Minu Norra klient nõuab õhukest Triso Proteci

kuidas soojustada oma elamist
hugo
külaline

Minu Norra klient nõuab õhukest Triso Proteci

Lugemata postitus Postitas hugo »

Renoveerime ja soojustame vanalinnas katusealust pinda. Tellija keeldub rääkimast mineraalvillast . Ütleb, et vill pidavat olema möödanik ja peale selle paiagaldus on kallis.Ei pidavat sarikaid esile tooma,aga Triso pidavat olema OK. Norras ja UK-s pidavat olema nr.1 toode. Kas keegi teab millised on Triso omadused võrreldes min.villaga. Vaja tellijale põhjendusi.
Hugole
külaline

Re: Minu Norra klient nõuab õhukest Triso Proteci

Lugemata postitus Postitas Hugole »

Ise küsisid-ise ka vasta...
Sellline tunne,et sina tead sellest palju rohkem kui teised,sest ise oled vist Triso müüja ja paigaldaja...
Seleta siis ka teistele,mik see on parim...
Külaline
külaline

Re: Minu Norra klient nõuab õhukest Triso Proteci

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Ei saa hästi teema püstitusest ja eesmärgist aru :) Milles küsimus, kui tellija nõuab ja vastutab tulemuse eest siis anna minna, mida sina põhjendama pead ? TRISO PROTEC on õhem variant (25mm) TRISO SUPER 10 (30mm) Omadustest kõhklustet-kahtlustest ja hulga linke kus näitajad ja paigaldusjuhised ja video oli alles mõni teema tagasi arutlusel :hello:
Kalvis
Ehituspenskar
Ehituspenskar
Postitusi: 10636
Liitunud: 03 Veebr 2008, 14:02
On tänanud: 2 korda
On tänatud: 288 korda

Re: Minu Norra klient nõuab õhukest Triso Proteci

Lugemata postitus Postitas Kalvis »

Siin ja kõrvalfoorumis toodud Triso jutt on tüüpiline müügimehe reklaamjutt.
Kui aga klient kindlasti tahab siis mina paigaldaksin. Enne võtaksin loomulikult kliendilt allkirja paberile, et kõik hilisemad pretensioonid jäävad tema vastutusele. Kui Triso on kallim siis küsiks lisaraha või paigaldaksin õhema paksuse sama hinna eest, mis oli enne villaga ette nähtud.
Külaline
külaline

Re: Minu Norra klient nõuab õhukest Triso Proteci

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Kalvis kirjutas: Kui Triso on kallim siis küsiks lisaraha või paigaldaksin õhema paksuse sama hinna eest, mis oli enne villaga ette nähtud.
Pole vist üldse selle materjaliga kursis - paksus super 10-nel 30mm ja õhemalt panna ei saa ! Hind 393 kr/m2 !!!
Külaline
külaline

Re: Minu Norra klient nõuab õhukest Triso Proteci

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Minge purki, olen 4 a norras ehitanud ja koik soojustavad kivivillaga.
Vasta