veinikelder

kuidas soojustada oma elamist
priit
külaline

veinikelder

Lugemata postitus Postitas priit »

Konsultatsiooni sooviks veinikeldri loomisest, oman juba kahekambrilist võlvitudlagedega maakeldrit, viskasin ta rämpsust tühjaks, nüüd valan põranda ja teen uued uksed. Väljast peaks vist pinnase ära koorima ja sinna tekitama selle nn hüdroisolatsiooni, aga mis see olema peaks. Hetkel kipub lumesulamis ja vihmavesi raudkivide vahelt segu välja uhtuma.
<< veinikelder <<
vennad
külaline

veinikelder

Lugemata postitus Postitas vennad »

Hüdroisolatsiooniks oleks parim kaks kihti SBS katet peale keevitada
Tuik
külaline

veinikelder

Lugemata postitus Postitas Tuik »

ära unusta enne alust tasandada ja siis kate peale. hea on, kui ääred ulatuvad keldriseintest pisut eemale (ca´60 cm või rohkem) siis ei valgu vesi kohe seina taha.
priit
külaline

veinikelder

Lugemata postitus Postitas priit »

Tänud teadjatele. Aga palun harida, mis on SBS plaat? Mul on vundamendist üle seda mummulist, kühmulist, mis iganes hüdroisolatsiooni, kas see ei kõlba, kui ma jah aluse ilusti liivaga siledaks teen?
tero
külaline

veinikelder

Lugemata postitus Postitas tero »

SBS kate on lamekatuste kattematerjal - vene ruberoidi analoog, ainult 10 x parem ja on kuumutamisel ühilduv
priit
külaline

veinikelder

Lugemata postitus Postitas priit »

Tänud jälle vastuse eest, aga arendan ikka teemat edasi, see SBS, on hea asi küll, käisin poes katsumas, aga kas ta siis ikka pinnase alla ka kõlbab, ega ma ei saa maakeldrile teha ometi tõrvapapist katust, vaja pärast ikka liiv ja muld peale tagasi ja kiviktaimlamoodi asi teha? On ideid? Tänades ette.
tero
külaline

veinikelder

Lugemata postitus Postitas tero »

Kindlasti kõlbab SBS materjal keldrikatuse hüdroisolatsiooniks
Vasta