Pliidi glasuurpotis kahtlased augud

Kõik teemad ahjude, kaminate, korstende kohta
Martal
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 8
Liitunud: 29 Veebr 2020, 12:30

Pliidi glasuurpotis kahtlased augud

Lugemata postitus Postitas Martal »

Kas oskate pakkuda, millest võivad olla tekkinud pildil näha olevad augud? Pliit u 10 aasta vana, augud tekkisid pliidi siibrist ülespoole ja lausa üleöö, kuna puhastan seda valget pinda perioodiliselt ja oleksin märganud, kui need oleksid seal varem. Minu jaoks ulme.Pilt
Urmas
autodidakt
Postitusi: 10830
Liitunud: 17 Apr 2009, 23:51
On tänanud: 309 korda
On tänatud: 383 korda

Re: Pliidi glasuurpotis kahtlased augud

Lugemata postitus Postitas Urmas »

Üraskikahjustus? ;)
Nõudke kvaliteeti, aga olge valmis selle eest ka maksma! Siseviimistlustööd, 55 676 252
Robi 11
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 27
Liitunud: 03 Jaan 2021, 17:53
On tänanud: 4 korda
On tänatud: 2 korda

Re: Pliidi glasuurpotis kahtlased augud

Lugemata postitus Postitas Robi 11 »

Seal on vast lubjatükid jäänud poti valmistamise ajal sisse ja hiljem on ennast ilmutanud. Sellist asja on enne ka nähtud ja kindlasti osatakse täpsemalt rääkida asjast.
Kasutaja avatar
motamees
Ehituspenskar
Ehituspenskar
Postitusi: 2694
Liitunud: 14 Jaan 2008, 12:57
Asukoht: Saar
On tänanud: 208 korda
On tänatud: 191 korda

Re: Pliidi glasuurpotis kahtlased augud

Lugemata postitus Postitas motamees »

Robi 11 kirjutas: 18 Veebr 2021, 10:43 Seal on vast lubjatükid jäänud poti valmistamise ajal sisse ...
Kuna glasuur on äärest ülespoole punninud siis just sama asja arvasin ka mina, aga... üleöö sellised asjad küll ei saa toimuma.
Sellepärast näib see pilt rohkem Huawei reklaamina.
.
Tel 5o9279o
Martal
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 8
Liitunud: 29 Veebr 2020, 12:30

Re: Pliidi glasuurpotis kahtlased augud

Lugemata postitus Postitas Martal »

No nad ikka tekkisid piltlikult öeldes üleöö, sest vähemalt korra nädalas ma puhastan seina ja neid on võimatu mitte märgata. Kas on võimalik, et need lubjatükid laagerdusid seal 13 aastat ja siis äkki lõi augud sisse? Millega ma need võiksin täita? Mul kodus poolik valge Penosil Roof&Facade, kas sellega võiks? See koht asub pliidimüüri ülaosas ega lähe eriti kuumaks.
ping
Ehituspenskar
Ehituspenskar
Postitusi: 4430
Liitunud: 28 Jaan 2016, 10:35
On tänanud: 86 korda
On tänatud: 222 korda

Re: Pliidi glasuurpotis kahtlased augud

Lugemata postitus Postitas ping »

Martal kirjutas: 20 Veebr 2021, 12:24 No nad ikka tekkisid piltlikult öeldes üleöö, sest vähemalt korra nädalas ma puhastan seina ja neid on võimatu mitte märgata. Kas on võimalik, et need lubjatükid laagerdusid seal 13 aastat ja siis äkki lõi augud sisse? Millega ma need võiksin täita? Mul kodus poolik valge Penosil Roof&Facade, kas sellega võiks? See koht asub pliidimüüri ülaosas ega lähe eriti kuumaks.
Valge hambapasta, sest sellelgi peaks kuivades piisav mineraalisisaldus olema ja on vajadusel lihtsalt kõrvaldatav.
Pigista tilk tuubist välja kuivama ja kui vajaliku konsistentsi on saavutanud, topi auku.
:hello:
Kõik ohutustehnika reeglid on kirjutatud kellegi verega!!!
Vasta