kiviprofiil

Totu
külaline

kiviprofiil

Lugemata postitus Postitas Totu »

Olen Totu,öelge mulle millega lõigatakse katuseplekki paigaldamisel,kui vaja lõigata.
Kasutaja avatar
Hiid
Ehituspenskar
Ehituspenskar
Postitusi: 4223
Liitunud: 30 Jaan 2005, 12:46
Asukoht: Tartu
On tänanud: 81 korda
On tänatud: 76 korda

Re: kiviprofiil

Lugemata postitus Postitas Hiid »

Totu kirjutas:Olen Totu,öelge mulle millega lõigatakse katuseplekki paigaldamisel,kui vaja lõigata.
babediithambaga ketassaega või nn. nakerdajaga.
Retsid lõikavad ka abrassiivkettaga, aga nii ei ole hea, sest keerab kuumutades pleki piixu ja see hakkab roostetama.
pupujuku
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 4
Liitunud: 04 Dets 2005, 21:12

Lugemata postitus Postitas pupujuku »

INOX kettaga
Jovis
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 3
Liitunud: 10 Mär 2006, 16:50

Lugemata postitus Postitas Jovis »

Muidugi plekikääridega! Olen katusepaigaldaja ja siiani oleme pundiga ainult kääre kasutanud... 8)
Kasutaja avatar
reggie
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 254
Liitunud: 24 Jaan 2006, 13:04
Asukoht: tartu
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas reggie »

Jovis kirjutas:Muidugi plekikääridega! Olen katusepaigaldaja ja siiani oleme pundiga ainult kääre kasutanud... 8)
Ei jõua relakat osta:D? Niipalju kui pandud siis kõik kitsa kettaga, pärast värviparandajaga yle ja kestab maailm. Kui endal tegemine siis võid ju ka läbi närida aga sisulist vahet pole.
Külaline
külaline

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Jovis kirjutas:Muidugi plekikääridega! Olen katusepaigaldaja ja siiani oleme pundiga ainult kääre kasutanud... 8)
Jovis!

Millist tüüpi kääre kasutate, nii risti, kui ka pikuti(diagon.) lõikamiseks?
Taastaja.
Kalvis
külaline

Lugemata postitus Postitas Kalvis »

Vasaku omi, parema omi ja otselõikamise kääre. Kõike liike läheb vaja, kui on kiviprofiil.
Kasutaja avatar
restauraator
Ehitusspets
Ehitusspets
Postitusi: 681
Liitunud: 12 Mai 2005, 08:15
On tänanud: 2 korda
On tänatud: 1 kord
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas restauraator »

Kalvisest saan veel aru, et ainult oma maja katusel närib kuidagi mingi ebamäärase korstnaaugu sisse, aga mis ta nende nn. otselõikamiskääridega seal teeb ....?
Jovis nn. katusepaigaldaja on terve pundiga kääre kasutanud... noh nati ikka parem, kui relakamehed purukettaga. Milline jääb aga see lõigatud äär ja kessi selle aja kinni maksab, mis te seal nende kääridega nõkerdate? Pole küll minu asi norida, aga kes ikka nimetab end paigaldajaks, peaksid omama oma töö tegemiseks ka profi tööriistu, töö kiireks ja korralikuks tegemiseks.
Iga ehitus on norm iseendale.
Vasta