
Liitunud: 28 Jaan 2016, 10:35
On tänanud: 85 korda
On tänatud: 217 korda

Re: renoveerimisprojekt

Lugemata postitus Postitas ping »

xxx111 kirjutas: 09 Juun 2020, 15:38 Aga oskad Sa põhjendada mis põhjusel peab projektiga tegeleja (projekteerija) olema Lääne-Virumaalt?
Kindlam tunne, kui tead et millisele uksele koputada probleemide tekkimisel.

Leidsin kunagi Hanke keskkonna kaudu kõva projekteerija.
Kodulehel märgitud kontori aadressiks eramu Tartus Tammelinnas ja maja pilt ka juures.
Projekteerija jutt oli lai ja kõikelubav.
Pidi isiklikult kohale tulema lepingut sõlmima, aga kuna tal polnud bussiraha, siis tahtis 30eur ettemaksu, projekti läbirääkimistele sõitmiseks.
Siis hakati poolt summat ettemaksu küsima, ilma et ma oleks ühtegi pilti tööst näinud.
Kuna oli ka Tartusse asja, siis külastasin "bürood", mis selgus et oli ühe mutikese maja mille hoovinurgas asuvat vana plekkgaraaži üks tüüp üüris ja see koli täis garaaž oligi "büroo".
Kuna 2 kuujooksul lepingu järgne "piltide joonistamine" ei edenenud, siis esitasin Hanke keskkonda vaide koos kommentaaridega.
Selle tulemusena hakkas mulle tulema "konstruktiivseid ettepanekuid" mitmes keeles "läbirääkimiste vahendajatelt", et ma "selle mehe" karjääri ei rikuks.
Saime kokkuleppele ja hüvitas ning rohkem pole seda "spetsialisti" näinud aga minu arusaamise järgi on tema kontakt ka hiljem vilgatanud nii siin kui ka Hankes.

Kontrollige ikka.
:hello:
Kõik ohutustehnika reeglid on kirjutatud kellegi verega!!!
xxx111
Ehituspenskar
Ehituspenskar
Postitusi: 5331
Liitunud: 17 Veebr 2020, 21:47
On tänanud: 4 korda
On tänatud: 134 korda

Re: renoveerimisprojekt

Lugemata postitus Postitas xxx111 »

Ma ei väida ju üldse seda, et ei peaks tausta kontrollima.
Kõige esmane kontroll:
https://www.kutseregister.ee/kutsed/ava ... nnistused/
Kui siin nime taha kutsetunnistust (vastava pädevusega) ei teki siis pole edasi midagi arutada...

Kuid selleks, et projekteerida Lääne - Virumaale võib ise olla ka vabalt Aafrikas
maarikas
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 3
Liitunud: 25 Apr 2013, 19:06

Re: renoveerimisprojekt

Lugemata postitus Postitas maarikas »

xxx111 kirjutas: 09 Juun 2020, 15:38 Aga oskad Sa põhjendada mis põhjusel peab projektiga tegeleja (projekteerija) olema Lääne-Virumaalt?
Arvan, et siis tuleb soodsam ja probleemid paremini lahendatavad.
xxx111
Ehituspenskar
Ehituspenskar
Postitusi: 5331
Liitunud: 17 Veebr 2020, 21:47
On tänanud: 4 korda
On tänatud: 134 korda

Re: renoveerimisprojekt

Lugemata postitus Postitas xxx111 »

Kui Sa nii arvad...
laubet
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 13
Liitunud: 11 Juul 2018, 12:25

Re: renoveerimisprojekt

Lugemata postitus Postitas laubet »

Mina sain abi evox oü käest. Asukoht küll lõuna eestis kuid see tegelikult ei mängi suurt rolli. Hind oli hea ja produkt minu jaoks piisav.
Vasta