1. leht 1-st

BRONYA KERAAMILINE NANOVÄRV

Postitatud: 28 Juun 2015, 11:02
Postitas imre49
Tere. On keegi seda kasutanud .http://www.donleon.ee/tooted/
Kas selline asi toimib ka,

Re: BRONYA KERAAMILINE NANOVÄRV

Postitatud: 18 Aug 2015, 18:45
Postitas riinamiina
kasutasime katlamajas torude isolatsiooniks, kuhu vill ei mahtunud ja akupaagi alt/pealt värvisime ka ära. mingil määral toimib, nii tulikuumaks toru enam katelt küttes ei lähe.

Re: BRONYA KERAAMILINE NANOVÄRV

Postitatud: 18 Aug 2015, 22:12
Postitas rokikas
Kas toru temperatuurimuutust hindasid käega või termomeetriga?

Re: BRONYA KERAAMILINE NANOVÄRV

Postitatud: 19 Aug 2015, 11:31
Postitas Martin L
Kas mitte nurgakivi eelmine aasta ühes saates TTÜ laboris ei teinud katset stiilis: 2 putkat (üks villaga soojustatud, teine antud tootega üle võõbatud), radikad sisse kindlat temperatuuri hoidma ja poole aasta lõikes energiat lugema? Selle katse tulemused võiksid teada olla. Pole kahjuks olnud aega asjal silma peal hoida.

Re: BRONYA KERAAMILINE NANOVÄRV

Postitatud: 19 Aug 2015, 18:14
Postitas riinamiina
käega proovisin toru.

Re: BRONYA KERAAMILINE NANOVÄRV

Postitatud: 05 Apr 2017, 12:01
Postitas Vlad
Oli katse tehtud TKTK-s, aga tulemusi keegi ei avalda, kukkus läbi ilmselt.

Re: BRONYA KERAAMILINE NANOVÄRV

Postitatud: 18 Apr 2017, 14:43
Postitas Taat
Sertifikaat kinnitab tulepüsivusklassi, veeauru läbilasvkust ja teisi füüsikalisi parameetreid. Ei sõnagi soojusjuhtivusest või sellest, et tegemist oleks soojusisolatsioonimaterjaliga. Midagi kuskil on nad ka mõõtnud soojusisolatsiooni kohta, aga sertifikaat puudub. riinamiina ka mõõtis käega oma katlamajas ja võib teile kinnitada, et tegemist on soojusisolatsioonimaterjaliga

Re: BRONYA KERAAMILINE NANOVÄRV

Postitatud: 19 Apr 2017, 01:36
Postitas Külaline
Mina olen ühte analoogset toodet oma käega katsunud ja võin kinnitada, et sellised värvid toimivad küll soojusisolatsiooni materjalina. Numbreid käe järgi ei ütle.

Rauast elektripliidi raud oli poole ulatuses värvitud sellise värviga (väidetavalt 0,5mm kiht), värvimatta poole peal kees plekktopsis vesi ja värvitud pliidiraua poolt käega katsudes tundus selle temperatuur olema umbes sama nagu tankla kohviautomaadi kohvitopsi temp (umbes 63C, ei põleta aga kuum).
Raudtoru, milles termomeetri näidu järgi voolas 95C vesi, sai kah värvitud kohast korralikult käega kinni võtta. Värvimatta kohast mitte.
ping
:hello:

Re: BRONYA KERAAMILINE NANOVÄRV

Postitatud: 19 Apr 2017, 07:49
Postitas Külaline
Tere. Tavalisel, mittenano 0,5 mm kihipaksusega värvkattel on ka teatud soojustakistusväärtused. Lugupidamisega. Alar Piirfeld