Väravaautomaatika kvaliteet

aiad, väravad, piirded
Laisk olen
külaline

Väravaautomaatika kvaliteet

Lugemata postitus Postitas Laisk olen »

Tervitus!

Automaatikaid ja pakkujaid on palju, aga nüüd oleks tore kuulda kasutajatelt tagasisidet.
Külma on piisavalt kaua olnud ja kvaliteedi erinevused peaks olema näha.
Kellel töötab laitmatult ja kellel teeb trikke.
aivar00
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 253
Liitunud: 23 Nov 2007, 20:33
On tänatud: 3 korda

Re: Väravaautomaatika kvaliteet

Lugemata postitus Postitas aivar00 »

Endal Sommer (vist oli sakslane). Olen väga rahul. Puldid ja automaatika toimib väga kenasti. Korra hommikul vara tütar kurtis, et värav ei lähe enam kinni tagasi. Ehmatasin ka ise ära, et miskit on juhtunud. Õnneks oli öise lumesajuga ainult ühe fotosilma anduri täis tuisanud, nii, et automaatika arvas, et miskit on värava vahel ees ning siis kinni ei lähe. Lükkasin lume andurilt ära ja asi toimib.
Samas ittaallaste kohta ei oska miskit arvata. Garaaži väraval on Faaci "tööstusukse" ( ehk siis peaks vähe vastupidavam olema kodukasutaja omast) toodang- mootor ja juhtelektroonika. Puldi vastuvõtja tuli Sommeri oma paigaldada. Samas veidi peale aastast kasutamist andis otsad juhtelektroonika. Remondimees pusis küll jupp aega, kuid lõpptulemuseks ikkagi avastas, et tegemist trükiplaadil külmjoodetega. Sai ka jootekolviga aidatud, kuid lõpptulemuseks oli ikkagi uue juhtplaadi paigaldus. Miskipärast minul isiklikult ei ole itaalia toodetesse usku (kogemus ka ühe köögikraaniga, mitme soojavee boileriga ja rääkimata meie kaubandusvõrgus müüdavate nn. kuulkraanidega). Kussjuures töökindlus ei ole sõltuvuses hinnast.
Piirdeaiad
külaline

Re: Väravaautomaatika kvaliteet

Lugemata postitus Postitas Piirdeaiad »

Oleme müünud ja paigaldanud enamuses Sommer`i automaatikat. Eelkõnelejaga nõus- toimib hästi meie kliimas, mõned üksikud garaniitijuhtumid on olnud aga see tehnika puhul paratamatu. Soovitan tellida paigaldus ja automaatika ühelt firmalt, et võimalike garantiijuhtumite puhul segadust ei oleks.

Tervitades
www.piirdeaiad.ee
linni
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 216
Liitunud: 07 Sept 2006, 14:41
Asukoht: Tallinn
On tänatud: 1 kord

Re: Väravaautomaatika kvaliteet

Lugemata postitus Postitas linni »

Garaazhiukse ja liugvärava automaatika Hörmannilt. Neljas aasta läheb ja siiani probleemivaba.
mesilane7
külaline

Re: Väravaautomaatika kvaliteet

Lugemata postitus Postitas mesilane7 »

Pakume ka firma Sommer automaatikat www.maxdoor.ee
tel.56639905
Geneetik
külaline

Re: Väravaautomaatika kvaliteet

Lugemata postitus Postitas Geneetik »

Meil on korterelamu ja autovärava automaatika Sommeri oma, nüüd talvel ja suure pakasega ka toimib korralikult! :good:
Kaarel Kaks
külaline

Re: Väravaautomaatika kvaliteet

Lugemata postitus Postitas Kaarel Kaks »

Pakun välja, et Beninca väravaautomaatika annab oma töökindluselt silmad ette ka Saksa automaatikatele. Mul endal see ja kahel eesti sõbral samuti ja üle nelja aasta probleemivabana töötanud. Ühel minu Norra tuttaval samuti Beninca automaatika ja tal külas olles töötas pakasega nagu kellavärk. Soovitan seda küll siiralt. Neil ka koduleht http://www.mexlem.ee
Väravategija
külaline

Re: Väravaautomaatika kvaliteet

Lugemata postitus Postitas Väravategija »

Tere. Olen juba 10aastat eestis ja soomes paigaldanud automaatikaid. Üks mis kindel, Itaalja omad on ikka kõigist 3pead üle. Parimad on BENINCA ja LIFE. Life natuke odavab aga kvaliteet 100% sama.
Vasta