Pottsepafoorumi eesmärgid ja "trahvipink"

Kõik teemad ahjude, kaminate, korstende kohta

Keda kasutajatest peaks saatma paariks nädalaks "pingile" ?

Hääletus lõppes 28 Veebr 2014, 21:27

Kaminahi
24
26%
Looder54/teadja
19
20%
Siiber
9
10%
Peetripoeg/Olenüüd
11
12%
Rokikas
13
14%
A.Schults
3
3%
Fanatik
1
1%
Koit/Kordnik
11
12%
Keemik
0
Pole hääli
Leevi
1
1%
Motamees
1
1%
ErgoK
0
Pole hääli
Robi
0
Pole hääli
Mentor
0
Pole hääli
Meelisvaiksaar
0
Pole hääli
Keegi muu
0
Pole hääli
 
Hääli kokku: 93

Andrus Schults
Ehitusguru
Ehitusguru
Postitusi: 728
Liitunud: 07 Veebr 2011, 18:35
On tänatud: 43 korda

Re: Pottsepafoorumi eesmärgid ja "trahvipink"

Lugemata postitus Postitas Andrus Schults »

Lp Kaminahi! Ma ei tea sinu suhteid Soome ahjutootjate inseneridega aga isiklikult olen läbinud Nunnauuni tehase poolt korraldatud täiemahulise koolituse. No ei näe ma neid kattuvusi kuldse leegiga. Olen ka läbinud kahe päevase koolituse Soomes kohapeal Kivia tehases, mis hõlmas voolukivi kaevandamisest kuni ahju valmimiseni põhjalikku ülevaadet. No jälle ei näe ma sellist sarnasust, et sinu ahjud täpselt samad! Sa vist ei tea seda aga ma müüsin mitu aastat Nunnauuni ahjusid.
Manused
pliit1.jpg
pliit1.jpg (31.51 KiB) Vaadatud 2532 korda
pliit.jpg
pliit.jpg (21.32 KiB) Vaadatud 2532 korda
kaminahi
Ehituspenskar
Ehituspenskar
Postitusi: 6486
Liitunud: 22 Dets 2006, 09:27
On tänanud: 398 korda
On tänatud: 194 korda
Kontakt:

Re: Pottsepafoorumi eesmärgid ja "trahvipink"

Lugemata postitus Postitas kaminahi »

Ära siis kommenteeri teemasi mis sulle ka peale müügikoolitusi üle jõu käivad. Mind selles süüdistada pole mõtet.
Kas sa nägid Nunnauuni tehases kahte kõrvuti asetsevat, identset ahju mida kõeti sama koguse, samast virnast võetavate puudega ja mis vahet näidati sulle?
PS Hea, et sa ikka pildid leidsid :), need õiged ;) Mine üle tänava, seal tee siiski uued pildid . Mina tegin.
Hea tava on arvustada inimeste mõtteid ja arvamusi, mitte isikuid endid, ning oma arvamusi argumenteerida.
tel. 54514881 OÜ Ahjumaailm, http://www.ahjumaailm.ee
koostöös http://www.unibuild.ee
------------------
www.ehituspenskarid.com
Andrus Schults
Ehitusguru
Ehitusguru
Postitusi: 728
Liitunud: 07 Veebr 2011, 18:35
On tänatud: 43 korda

Re: Pottsepafoorumi eesmärgid ja "trahvipink"

Lugemata postitus Postitas Andrus Schults »

Ei! Näidati slaididel eelmise põlvkonna Nunnauuni ahjude põlemist võrdluses kuldse leegi süsteemiga uute ahjudega. Seda siis aastal 2006. Kas tead mille poolest siis vana ahi uuest erines?
kaminahi
Ehituspenskar
Ehituspenskar
Postitusi: 6486
Liitunud: 22 Dets 2006, 09:27
On tänanud: 398 korda
On tänatud: 194 korda
Kontakt:

Re: Pottsepafoorumi eesmärgid ja "trahvipink"

Lugemata postitus Postitas kaminahi »

Andrus Schults kirjutas:Ei! Näidati slaididel eelmise põlvkonna Nunnauuni ahjude põlemist võrdluses kuldse leegi süsteemiga uute ahjudega. Seda siis aastal 2006. Kas tead mille poolest siis vana ahi uuest erines?
Mine siis tagasi.
Hea tava on arvustada inimeste mõtteid ja arvamusi, mitte isikuid endid, ning oma arvamusi argumenteerida.
tel. 54514881 OÜ Ahjumaailm, http://www.ahjumaailm.ee
koostöös http://www.unibuild.ee
------------------
www.ehituspenskarid.com
Andrus Schults
Ehitusguru
Ehitusguru
Postitusi: 728
Liitunud: 07 Veebr 2011, 18:35
On tänatud: 43 korda

Re: Pottsepafoorumi eesmärgid ja "trahvipink"

Lugemata postitus Postitas Andrus Schults »

Kuhu tagasi?
looder54
Ehitusspets
Ehitusspets
Postitusi: 425
Liitunud: 14 Jaan 2014, 22:18
On tänanud: 42 korda
On tänatud: 12 korda

Re: Pottsepafoorumi eesmärgid ja "trahvipink"

Lugemata postitus Postitas looder54 »

kaminahi kirjutas:
Andrus Schults kirjutas:Ei! Näidati slaididel eelmise põlvkonna Nunnauuni ahjude põlemist võrdluses kuldse leegi süsteemiga uute ahjudega. Seda siis aastal 2006. Kas tead mille poolest siis vana ahi uuest erines?
Mine siis tagasi.
Kaminahi, preaegu on 2014 a. Aga sinu koldel pole midagi ühist ka tehasekoldega
aastast 2006.
kaminahi
Ehituspenskar
Ehituspenskar
Postitusi: 6486
Liitunud: 22 Dets 2006, 09:27
On tänanud: 398 korda
On tänatud: 194 korda
Kontakt:

Re: Pottsepafoorumi eesmärgid ja "trahvipink"

Lugemata postitus Postitas kaminahi »

Andrus Schults kirjutas:Kuhu tagasi?
Mine tagasi slaide vaatama.
Siis kui Nunnauuni moderniseeris oma kolde, ütles Tulikivi ka, et no mida, meil niigi vägev! Nüüd kui Tulikivi tegi aastad tagasi oma "Põõriskolde", lisas see ahjude hinnale keskmiselt ja ca minimaalselt 10 000 Eesti krooni.
Erinevus polegi austerlaste koldest niiväga suur aga kasutusmugavus on täiesti teisel tasemel. Ja saaste ka ju saadi väiksem. Mida oleks veel vaja lisada :blink: Kui Austrias päästab veel vana traditsioon siis miks peaks meie neid kummardama Tulikivi tüüpi kolde ees? Noh, oleks, et keegi tõesti seda suudaks maha teha, vähemalt austerlastest madalamale langetada. Kui nüüd viidata Eerika ahju kolde mõõtmistele, siis Andrus ütleb, et vale, vale, vale. :) Annes aga tegi kindlaks, et ka ilma mingisuguse mõõtmiseta vana, aastast 1940 pottahi on ikka veel mitu korda õigem ja ka odavam.
Lõpetuseks. Kui ei suuda ise "kuldse tule" põhimõtet ära seletada, küsi abi aga ära tule tühja sõnaga ärplema.
Hea tava on arvustada inimeste mõtteid ja arvamusi, mitte isikuid endid, ning oma arvamusi argumenteerida.
tel. 54514881 OÜ Ahjumaailm, http://www.ahjumaailm.ee
koostöös http://www.unibuild.ee
------------------
www.ehituspenskarid.com
looder54
Ehitusspets
Ehitusspets
Postitusi: 425
Liitunud: 14 Jaan 2014, 22:18
On tänanud: 42 korda
On tänatud: 12 korda

Re: Pottsepafoorumi eesmärgid ja "trahvipink"

Lugemata postitus Postitas looder54 »

kaminahi kirjutas:
Andrus Schults kirjutas:Kuhu tagasi?
Mine tagasi slaide vaatama.
Siis kui Nunnauuni moderniseeris oma kolde, ütles Tulikivi ka, et no mida, meil niigi vägev! Nüüd kui Tulikivi tegi aastad tagasi oma "Põõriskolde", lisas see ahjude hinnale keskmiselt ja ca minimaalselt 10 000 Eesti krooni.
Erinevus polegi austerlaste koldest niiväga suur aga kasutusmugavus on täiesti teisel tasemel. Ja saaste ka ju saadi väiksem. Mida oleks veel vaja lisada :blink: Kui Austrias päästab veel vana traditsioon siis miks peaks meie neid kummardama Tulikivi tüüpi kolde ees? Noh, oleks, et keegi tõesti seda suudaks maha teha, vähemalt austerlastest madalamale langetada. Kui nüüd viidata Eerika ahju kolde mõõtmistele, siis Andrus ütleb, et vale, vale, vale. :) Annes aga tegi kindlaks, et ka ilma mingisuguse mõõtmiseta vana, aastast 1940 pottahi on ikka veel mitu korda õigem ja ka odavam.
Lõpetuseks. Kui ei suuda ise "kuldse tule" põhimõtet ära seletada, küsi abi aga ära tule tühja sõnaga ärplema.
Kule kas sa ikka nüüd tõsiselt ise ka usud, mida sa räägid? Või avaldad foorumikülastajale muljet, aga siis milliste numbrite najal?
Andrus Schults
Ehitusguru
Ehitusguru
Postitusi: 728
Liitunud: 07 Veebr 2011, 18:35
On tänatud: 43 korda

Re: Pottsepafoorumi eesmärgid ja "trahvipink"

Lugemata postitus Postitas Andrus Schults »

Raivo! Sa ju ei tee Tulikivi ja Nunnauuni kolletel vahet olgugi, et jutule pildid lisasin. Äkki räägid täpsemalt pööriskolde ja kuldse leegi definitsioonid siiski lahti ja kuidas need siis sinu koldega samad tulemused saavutasid?
Manused
Tulikivi ahi.jpg
Tulikivi ahi.jpg (28.23 KiB) Vaadatud 2462 korda
kaminahi
Ehituspenskar
Ehituspenskar
Postitusi: 6486
Liitunud: 22 Dets 2006, 09:27
On tänanud: 398 korda
On tänatud: 194 korda
Kontakt:

Re: Pottsepafoorumi eesmärgid ja "trahvipink"

Lugemata postitus Postitas kaminahi »

Andrus Schults kirjutas:Raivo! Sa ju ei tee Tulikivi ja Nunnauuni kolletel vahet olgugi, et jutule pildid lisasin. Äkki räägid täpsemalt pööriskolde ja kuldse leegi definitsioonid siiski lahti ja kuidas need siis sinu koldega samad tulemused saavutasid?
Kuule suhtle oma fännidega. Jäta minu süüdistamine. Pealegi on sinu jutt nagu "kolde defineerimine" ikka täielik mõga ja mis kuradi samade tulemuste saavutamisest sa tahad teada kui sa ise selline tahm siin oled, et Pietinen ja Meerits sulle nende erinevatel kontodelt plaksutavad.
Mida ka siin ei näita või arutle, ikka on vähe ja anna aga aru, aga oleks ise siis ka niipalju mõistust, et miskitki mõista.
PS Ära sa enam küll tule siin avalikult ärplema, et ma nendel mainitud kolletel vahet ei tee :evil: Mingeid suvalisi koldeid ei maksa nende firmade kindla koldetüübi näidiseks esitada. Ajad oma fännid päris segadusse ja teistele näitad veelkord enda rumalust.

Ma lisan veel sinult kuuldud kurtmisele, et ahjude esitlusel ei kuulatud sind vaid hr. Eskenit. Aga miks peakski keegi sellist jura soovima kuulata, mida sina kõikjal suudad ajada :banghead:
Hea tava on arvustada inimeste mõtteid ja arvamusi, mitte isikuid endid, ning oma arvamusi argumenteerida.
tel. 54514881 OÜ Ahjumaailm, http://www.ahjumaailm.ee
koostöös http://www.unibuild.ee
------------------
www.ehituspenskarid.com
Andrus Schults
Ehitusguru
Ehitusguru
Postitusi: 728
Liitunud: 07 Veebr 2011, 18:35
On tänatud: 43 korda

Re: Pottsepafoorumi eesmärgid ja "trahvipink"

Lugemata postitus Postitas Andrus Schults »

Sulle olulised siis fännid! Nagu muusikatööstuses ajaks asju. Just hakkaski Eesti laul. Aga Vennad Ehitus foorumi fännidele pean küll oluliseks öelda, et Kaminahi ei ole mingi Soome ahjutootjate partner või käepikendus Eestis! Aja oma rida ja ära ehi ennast võõraste sulgedega.
Manused
EKUK.jpg
EKUK.jpg (35.04 KiB) Vaadatud 2422 korda
kaminahi
Ehituspenskar
Ehituspenskar
Postitusi: 6486
Liitunud: 22 Dets 2006, 09:27
On tänanud: 398 korda
On tänatud: 194 korda
Kontakt:

Re: Pottsepafoorumi eesmärgid ja "trahvipink"

Lugemata postitus Postitas kaminahi »

Andrus Schults kirjutas:Sulle olulised siis fännid! Nagu muusikatööstuses ajaks asju. Just hakkaski Eesti laul. Aga Vennad Ehitus foorumi fännidele pean küll oluliseks öelda, et Kaminahi ei ole mingi Soome ahjutootjate partner või käepikendus Eestis! Aja oma rida ja ära ehi ennast võõraste sulgedega.
Kes nad sulle on kui mitte fännid? Lausa partnerid :) Mida siis foorumlased nüüd sinu "olulise" infoga küll peavad tegema? Eurovisioonile saatma sind :bye:
Hea tava on arvustada inimeste mõtteid ja arvamusi, mitte isikuid endid, ning oma arvamusi argumenteerida.
tel. 54514881 OÜ Ahjumaailm, http://www.ahjumaailm.ee
koostöös http://www.unibuild.ee
------------------
www.ehituspenskarid.com
looder54
Ehitusspets
Ehitusspets
Postitusi: 425
Liitunud: 14 Jaan 2014, 22:18
On tänanud: 42 korda
On tänatud: 12 korda

Re: Pottsepafoorumi eesmärgid ja "trahvipink"

Lugemata postitus Postitas looder54 »

Oi, mis kuulus kolle nüüd pildile ilmus. Mingi seaduspärasus pidi kehtima. Et kui midagi saab p....e minna, siis sinna tema ka läheb. Ja see, pidi mis kollet meenutama kaminahi? Kas mõõdame ja arvutame vähe, või mis. Sinul peaks täpsed mõõdud taskus olema, saab lihtsamalt ja seltsis segasem.
Andrus Schults
Ehitusguru
Ehitusguru
Postitusi: 728
Liitunud: 07 Veebr 2011, 18:35
On tänatud: 43 korda

Re: Pottsepafoorumi eesmärgid ja "trahvipink"

Lugemata postitus Postitas Andrus Schults »

Nunnauuni koolitusel kus oli au viibida olid koolitajaks kaks tehase esindajat Soomest. Muide need pildid, mis siia lisasin on tehtud täpselt nädal aega tagasi Verona messil. Loomulikult sai ka üle lahe sõpradega ahju teemasid ja tulevikku arutletud. Muide rääkisime ka massiivsetest ahjudest ja kaasaegsetest majadest.
Manused
EKUK ahi.jpg
EKUK ahi.jpg (16.99 KiB) Vaadatud 2396 korda
Koit
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 158
Liitunud: 29 Mär 2010, 14:48
On tänanud: 6 korda
On tänatud: 29 korda

Re: Pottsepafoorumi eesmärgid ja "trahvipink"

Lugemata postitus Postitas Koit »

:lol: see ahi ju kordades hullem, kui minu algajate õpilaste poolt tehtud :amen:
kaminahi
Ehituspenskar
Ehituspenskar
Postitusi: 6486
Liitunud: 22 Dets 2006, 09:27
On tänanud: 398 korda
On tänatud: 194 korda
Kontakt:

Re: Pottsepafoorumi eesmärgid ja "trahvipink"

Lugemata postitus Postitas kaminahi »

Nüüd said sõbrad lõbusalt kokku :) Aga ma luban, et saate sellest ahjust veelgi lõbutseda :good:
Hea tava on arvustada inimeste mõtteid ja arvamusi, mitte isikuid endid, ning oma arvamusi argumenteerida.
tel. 54514881 OÜ Ahjumaailm, http://www.ahjumaailm.ee
koostöös http://www.unibuild.ee
------------------
www.ehituspenskarid.com
kaminahi
Ehituspenskar
Ehituspenskar
Postitusi: 6486
Liitunud: 22 Dets 2006, 09:27
On tänanud: 398 korda
On tänatud: 194 korda
Kontakt:

Re: Pottsepafoorumi eesmärgid ja "trahvipink"

Lugemata postitus Postitas kaminahi »

Eile sai selgeks, mis on müügihärra tase mõista pottsepafoorumi eesmärke.
Kes arvab, et oleks siiski huvitav teada, kuidas toimub Nunnauuni poolt uuringute tulemusel ehitatud Kuldse Tule koldes efektiivsem ja puhtam põlemine, need peaksid ka aru saama, mis on ühist sellel ja Unibuildi koldel.
http://www.nunnauuni.com/eesti/aito/kultainentuli.html
Ega vägisi ikka selgitada ei saa ja kui ikka mehed on käinud Euroopas :) , siis seda enam. Ma ise olen ka vahel sinna sattunud. Lugesin, 24 riiki käidud, 25. ja 26. ootel, piletid ostetud, sõiduk renditud. Kas ma nüüd siis olen kõva mees :blink:

:)
Hea tava on arvustada inimeste mõtteid ja arvamusi, mitte isikuid endid, ning oma arvamusi argumenteerida.
tel. 54514881 OÜ Ahjumaailm, http://www.ahjumaailm.ee
koostöös http://www.unibuild.ee
------------------
www.ehituspenskarid.com
looder54
Ehitusspets
Ehitusspets
Postitusi: 425
Liitunud: 14 Jaan 2014, 22:18
On tänanud: 42 korda
On tänatud: 12 korda

Re: Pottsepafoorumi eesmärgid ja "trahvipink"

Lugemata postitus Postitas looder54 »

kaminahi kirjutas:Eile sai selgeks, mis on müügihärra tase mõista pottsepafoorumi eesmärke.
Kes arvab, et oleks siiski huvitav teada, kuidas toimub Nunnauuni poolt uuringute tulemusel ehitatud Kuldse Tule koldes efektiivsem ja puhtam põlemine, need peaksid ka aru saama, mis on ühist sellel ja Unibuildi koldel.
http://www.nunnauuni.com/eesti/aito/kultainentuli.html
Ega vägisi ikka selgitada ei saa ja kui ikka mehed on käinud Euroopas :) , siis seda enam. Ma ise olen ka vahel sinna sattunud. Lugesin, 24 riiki käidud, 25. ja 26. ootel, piletid ostetud, sõiduk renditud. Kas ma nüüd siis olen kõva mees :blink:

:)
Kas sa nüüd ükskord saad aru, et kuldse tule põlemisperotsesside vastu pole kellelgi midagi kobisemist. Jutt käib ikka sellest SINU koldest ja et sa teeks meile
selgeks, mida ühist on nunnauuni ja sinu koldel. Poed sa ju kogu aeg kuldse tul
kaitsva tiiva alla. Ise tegelikult aru saamata, kuhu sa poed. Selgita siis meile pimedatele. Vägistada pole vaja, tee lihtsad võrdlused. Mis Euroopasse puutub,
siis me ju elamegi euroopas.
kaminahi
Ehituspenskar
Ehituspenskar
Postitusi: 6486
Liitunud: 22 Dets 2006, 09:27
On tänanud: 398 korda
On tänatud: 194 korda
Kontakt:

Re: Pottsepafoorumi eesmärgid ja "trahvipink"

Lugemata postitus Postitas kaminahi »

Pottsepafoorumi, nagu ka minu eesmärk ei ole intrigantidega, müügimeestega ja eneseimetlejatega vaielda.
Pottsepad, kes on võtnud julguse ehitada sellist kollet on kõik osanud seda hinnata ja kliendid, kes pole küll spetsialistid on siiski suutelised oma silmaga nähtavad hindama ka füüsiliselt.
Hea tava on arvustada inimeste mõtteid ja arvamusi, mitte isikuid endid, ning oma arvamusi argumenteerida.
tel. 54514881 OÜ Ahjumaailm, http://www.ahjumaailm.ee
koostöös http://www.unibuild.ee
------------------
www.ehituspenskarid.com
Kasutaja avatar
rokikas
Ehituspenskar
Ehituspenskar
Postitusi: 6924
Liitunud: 30 Jaan 2005, 15:38
Asukoht: Saue
On tänanud: 227 korda
On tänatud: 231 korda

Re: Pottsepafoorumi eesmärgid ja "trahvipink"

Lugemata postitus Postitas rokikas »

looder54 kirjutas: Kas sa nüüd ükskord saad aru, et kuldse tule põlemisperotsesside vastu pole kellelgi midagi kobisemist. Jutt käib ikka sellest SINU koldest ja et sa teeks meile
selgeks, mida ühist on nunnauuni ja sinu koldel. Poed sa ju kogu aeg kuldse tule
kaitsva tiiva alla. Ise tegelikult aru saamata, kuhu sa poed. Selgita siis meile pimedatele. Vägistada pole vaja, tee lihtsad võrdlused. Mis Euroopasse puutub,
siis me ju elamegi euroopas.
Sulle ju mõlemad kolded avalikult näha nii et tõesta avalikult nende täielikku erinevust ning kumb on parem/halvem!
looder54 kirjutas: Kas mõõdame ja arvutame vähe, või mis.
See oleks sinu puhul esmakordne nii et ootan huviga! Aga püüa ikka iseseisvalt hakkama saada mitte viriseda "kärss kärnas, maa külmunud" kui keegi teine numbreid sinu eest ei kirjuta.
Koit kirjutas::lol: see ahi ju kordades hullem, kui minu algajate õpilaste poolt tehtud :amen:
Mis suhtes? Sina kui koolitaja jne. ilmselt ju suudad ka sisukalt põhjendada oma selliseid hinnanguid.
looder54
Ehitusspets
Ehitusspets
Postitusi: 425
Liitunud: 14 Jaan 2014, 22:18
On tänanud: 42 korda
On tänatud: 12 korda

Re: Pottsepafoorumi eesmärgid ja "trahvipink"

Lugemata postitus Postitas looder54 »

kaminahi kirjutas:Pottsepafoorumi, nagu ka minu eesmärk ei ole intrigantidega, müügimeestega ja eneseimetlejatega vaielda.
Pottsepad, kes on võtnud julguse ehitada sellist kollet on kõik osanud seda hinnata ja kliendid, kes pole küll spetsialistid on siiski suutelised oma silmaga nähtavad hindama ka füüsiliselt.
Ja ongi kogu selgitus! Rokikas, oled sa tähele pannud. Iga kord, kui kaminahi oma
kuulsa koldega ahjupildi on ülesse laadinud, olen mina alustanud selle arvustamist
Olen alustanud pottsepanduses kasutavatest põhireeglitest ja palunud kaminahjult
koldemõõte. Mitte kunagi pole ma neid saanud, vastupidi, kaob pilt ja kogu teema
foorumist. Miks pole keegi sellest arutelust huvitatud, võib arvata. Mind aga süüdistatakse demagoogias. Mäletamist mööda andsin ka sinule võimaluse, enda
kodus sama koldetüübi arvutamiseks, millele sina vastasid, et ära muretse, sinu ahjuga kõik korras. Mida ma pean siis nüüd sinu arvutusoskustest arvama, pealegi
väidad, et oled üldehitaja. Sellega olen päri, et sellise kolde ehitamine pottsepalt
julgust nõuab, riskib ta ju omaenese mainega. Mis puutub aga mittespetsialistide
hinnangutesse, siis võiksite veidi tähelepanelikumalt vaadata amatöörvideot, mille
laadis üles teie ehituspenskarite foorumisse kaminahju õpilane, tuntud hobipottsepp. Tema kolle on küll kordades parem kui õpetaja väljapakutud, ent
siiski vigu täis. Teema puudutab kliendi suhtumist restkoldesse üldse. Kuulake, mida räägib vanainimene, ilmselt uue ahju omanik, saab teile ehk asi selgemaks.
hoopiski ei viitsi rääkida videos ehitatud ahju omaniku muredest tulevikus, millest
videos juttu muidugi pole. Ilusat vaatamist ja kuulamist. Minu käsi ei tõuse seda videot siia foorumisse laadima, vabandan.
kaminahi
Ehituspenskar
Ehituspenskar
Postitusi: 6486
Liitunud: 22 Dets 2006, 09:27
On tänanud: 398 korda
On tänatud: 194 korda
Kontakt:

Re: Pottsepafoorumi eesmärgid ja "trahvipink"

Lugemata postitus Postitas kaminahi »

Are Meerits, ma kordan sulle nagu vene miilitsale, hästi aeglaselt ja vajadusel mitu korda, et selle pottsepafoorumi ja ka minu eesmärk ei ole sinuga ja sinusarnaste luuseritega tüdimatu vaidlemine.
Aga, et mingit linki üles laadima, peab seda ka oskama teha ja sina pead seda veel õppima. Õppi lihtsalt tegema copi/paste, siis ei pea linki ringi trükkima ja ei satu sisse ka kirjavigu.
Hea tava on arvustada inimeste mõtteid ja arvamusi, mitte isikuid endid, ning oma arvamusi argumenteerida.
tel. 54514881 OÜ Ahjumaailm, http://www.ahjumaailm.ee
koostöös http://www.unibuild.ee
------------------
www.ehituspenskarid.com
Kasutaja avatar
rokikas
Ehituspenskar
Ehituspenskar
Postitusi: 6924
Liitunud: 30 Jaan 2005, 15:38
Asukoht: Saue
On tänanud: 227 korda
On tänatud: 231 korda

Re: Pottsepafoorumi eesmärgid ja "trahvipink"

Lugemata postitus Postitas rokikas »

looder54 kirjutas: Rokikas, oled sa tähele pannud. Iga kord, kui kaminahi oma
kuulsa koldega ahjupildi on ülesse laadinud, olen mina alustanud selle arvustamist
Kes ei oleks märganud aga tahaks märgata ka arvutamist! See pidev "kõik on kus. ja pas." jutt piisavalt ära tüüdanud. Nüüd lõpuks võiksid näidata et suudad ka sisuliselt (füüsikale/matemaatikale toetudes) põhjendada oma väiteid.
See on nüüd küll lamba jutt et siin foorumis koldemõõte ei leidu. Seda on lahatud siin nii eest, tagant kui ka küljepealt. Või jälle "kärss kärnas" juhtum?

Ega see taustal kõlav inimene su sugulane juhuslikult ei ole? Tundub kuidagi sinulik. http://www.ehituspenskarid.com/foorum/v ... f=13&t=216
Urmas
autodidakt
Postitusi: 10856
Liitunud: 17 Apr 2009, 23:51
On tänanud: 309 korda
On tänatud: 383 korda

Re: Pottsepafoorumi eesmärgid ja "trahvipink"

Lugemata postitus Postitas Urmas »

looder54 kirjutas:... Olen alustanud pottsepanduses kasutavatest põhireeglitest ja palunud kaminahjult
koldemõõte. Mitte kunagi pole ma neid saanud, vastupidi, kaob pilt ja kogu teema
foorumist...
No on "poliitik"! Mul tekib vägisi tunne, et A.Rüütel on olnud sinu usin õpilane küsimustele vastamise osas. :)
Ikka mitmed pikad leheküljed saaks täita nende viidetega, kus sinult on palutud näha sinu poolt teostatud töid, igatsugu arvutusi ja mõõtusid. Leitud vastuseid 0.
Kas sa ei arva, et koldemõõtude palumisega sa tegeled majandusspionaažiga ja tegelikult tuleks sinu kohta anda vihjeid sinna, kuhu vaja, las tegelevad sinuga? Noh, tead küll. :) Need on minu arvates Kaminahju individuaalprojektid ja kuulub avaldamisele ainult Tellija ja projekti teostaja ühisel nõusolekul. Sul on muiugi võimalus nõuda ka kohtu kaudu koldemõõtude andmeid, aga mille alusel, see oleks juba ka mulle mõistatuseks.
Kaob pilt ja teema tihti just tänu sulle.
Kasutaja avatar
rokikas
Ehituspenskar
Ehituspenskar
Postitusi: 6924
Liitunud: 30 Jaan 2005, 15:38
Asukoht: Saue
On tänanud: 227 korda
On tänatud: 231 korda

Re: Pottsepafoorumi eesmärgid ja "trahvipink"

Lugemata postitus Postitas rokikas »

looder54 kirjutas: Mäletamist mööda andsin ka sinule võimaluse, enda
kodus sama koldetüübi arvutamiseks, millele sina vastasid, et ära muretse, sinu ahjuga kõik korras. Mida ma pean siis nüüd sinu arvutusoskustest arvama, pealegi
väidad, et oled üldehitaja.
Too palun link sellele meie vestlusele? Olen jah üldehitaja ja mis siis?
Vasta