Bendersi või Monieri kivikatus?

Andrs
külaline

Bendersi või Monieri kivikatus?

Lugemata postitus Postitas Andrs »

Kas kellegil on kogemusi Bendersi ja Monieri katusekividega, kumb parem? Kas eelistada savist kui betoonist kive?
Kasutaja avatar
laurit
Ehitusspets
Ehitusspets
Postitusi: 360
Liitunud: 13 Jaan 2010, 23:15
Asukoht: Harjumaa
On tänanud: 3 korda
On tänatud: 9 korda

Re: Bendersi või Monieri kivikatus?

Lugemata postitus Postitas laurit »

Mul on Bendersi kivid. Halba ei oska öelda ning millegagi võrrelda ka ei oska. Vett läbi ei lase, st täidab oma eesmärki.
Rooza
külaline

Re: Bendersi või Monieri kivikatus?

Lugemata postitus Postitas Rooza »

mina ostsin hoopis A-Tiilikate kivikatuse ja väga rahul...
http://www.facebook.com/kivikatused
http://www.ehitatargalt.ee

neil oli pakkuda ka hallile katusele halli värvi astmed ja lumetõkked, mitte mustad nagu mõned pakuvad kes müüvad "kvaliteetset ja mitte odavat" katuselahendust... maitse asi muidugi, aga välimus jääb ju pikaks ajaks... muide katuse ostmise alguses ei oska sellele tähelepanu pöörata ja ega müügimehed sulle siis sellest ei räägi, et hallile katusele neil on ainult mustad vidinad katuse peale tulevad
arno14
Ehitusspets
Ehitusspets
Postitusi: 482
Liitunud: 30 Juul 2010, 13:29
On tänanud: 3 korda
On tänatud: 9 korda

Re: Bendersi või Monieri kivikatus?

Lugemata postitus Postitas arno14 »

Mul Bendersi kivid, otseselt halba ei oska öelda, aga kahetsen natukene, et ei valinud Monieri, hinnavahe oli olematu. Ei tea võib olla Monieril sama häda, aga olemas olevad tunduvad liiga haprad. Kui ostad koos kividega veel katusetarvikuid siis jälgi mida seal pakkutakse, üritatakse optimeerida oma kasuks ja pärast öeldakse, et ise olid pakkumisega nõus ja täislahendus oleks ju kallim (Benders)
Külaline
külaline

Re: Bendersi või Monieri kivikatus?

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Vaatan, et A-Tiilikate Aava katusekivi saab ka seina panna.
Kuidas see kinnitus peno või villaga soojustatud seina puhul välja näeb?

On veel tootjaid, kelle kivi seina saab panna?
olzz
Regulaarpostitaja
Regulaarpostitaja
Postitusi: 92
Liitunud: 30 Juun 2012, 11:36
On tänanud: 1 kord

Re: Bendersi või Monieri kivikatus?

Lugemata postitus Postitas olzz »

A-tiilikatte tarnis mulle Effect betoonist seeria kivid 2 aastat tagasi. Hind oli hea ja teeninduse üle ka ei kurda.
Kividega probleeme pole olnud.
Romek 71
külaline

Re: Bendersi või Monieri kivikatus?

Lugemata postitus Postitas Romek 71 »

Benders- i teenendusega väga rahul 300 m2 katusekive kenasti katusele laiali laotatud! Autojuht valdab teemat :)
Rostfrei
Ehituspenskar
Ehituspenskar
Postitusi: 2834
Liitunud: 22 Juun 2008, 18:36
Asukoht: Tartumaa
On tänanud: 15 korda
On tänatud: 40 korda

Re: Bendersi või Monieri kivikatus?

Lugemata postitus Postitas Rostfrei »

Monier betoon kivi 3 aastat, teisel majal üle 10 aasta, ei ole seni muret olnud. Lisatarvikud jms samuti sealt. Kas betoon või savi - savi kivi on vist kallim, visuaalselt vaadates on läikivam? Monieril on kodulehel infot, loe sealt.
Mati Böckler
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 15
Liitunud: 21 Mai 2009, 20:47

Re: Bendersi või Monieri kivikatus?

Lugemata postitus Postitas Mati Böckler »

Minul on Monieri katus 8 aastat, katusega olen rahul, klienditeenindusega mitte. Alguses oli müügimees väga aktiivne oma kaupa sokutama, peale minu jah-sõna saamist tal huvi minu asjade organiseerimise vastu eriti enam ei olnud.
Bendersiga lood hullemad, augustis lubati teha mulle nädalaga pakkumine, pool aastat möödas -ei midagi. Kui on alguses juba selline suhtumine, siis rohkem pole soovi nendega suhelda.
Vasta