Kommenteerige

Koristaja
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 165
Liitunud: 12 Veebr 2006, 20:51
Asukoht: Harjumaa
On tänatud: 1 kord
Kontakt:

Kommenteerige

Lugemata postitus Postitas Koristaja »

Olen juba mõnda aega ühe eramu projekti ettvalmistusega mässanud. Idee poolest on asi niikaugel, et peaks arhitektidele hinnapäringuid saatma. Kuidas aga omi nägemusi asjast nii vormistada, et sisaldaks piisavalt infi, arhitekt näeks kliendis asjaliku inimest, kellega lihtne suhelda ja koostööd teha. Loodan, et sellest sõltub ka hind.
IDEE
MAJA
abiks *.pln faili avamisel
Üks võimalus vormistada nagu põhiprojekt, niipalju kui mõistus võtab,
oleks ainult näidiseid rohkem ...
Põhitöökoht on mu juhtmed kokku jooksutanud ja nüüd raskused hobiasjadesse süvenemisega :roll:
Koristaja
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 165
Liitunud: 12 Veebr 2006, 20:51
Asukoht: Harjumaa
On tänatud: 1 kord
Kontakt:

Re: Kommenteerige

Lugemata postitus Postitas Koristaja »

Formuleeriks siis küsimused uuesti:

Kes ise omale majaprojekti joonistanud ja seda siis arhitektile ette sokutanud, milliseid huvitavaid kogemusi olete saanud?

Arhitektid, millisena tahate näha kliendipoolset eeltööd või kaastööd?
Kiku
Regulaarpostitaja
Regulaarpostitaja
Postitusi: 62
Liitunud: 25 Dets 2005, 13:40
Asukoht: Tartu

Lugemata postitus Postitas Kiku »

Mina joonistasin millimeeterpaberile valmis põhiplaani ja külgvaate ning siis läksin arhitekti juurde, et tahan sellist maja. Ta soovitas mõnest sarnasest majast pilti teha, mis ma talle joonistasin ja mis mulle meeldib. Nii sõitsingi fotokaga tükk aega ringi ja viisin talle ka pildid.
andres
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 113
Liitunud: 29 Jaan 2005, 13:46
On tänatud: 2 korda

Lugemata postitus Postitas andres »

Sai kogu maja projekt ise AutoCadis valmis joonestatud ja välja trükitud. Lisaks üks seletuskiri koostatud. Sellega läksin projekteerija juurde, kes pani väikse tasu eest allkirja alla.
andres
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 113
Liitunud: 29 Jaan 2005, 13:46
On tänatud: 2 korda

Lugemata postitus Postitas andres »

Sai kogu maja projekt ise AutoCadis valmis joonestatud ja välja trükitud. Lisaks üks seletuskiri koostatud. Sellega läksin projekteerija juurde, kes pani väikse tasu eest allkirja alla.
Vasta