Palun katusega abi

Pille Pall
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 2
Liitunud: 23 Veebr 2021, 18:25

Palun katusega abi

Lugemata postitus Postitas Pille Pall »

Kas on keegi, kes teab, kust leiab kellegi, kes hindaks katuse olukorda. Nimelt, kas katust on üldse vaja vahetada, mis materjal seal katusel on, mis seisukorras hetkel katus on, kui mõistlik on katuse vahetusega oodata, kas peab lappima, kui peab, kas see on mõistlik jne. Ühesõnaga, meie tillukeses majas väidab katusealuse naaber, et peab katust vahetama. Tema väitel seal bituumen, kaks spetsialisti on fotode järgi arvanud, et tsinktrapets.... Kust ma siis tean, mis seal on. Katuse vahetus pole just kommiraha eest. Tahaks kindel olla, et õigustatud nõudmine. Kelle poole pöörduda, et abi saada.

Kui ma lähen katusefirmasse, siis kindlasti peab vahetama ja kindlasti pleki vastu ja teha tuleb heli- ning soojusisolatsioon, välja vahetada vihmaveesüsteemid, roovitus ja naaber :)

Kui ma küsin naabrilt, siis kindlasti peab, sest parim enne olla möödas. Aga kõlblik kuni?

Kui ma vaatan oma rahakotti, siis kui peab, siis peab. Tahaks lihtsalt kindel olla, et katusefirma ja naaber käojaani ei aja.

Kas on selline loomake Tallinna linna palgal, kes peab sellega tegelema, kas keegi tahab väikse tasu eest ise inventuuri teha või kust üldse antud oskusteavet peaks küsima.

Tänud kõigile, kes oskavad nõu anda ja ei pea pahaks, kui mu küsimused rumalad näivad.
Kasutaja avatar
Maaks
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 224
Liitunud: 04 Nov 2014, 12:20
Asukoht: Tallinn
On tänanud: 6 korda
On tänatud: 7 korda

Re: Palun katusega abi

Lugemata postitus Postitas Maaks »

Võid proovida https://katuseabi.eu/ küsida hinnangut. Või võtad Ramirendist pika redeli ja vaatad ise, millest tehtud :-)
Kasutaja avatar
pikk88
Ehituspenskar
Ehituspenskar
Postitusi: 2049
Liitunud: 15 Juun 2009, 21:11
On tänanud: 40 korda
On tänatud: 38 korda

Re: Palun katusega abi

Lugemata postitus Postitas pikk88 »

Kui sa ei taha pleki vastu vahetada siis tuleb minna kivikatuseid paigaldavasse firmasse ning selgub kohe, miks ei ole hea plekki katusele paigaldada ning tuleb panna kivi ;)
Torutööd Tartus 56 932 898
Vasta