Lõõride tähised

lappaduu
külaline

Lõõride tähised

Lugemata postitus Postitas lappaduu »

Tere! Mul korteri projektis on kaks erinevat märget... Eeldan, et on lõõride asukohad. Üks märk on lihtsalt ristkülik kust keskelt läbib joon diagonaalis nurgast nurka. Teine märk on kohe kõrval ruut kust samamoodi läbiv joon aga üks pool on musta värvi(kolmnurk). Võbolla tundub jutt segasena. Äkki keegi saab aru mida mõtlen. Küsimus ongi, et kas see teine tähis võib olla kütmiseks mõeldud tahmalõõr ?

Tänades,
Raigo
arh
külaline

Re: Lõõride tähised

Lugemata postitus Postitas arh »

Kütmiseks mõeldud, nii ongi.
lappaduu
külaline

Re: Lõõride tähised

Lugemata postitus Postitas lappaduu »

Seda on hea kuulda kellegi teise suust aga kust ma saaksin sellele ametliku vastuse ? Internetist ka ei leia.
Külaline
külaline

Re: Lõõride tähised

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Johhaidii. Nii muidugi on. Kui on musta täitega, on suitsulõõr. Kui täidet ei ole, on vent.
Kasutaja avatar
pikk88
Ehituspenskar
Ehituspenskar
Postitusi: 2067
Liitunud: 15 Juun 2009, 21:11
On tänanud: 41 korda
On tänatud: 38 korda

Re: Lõõride tähised

Lugemata postitus Postitas pikk88 »

lappaduu kirjutas:Seda on hea kuulda kellegi teise suust aga kust ma saaksin sellele ametliku vastuse ? Internetist ka ei leia.
Ametliku vastuse saamiseks oled sa nüüd küll natuke valesse kohta oma postituse kirjutanud...
Torutööd Tartus 56 932 898
ProjekteerijaX
külaline

Re: Lõõride tähised

Lugemata postitus Postitas ProjekteerijaX »

lappaduu kirjutas:Seda on hea kuulda kellegi teise suust aga kust ma saaksin sellele ametliku vastuse ? Internetist ka ei leia.
esmaspäev, kolmapäev päästeametis vastuvõtuajad. käi seal ära!
lappaduu
külaline

Re: Lõõride tähised

Lugemata postitus Postitas lappaduu »

Päästeametis käidud ja kinnitus saadud, et see tähendab suitsulõõri aga see projektis olev märge ei määra midagi. Vaja on kutsuda ekspertiis, et kas kindlasti ikka tohib sinna kütta. Karm värk.
Vasta