Vannitoa aurutòke, paber vòi kile?

kuidas soojustada oma elamist
küttekolle
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 174
Liitunud: 18 Sept 2014, 19:55
On tänatud: 1 kord

Vannitoa aurutòke, paber vòi kile?

Lugemata postitus Postitas küttekolle »

Avastasin oma pooleli oleva katusekorruse pòranda alt märja villa. Mõni pruss juba kohati hallitab, kuidas peaks käituma hallitama hakanud prussidega, kas peaks neid kuidagi millegiga töötlema vms? Või piisab sellest, et kui oodata kuni see ära kuivab ja siis lihtsalt kuidagi hallitusest ära puhastada?
Kõige märjem osa asub iseenesest vannitoa kohal, suht ruumi keskel, miks sealt on niiskus suurem? Kas häda võib olla näiteks aurutõkke lekkes näiteks? Vill on märg iseenesest ainult pealt, enamus villa on kuiv. Kas on oht, et kui 2 korrus soojaks saab, et siis hakkab seal ikka mingi jama tekkima?
Kòik muud kohad, kust oli vill märg, seal ma ei usu, et tekib probleeme kui pòrand on soe aga vannitoa lagi valmistab hetkel kòige suuremat muret. Villa alla on paigaldatud aurutòkke paber, reaalselt on vannitoa laes nagu kahes probleem ja seal on omal kahtlus, et viga on osaliselt lahtistes aurutòkkepaberis aga 100% kindel ei ole kas nendest kahtlastest kohtadest reaalselt kah midagi làbi tuleb. Kas reaalselt aurutòkke paber vòiks toimida vannitoas vòi peaks seal ikka ilmtingimata aurutòkke kile olema? Vent vòiks vannitoas korralik olla, üks suur vent pluss dushikabiinis asuv teine vent.

Marko.A.
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 11
Liitunud: 21 Dets 2016, 21:25

Re: Vannitoa aurutòke, paber vòi kile?

Lugemata postitus Postitas Marko.A. »

Kui prussil suuri kahjustusi pole,aitab hallituseemaldusvahendiga üle võõpamine,täpsem info on pudeli peal kirjas,kui palju ja kuidas,märja villa vahetaks välja,aurutõkkepaberist peaks ikkagi piisama,lekkekohad tuleks likvideerida,suurimad mured on tavaliselt vendi ümbrused,süvistatavad lambid,juhtmete läbiviigud.Sul arvatavasti toimib teise korruse põrand aurutõkkena,kui see on nn.must põrand,võid sinna teha tuulutusaugud.

Vasta