Kubu ühendustoru

Õhu vahetamine, õhu kuivatamine, õhu niisutamine, õhu jahutamine
polukoli
Regulaarpostitaja
Regulaarpostitaja
Postitusi: 73
Liitunud: 04 Sept 2009, 12:12

Kubu ühendustoru

Lugemata postitus Postitas polukoli »

Tervitus!

Uues korteris on paigaldatud kubu ühendustoru mitte kõige esteetilisemalt ning omavahel on jupid seotud mägiaivari teibiga, mis ei tundu olevat jätkusuutlik kuna kipub ikkagi aja jooksul mängima. Korra sai juba üle teibitud, kuna tekkisid õhulekked. Kes paigaldas, väitis, et kuna ruumi on vähe, siis muud varianti ei ole...

Ma ei ole spetsialist, kuid usun, et siin liigub inimesi, kelle igapäeva töö on ventilatsiooniga seotud ja uuriksingi, et mis valikud on, et ühendustee oleks ühtse tervikuna. Kui mõni spetsialist on valmis käe külge lööma, siis anna endast märku. Asub Tallinnas, Nõmmel.

Alternatiivina uurin juurde, kas müra, mis tekib torus kui kubu töötab, on võimalik maandada ?

Kubu ise on Falmec Incasso Gruppo NRS: https://www.falmec.ee/et_ee/product_det ... rs-13.html

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt
Urmas
autodidakt
Postitusi: 10825
Liitunud: 17 Apr 2009, 23:51
On tänanud: 309 korda
On tänatud: 383 korda

Re: Kubu ühendustoru

Lugemata postitus Postitas Urmas »

Miks mulle tundub, et lapikute venttoru juppidega mängib asja jonksu. Vendimehed peaks teadma ka vinge butüülteibi täpset nimetust, millega saab hermeetiliseks.
Lapikutega tegemise jaoks oleks sul vaja jubinatest venttoru lõppu, mille asetad lapiti kubu väljatõmbele. Võib vaja minna vaherõngast. Edasi tuled 45* pööranguga ja selle otsa omakorda üleminek ümmarguselt lapikule torule.
Samas ma ei viitsiks nikerdamisega tegeleda ja käänaks-väänaks pigem gofreeritud toru ilusti vahele.
Nõudke kvaliteeti, aga olge valmis selle eest ka maksma! Siseviimistlustööd, 55 676 252
Kasutaja avatar
Maaks
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 225
Liitunud: 04 Nov 2014, 12:20
Asukoht: Tallinn
On tänanud: 6 korda
On tänatud: 7 korda

Re: Kubu ühendustoru

Lugemata postitus Postitas Maaks »

Kogu see poognatega möllamine sellises kohas on sama vajalik kui "sea niitmine" :-)
Teed/tellid plekist kasti, mille ühes otsas on kubu sisend ja diagonaalis teisest otsast vent toru ja paned kapis selle varjepaneeli tagasi ette ja ei kisu enam :-)
Capture.JPG
Capture.JPG (29.73 KiB) Vaadatud 1234 korda
Vasta