aknad märjad

kuidas soojustada oma elamist
arks
külaline

aknad märjad

Lugemata postitus Postitas arks »

Tere! Mul selline lugu,et sai vanad aknad uute plastikute vastu vahetatud ja nüüd aknad läbimärjad.Sai ka otsaseinad ära soojustatud(seestpoolt penoga)aga ei muutunud miskit.Olen ka tuulutusi päevade (ööde)kaupa lahti hoidnud aga ikka sama lugu.Ainult toad lähevad külmaks.Muidugi paneelmaja ja 5. korrus.Küsimus selles,et kas keegi oskab öelda mida see regel-air endast kujutab ja kas sellet on abi
Kasutaja avatar
Pildistaja
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 106
Liitunud: 31 Jaan 2005, 17:03
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas Pildistaja »

Kui probleemid algasid pärast akende vahetust, siis on ikkagi põhjust kahtlustada ebapiisavat ventilatsiooni. Ülemistel korrustel on ventšahtide töövõime väiksem ja kui siis värske õhu sissevool vähenes, tänu tihedamale aknasüsteemile, siis tõenäoliselt see ikkagi põhjustab kondensi teket.
Kas oled proovinud mõõta õhuniiskust toas?

See regel-air on minu teada just värske õhu juurdevoolu tagamiseks, seega õige asi. Aga ega see muud ei tee, kui ikka õhutab tuba, mida sa oled senigi teinud.

Praeguse välistemperatuuri juures on intensiivne ventileerimine kõige tõhusam toaõhu kuivatamise lahendus. 0 ja -5 kraadi vahele jääva välisõhu tuppa juhtimisel ja ~20 kraadini soojendamisel saab suhteliseks niiskuseks alla 20% ja seega kuivamine saab olema väga intensiivne.
Kõige olulisem on silmale nähtamatu...
Vasta