lagi

Külaline
külaline

lagi

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Kui lagi on kriidiga valgendatud, siis millega ja kuidas tuleks seda eelnevalt töödelda,et lateks sinna kinni jääks?
Kasutaja avatar
Tom
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 235
Liitunud: 28 Jaan 2005, 16:48
On tänanud: 4 korda
On tänatud: 1 kord

Lugemata postitus Postitas Tom »

Kraabi kõik lahtine ära ja siis krundi nakkedispersiooniga
Külaline
külaline

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Tere. Kas Tom ise on proovinud?? Lugupidamisega. Alar Piirfeld
andres
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 113
Liitunud: 29 Jaan 2005, 13:46
On tänatud: 2 korda

Lugemata postitus Postitas andres »

Sai enda korteri laest see kord lihtsalt maha pestud. Niisutasime rulli ja riideräbalaid ning muudkui hõõrusime. Sai puhas küll, hiljem kuivas ära ja värvisime lateksiga üle. Tööd oli muidugi palju.
Imre
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 246
Liitunud: 25 Okt 2005, 21:52
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas Imre »

Mustamäel korterelamus kraabiti kõik maha ja oksoolitati ära,nakkedispersiooniga tehti ka kax koridori,kuid seal ilmnesid mingid jamad nii et parem oksooliga(koledasti haiseb)
Väga harva saadaval.
Külaline
külaline

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Ega muu tõesti ei aita,kui tuleb nii palju kui võimalik kriit maha pesta ja kraapida.On olemas selline hea krunt,mis isegi kriidi jääke seob ja laseb edasi viimistleda,selleks krundiks on" Robi-tix".Jõudu!
Kasutaja avatar
Tom
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 235
Liitunud: 28 Jaan 2005, 16:48
On tänanud: 4 korda
On tänatud: 1 kord

Lugemata postitus Postitas Tom »

Alarile, ise ei ole aga minu töömehed on seda teinud küllaga.
sundehitaja
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 112
Liitunud: 29 Aug 2005, 15:49

Lugemata postitus Postitas sundehitaja »

Omal ajal Mustamäe korteris tegin nii:Tolmuimejaga tõmbasin lahtise tolmu ära.Tõmbasin oksooliga üle ja lasin kuivada.Vist kaks korda tõmbasin ja vesi emulsioon lakke.Ühes kohas ainult pingutasin oksooliga kergelt üle:tükk aega ei saanud korralikult värvida.Üldiselt pane oksooli paari õhukese kihina,kuivab ära et enam ei tolmaks ja asi korras.
robi
Regulaarpostitaja
Regulaarpostitaja
Postitusi: 74
Liitunud: 24 Veebr 2006, 22:18

Lugemata postitus Postitas robi »

Olen aastaid tagasi kraapinud kuivalt ja märjalt, no on jama töö! On siiski sõbralikumad lahendused. Lahtine pahtlilabidaga maha tõmmata.Pane paari kruviga kaika otsa kinni, saad põrandalt toimetada. Edasi kruntvärv, (olen kasutanud Jehu ja Otepohja, kuid kindlasti sobivad teisedki) lahjendatult tärpentiiniga umbes 1:3. Oluline,et teda saax lakke piisavalt palju,et imendux kriidist läbi aluspahtlisse. Kindlasti veab rull kaasa lahtiseid kriidi latakaid.Las olla, kui kõik kuiv läheb õhuke kiht plaatimissegu(saneerauslaasti), kipskrohv või põhjapahtel,edasi viimistluspahtel ja värv. Eriti hea (ja kindla) tulemuse tarvis olen liiminud enne viimistluspahtlit pinnatugevduskanga(klaasriide). Vot nii.
Vasta