Mis kombed

Kõik teemad ahjude, kaminate, korstende kohta
Tavalugeja
Ehitusveteran
Ehitusveteran
Postitusi: 1493
Liitunud: 24 Sept 2014, 19:26
On tänanud: 96 korda
On tänatud: 48 korda

Mis kombed

Lugemata postitus Postitas Tavalugeja »

Pole meilegi võõrad kombed, kus süüdimatult end võõraste sulgedega ehitakse.

Marcus Flynn on sedavõrd omanäolise käekirjaga üleilmselt tuntud suurmeister, et tema tööde virutamine on naeruväärne matslus, mühaklus.

Marcus Flynn.jpg
Marcus Flynn.jpg (86.31 KiB) Vaadatud 2393 korda
Marcus Flynn 2.jpg
This magazine uses image of my work, with superimposed image of local stovebuilder, to create an unprofessional dishonest front cover.
The stove is an American Contraflow built in Quebec by myself ten years ago.
Note: It is not the stovebuilder but the magazine that has used my ‘taken’ image without my permission or his knowledge.
The name for this is bull shit.
The black and white image is of the original stove in Quebec. Nothing to do with Belorussia. Just for the record.
Pottseppmeister "Kaminahi"
Keskmine
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 212
Liitunud: 14 Sept 2011, 20:38
Asukoht: Jõgevamaa
On tänanud: 10 korda
On tänatud: 19 korda

Re: Mis kombed

Lugemata postitus Postitas Keskmine »

Isegi üks minu laotud korstnapits on hange.ee keskkonnas jõudnud googlesse vale näo alla ! 100% tõestatav, et minu tehtud.
Keskmine
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 212
Liitunud: 14 Sept 2011, 20:38
Asukoht: Jõgevamaa
On tänanud: 10 korda
On tänatud: 19 korda

Re: Mis kombed

Lugemata postitus Postitas Keskmine »

Vabandan,et meeldivast seltskonnast kaua eemal olin! Suve algul oli ribi murd 2x.
Tavalugeja
Ehitusveteran
Ehitusveteran
Postitusi: 1493
Liitunud: 24 Sept 2014, 19:26
On tänanud: 96 korda
On tänatud: 48 korda

Re: Mis kombed

Lugemata postitus Postitas Tavalugeja »

Kuulan aeg-ajalt Retro FM raadiot ja olen mitmel korral pidanud sealt teada saama, et tuleb osta Ahja moodulahi, kuna ka minu ehitatud tellisahi on kahe aasta pärast kutu, praod sees.
Korsten Puhtaks OÜ, me mäletame, millised tellisahjusi ja millise hinnaga sa reklaamisid ja reklaamid. Kuna osutusid pottsepatöös sosssepaks, nagu sinu kaaslane Pepegi, siis ära võta õigust omale kättesaamatul teemal esineda.
See reklaam on äärmiselt küünilise inimese sünnitis ja kuna seda "esindavad" mingi neile omase, sama küünilise pottsepaliidu sossid, siis tõmmake raadiost nüüd küll eemale.


https://www.korstenpuhtaks.ee/pottsepatood
Pottseppmeister "Kaminahi"
Keskmine
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 212
Liitunud: 14 Sept 2011, 20:38
Asukoht: Jõgevamaa
On tänanud: 10 korda
On tänatud: 19 korda

Re: Mis kombed

Lugemata postitus Postitas Keskmine »

http://www.teenus.info/korstna-ja-korst ... s5254.html See on mitte tema laotud! Pilt on illustratiivselt leitud kuid tegija käekiri on täiesti erinev. Täiesti võimalik,et keskond ise andis esiletõstmiseks pildi.
Vasta