Glasuurpott ahju ladumine

Kõik teemad ahjude, kaminate, korstende kohta
Kasutaja avatar
rokikas
Ehituspenskar
Ehituspenskar
Postitusi: 6924
Liitunud: 30 Jaan 2005, 15:38
Asukoht: Saue
On tänanud: 227 korda
On tänatud: 231 korda

Re: Glasuurpott ahju ladumine

Lugemata postitus Postitas rokikas »

Andrus Schults kirjutas:Kahjuks ei tea sellist kauplust nagu Savivana.
Aga palun http://savivana.ee/?main=174 Varustavad ka suuremaid poekette.
kaminahi
Ehituspenskar
Ehituspenskar
Postitusi: 6486
Liitunud: 22 Dets 2006, 09:27
On tänanud: 398 korda
On tänatud: 194 korda
Kontakt:

Re: Glasuurpott ahju ladumine

Lugemata postitus Postitas kaminahi »

Kodusoe kauplust tead? 3,13 tk

"HBO+ SHAMOTID


Alates tavatellise mõõdust kuni eriti suurte mõõtmetega plaatideni mida on mugav kasutada ahjude välisseintes. "


Kas räägime edasi vaid mugavusest või miks veel peaks kasutama sakslaste toodangut Eesti ahjude välisseintes? Teeks hinnavõrdluse PTT kiviga :) Ja soojustehnilise sobilikkuse võrdluse.

Mille poolest ei ole Savivana ostmiseks sobilik? Ma pole küll Kaminakoja poest ühtegi tellist saanud aga Liival, Kalmistu tänavalt leian nii kivid kui Matoil OÜ lahke müüja. Tallinnas tuuakse kaup tasuta kohale. Mõnele ka Saku õlletehase kõrvale. ;)
Meie ahju EKUK-is sponsoreeris Matoil OÜ 250 SA-5 tulekindla tellisega. Kaminakoda sponsoreeris sealsamas selle ahju küpsetusahju HBO+ plaatidega, millede asemele nüüd juba sobilikumat pakutakse. ;)


Käib tõmblemine mida ma ei mõista. Kui keegi aga räägiks, mida mõistan, siis ka jätkaksin meelsasti arutelu.
Viimati muutis kaminahi, 16 Dets 2013, 21:14, muudetud 3 korda kokku.
Hea tava on arvustada inimeste mõtteid ja arvamusi, mitte isikuid endid, ning oma arvamusi argumenteerida.
tel. 54514881 OÜ Ahjumaailm, http://www.ahjumaailm.ee
koostöös http://www.unibuild.ee
------------------
www.ehituspenskarid.com
kaminahi
Ehituspenskar
Ehituspenskar
Postitusi: 6486
Liitunud: 22 Dets 2006, 09:27
On tänanud: 398 korda
On tänatud: 194 korda
Kontakt:

Re: Glasuurpott ahju ladumine

Lugemata postitus Postitas kaminahi »

Jõulutervitus teema autorile, Teadjale :jooma

:)
Hea tava on arvustada inimeste mõtteid ja arvamusi, mitte isikuid endid, ning oma arvamusi argumenteerida.
tel. 54514881 OÜ Ahjumaailm, http://www.ahjumaailm.ee
koostöös http://www.unibuild.ee
------------------
www.ehituspenskarid.com
Andrus Schults
Ehitusguru
Ehitusguru
Postitusi: 728
Liitunud: 07 Veebr 2011, 18:35
On tänatud: 43 korda

Re: Glasuurpott ahju ladumine

Lugemata postitus Postitas Andrus Schults »

Palju siis maksavad nende kahe firma maaletoodavad ŠA-8 tellised nendest suurtes ehituskauplustes kuhu neid tarnitakse? Tuletan meelde, et ikkagi ühe firma omanik ja juht esitas Eesti Rahvusringhäälingus sirge seljaga väite, et saksa tellised on vene analoogidega võrreldes kolm korda kallimad! Samal ajal käes hoides HBO+ tellist. Peale sellist esinemist on meil Raidkivis kindlasti õigus kuulda ka selget vastust? Ka meie müüme paljudes suurtes ehituskauplustes Wolfshöher Tonwerke šamott-tooteid ja eelpool mainitud esinemise tõttu olen pidanud jagama ka selgitusi. Tegelikult tahaks selgitust nüüd ikkagi teema ERR'I eetris tõstatanud valdkonnas igapäevaselt tegutseva autori suust kuulda?
kaminahi
Ehituspenskar
Ehituspenskar
Postitusi: 6486
Liitunud: 22 Dets 2006, 09:27
On tänanud: 398 korda
On tänatud: 194 korda
Kontakt:

Re: Glasuurpott ahju ladumine

Lugemata postitus Postitas kaminahi »

Kas sa arvad, et kui SA-5 ja HBO+ mahu ja kaalu hinnavahe on alla 10 prossa ja ma ei või võrrelda hinda sama suurusjärgu piires siis ütle, mis maksab HBO+ seal selle SA-8 kõrval, samas poes siis, millega pole minul mingit pistmist ega kohustust sealt osta ka Kaminakoja käsul.
Teadja teema on kohe selline, kiiksuga ja kiiksudest.
Kuidas nende Kaminakoja kampaaniaahjude tehnisliste näitajatega TM-is siis on? Mis materjalist need ahjud on? Olen pidanud seda oma klientidele selgitama. Kuidas need numbrid saadi ?

:) :)
Hea tava on arvustada inimeste mõtteid ja arvamusi, mitte isikuid endid, ning oma arvamusi argumenteerida.
tel. 54514881 OÜ Ahjumaailm, http://www.ahjumaailm.ee
koostöös http://www.unibuild.ee
------------------
www.ehituspenskarid.com
kaminahi
Ehituspenskar
Ehituspenskar
Postitusi: 6486
Liitunud: 22 Dets 2006, 09:27
On tänanud: 398 korda
On tänatud: 194 korda
Kontakt:

Re: Glasuurpott ahju ladumine

Lugemata postitus Postitas kaminahi »

Tegin rehkenduse ka Kaminakoja kampaaniahjude ja minu ahjude hinnavahest kg kohta. See on ka Kaminakoja kasuks 3-4 korda. Kui jätta ära kampaaniasoodukas siis on suurim kg hind 4,803 eurot. Meie 3500 kg-ne ahi ei maksa 16811,47 eurot, vaid neli korda vähem :banghead: :banghead:

Mille poolest siiski need ahjukesed on just samavõrra, 3-4 korda paremad minu poolt ehitatud tellisahjudest :)
Ka 1000 x 1000 x 2270 küpsetusahju ja soepingiga pottahju hind on kordades maas teie saavutustest.


:)
Hea tava on arvustada inimeste mõtteid ja arvamusi, mitte isikuid endid, ning oma arvamusi argumenteerida.
tel. 54514881 OÜ Ahjumaailm, http://www.ahjumaailm.ee
koostöös http://www.unibuild.ee
------------------
www.ehituspenskarid.com
Andrus Schults
Ehitusguru
Ehitusguru
Postitusi: 728
Liitunud: 07 Veebr 2011, 18:35
On tänatud: 43 korda

Re: Glasuurpott ahju ladumine

Lugemata postitus Postitas Andrus Schults »

Sa ei saa vist olukorra tõsidusest aru! Võibolla on sul mingi kindlustus võetud rahastamaks siis taolisi juhtumeid? Ma tõesti seda ei tea? Tuletan meelde, et seekord ei ole tegemist foorumis praalimisega vaid juhtumiga kus kutsetunnistusega III taseme firmaomanikust tegevpottsepp esitas maksumaksja raha eest tehtavas ERR's valesid väiteid teise firma toote kohta! Miks?
Eestis on palju pottseppi kes sinu õpetusi järgivad! Sellist tegutsemist ma kindlasti ühelegi pottsepafirmale järgida ei soovita!
Äkki siis saaks kuskilt ŠA-8 tellise hinna teada?
Peetripoeg
Ehitusspets
Ehitusspets
Postitusi: 307
Liitunud: 04 Dets 2008, 11:40
On tänanud: 13 korda
On tänatud: 15 korda

Re: Glasuurpott ahju ladumine

Lugemata postitus Postitas Peetripoeg »

aastal 2011 ( täpsemalt 03.01 .2011 ) oli :
SA- 5 = 69 € senti
Sa - 8 = 90 € senti

Pole rohkem vene šamotti kasutanud

Lugupidamisega
Kasutaja avatar
rokikas
Ehituspenskar
Ehituspenskar
Postitusi: 6924
Liitunud: 30 Jaan 2005, 15:38
Asukoht: Saue
On tänanud: 227 korda
On tänatud: 231 korda

Re: Glasuurpott ahju ladumine

Lugemata postitus Postitas rokikas »

Andrus Schults kirjutas:Äkki siis saaks kuskilt ŠA-8 tellise hinna teada?
Lugemisoskusega probleeme või?
Robi 1 kirjutas:SA-8 mõõt vastab tavatellisele igatahes. Hiljuti tõin neid just Savivanast 1,2 euri tükk.
Kuna pottseppad saavad sealt igatepidi ametlikult osta siis järelikult ka liigitub poe alla. Või eeldad et igas "niidi nööbi poes" peab ka sama hinnaga saadaval sinu kalli(kirve)hinnalise kõrval olema?
Andrus Schults
Ehitusguru
Ehitusguru
Postitusi: 728
Liitunud: 07 Veebr 2011, 18:35
On tänatud: 43 korda

Re: Glasuurpott ahju ladumine

Lugemata postitus Postitas Andrus Schults »

Mis teeb mersust MERSU?
Kui mersu seeme külvati 1886a siis Wolfshöher Tonwerke alustas 30 aastat varem 1856a. Aga mis nad lollid ikka teavad?
Aga mis siis teeb mersust MERSU?
Peetripoeg
Ehitusspets
Ehitusspets
Postitusi: 307
Liitunud: 04 Dets 2008, 11:40
On tänanud: 13 korda
On tänatud: 15 korda

Re: Glasuurpott ahju ladumine

Lugemata postitus Postitas Peetripoeg »

Tundub et teada tuntud mees Märjamaa kandist võrdleb jälle võrreldamatuid asju siin.
Meenub kulddemagoogitseja avalik pajatus veini teemal ,et ega saja aastane vein pole aastasest veinist 100 korda parem.Ehtne näide sellest,et võrreldakse võrreldamatuid...

See võrdlus oli vist isegi samas saates, millest Andrus pajatas.

Ja kuna juba aastaid käib siin antud mehe poolt kõigi ja kõige,mis tema meele ja mõtlemise järgi ei ole ,maha tegemine siis tasuks tõsiselt kaaluda .........sobivust.

Uskumatu on ka see ,et kaheldakse tunnustatud materjali katsetusi ja sertifikaate. Ja nimetatakse seda poekarlade reklaamiks.....ja seda teeb III taseme ( ehk hetkel kõrgema tarifitseeringuga) pottsepp ja seda täiesti süüdimatult ja avalikult.
Kas see ei ole mitte kõlvatu konkurents.
Pärisahjupottsepp

Olen nõutu ( järjekordselt )
Kasutaja avatar
motamees
Ehituspenskar
Ehituspenskar
Postitusi: 2694
Liitunud: 14 Jaan 2008, 12:57
Asukoht: Saar
On tänanud: 208 korda
On tänatud: 191 korda

Re: Glasuurpott ahju ladumine

Lugemata postitus Postitas motamees »

Andrus Schults kirjutas:Mis teeb mersust MERSU?...Aga mis siis teeb mersust MERSU?
Kuna küsimus on juba laiale ringile, siis julgen ka sõna võtta.
Mersust teeb MERSU märk (sihik). Kunagi teenis mersu auga oma hea nime välja ja siis jäi loorberitele puhkama. Nüüd on juba palju paremaid ja vastupidavamaid automarke olemas. Bränd aga maksab ja seda müüakse usinasti. Omanikud aga kiruvad ja remondivad.
Aga selline sissetöötanud nimi lööb läbi. Küsi aafrikas mõne lapse käest küsida, mis autot ta sooviks endale. Olen kindel, et enamus lastest soovivad omale kolmnurkse "HBO märgiga" autot.
Kui sa nüüd võrdled "Donnrevetterit" Mersuga siis on ju asi selge. Hinna ajab üles kuulus bränd, kaup aga sama hea, mis teistel tootjatel.
.
Tel 5o9279o
Peetripoeg
Ehitusspets
Ehitusspets
Postitusi: 307
Liitunud: 04 Dets 2008, 11:40
On tänanud: 13 korda
On tänatud: 15 korda

Re: Glasuurpott ahju ladumine

Lugemata postitus Postitas Peetripoeg »

Eksid ,mota
Neid kahte toodet ei saa võrrelda,sest koostised on täiesti erinevad.
Kümne aasta pärast ajad teist juttu , usu
kaminahi
Ehituspenskar
Ehituspenskar
Postitusi: 6486
Liitunud: 22 Dets 2006, 09:27
On tänanud: 398 korda
On tänatud: 194 korda
Kontakt:

Re: Glasuurpott ahju ladumine

Lugemata postitus Postitas kaminahi »

Võrrelge siis oma ahjusi ka ikka, mis kuradi kividega loopimine siin käib. Peetripoeg pole sellest küll paremaid ahjusi tegema õppinud, et saksa shamotti kasutab. See on jah mersumärk, mitte mersu. Mingem laiali.
Kaminakoja mees tuli Ehitusmessil meie ahjuehituse juurde ja teavitas rahvast, et neid petetakse sest ahjusi tohib ehitada ainult nende shamotist. Minge magama.
Lõpetuseks. Minu jaoks oli see HBO+ sel päeval 2,92 korda kallim ja ma saan seda dokumentaalselt tõestada ja teie tõestage, et see on ka kolm korda mersum.
Hea tava on arvustada inimeste mõtteid ja arvamusi, mitte isikuid endid, ning oma arvamusi argumenteerida.
tel. 54514881 OÜ Ahjumaailm, http://www.ahjumaailm.ee
koostöös http://www.unibuild.ee
------------------
www.ehituspenskarid.com
kaminahi
Ehituspenskar
Ehituspenskar
Postitusi: 6486
Liitunud: 22 Dets 2006, 09:27
On tänanud: 398 korda
On tänatud: 194 korda
Kontakt:

Re: Glasuurpott ahju ladumine

Lugemata postitus Postitas kaminahi »

Peetripoeg kirjutas:Eksid ,mota
Neid kahte toodet ei saa võrrelda,sest koostised on täiesti erinevad.
Kümne aasta pärast ajad teist juttu , usu
Keegi pole vaielnud , et koostised on täiesti erinevad :banghead:
Mis aga takistab neid kasutada ja ka võrrelda :shock:
Näida kus su mersud on :)
Hea tava on arvustada inimeste mõtteid ja arvamusi, mitte isikuid endid, ning oma arvamusi argumenteerida.
tel. 54514881 OÜ Ahjumaailm, http://www.ahjumaailm.ee
koostöös http://www.unibuild.ee
------------------
www.ehituspenskarid.com
kaminahi
Ehituspenskar
Ehituspenskar
Postitusi: 6486
Liitunud: 22 Dets 2006, 09:27
On tänanud: 398 korda
On tänatud: 194 korda
Kontakt:

Re: Glasuurpott ahju ladumine

Lugemata postitus Postitas kaminahi »

Andrus, kas see Daniel ongi mersu :) Ma poleks sinust igatahes seda kivisõda oodata osanud.
Hea tava on arvustada inimeste mõtteid ja arvamusi, mitte isikuid endid, ning oma arvamusi argumenteerida.
tel. 54514881 OÜ Ahjumaailm, http://www.ahjumaailm.ee
koostöös http://www.unibuild.ee
------------------
www.ehituspenskarid.com
Urmas Hiielaan
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 136
Liitunud: 09 Apr 2012, 07:14
Asukoht: Rõuge
On tänanud: 19 korda
On tänatud: 17 korda
Kontakt:

Re: Glasuurpott ahju ladumine

Lugemata postitus Postitas Urmas Hiielaan »

Tere.

Võrus on letihind SA-5 1.43€/tk ja SA-8 1.63€/tk

Pottsepp-korstnapühkija
Urmas Hiielaan
tel 56 939 798
www.urmasehitus.ee

Kõik mis ei ole tavaline, on minu maailm.
Pottsepp_korstnapühkija (Võrumaa, Põlvamaa, Valgamaa )
Urmas Hiielaan
Tel 56 939 798
http://www.urmasehitus.ee
Peetripoeg
Ehitusspets
Ehitusspets
Postitusi: 307
Liitunud: 04 Dets 2008, 11:40
On tänanud: 13 korda
On tänatud: 15 korda

Re: Glasuurpott ahju ladumine

Lugemata postitus Postitas Peetripoeg »

Küsimus:
Kui üks kivi laguneb suures tulemöllus koldes ära ja teine ei lagune ,siis mitu korda on teine esimesest parem ?
Või teine küsimus :Mitu korda on mercedes sapakast parem ?
Kurat ,arvan et ma jäängi neile küsimustele vastuseid ootama ,härra demagoogiameister telepottsepp avalik valeinfolevitaja.
Ära muretese ,ma toon sulle su oma ahju kõrgest temperatuurist lagunenud šamoti.Ja seda aega ei pea sa kaua ootama. Võib olla oled juba isegi märganud muutusi koldes.
Edu ahjumaailma avastamisel
Kasutaja avatar
motamees
Ehituspenskar
Ehituspenskar
Postitusi: 2694
Liitunud: 14 Jaan 2008, 12:57
Asukoht: Saar
On tänanud: 208 korda
On tänatud: 191 korda

Re: Glasuurpott ahju ladumine

Lugemata postitus Postitas motamees »

Taust, see on tähtis. Ilma taustata tundub pilt kuidagi tühi. Tehakse ka teistmoodu pilte, aga siis kutsutakse neid kuidagi avargandistlik või nii kuidagi...
Kui Andrus äkki oma "kivisõda" alustas, olin veidi hämmingus. See polnud tema tavaline postitus, polnud tema stiil. Mõtlesin, et miks pool aastat hiljem äkki teema üles võeti. Nüüd hakkan aru saama.
TM on mul tellitud. Kuna pole praegu kodo, ei hakanud sellesse Kaminahju ahju võimsuse teemasse süüvima. Lähen ja loen, siis saana teada. Nüüd aga aiman, et TMis ongi just Kaminakoja ahjud üleval ja seal on jälle asi üle bluffitud . Sõda on vastaspoole hirmutamiseks ... turu vallutamiseks ... "sisepoliitika" varjamiseks - keik nagu päriselus
Taust, paneb mõtlema. Ajan inimesega juttu. Tark mees, vahel aga lööb imelikud kohad sisse. Mõtlen, et ma ei tea asjast mitte muffigi, näe tema tehnikaülikooli haridusega on minust palju targem. Hiljem aga näen tausta ja ennäe, ma polegid enam niii loll. Mehel on kallutatud arvamus, kuna valmistas ette turule minekuks ja on nüüd müügimees...
.
Tel 5o9279o
Peetripoeg
Ehitusspets
Ehitusspets
Postitusi: 307
Liitunud: 04 Dets 2008, 11:40
On tänanud: 13 korda
On tänatud: 15 korda

Re: Glasuurpott ahju ladumine

Lugemata postitus Postitas Peetripoeg »

Kurat
Kõik materjali ja ahjutootjad teevad katsetusi ja toovad nende tulemused avalikult välja ,tema aga näitab siin juba aastaid oma ahjudest vaid pilte. Ja sellega loetakse asi tõestatuks.Tema on tegija ,teised osavad poekarlad ja sitarattad
Mul tekib juba tõsine huvi Kaminahju poolt välja antud ahjupassi vastu.Millised viiteid ,millistele normidele kasutatakse.
Kas on siin äkki mõni foorumikülastaja,kes näitaks avalikult Kaminahju poolt välja antud ( Või Ahjumaailma või Unibuildi ) ahjupassi.Mu piix ütleb ,et see sisaldab valeandmeid ja tellijat on teadlikult petetud ja seda kasusaamise eesmärgil.
Või on mehel niipalju julgust et toob mees ise konkreetse ahju konkreetse passi esile.Vaevalt,sest ta teab täpselt,millega vassib
Peetripoeg
Ehitusspets
Ehitusspets
Postitusi: 307
Liitunud: 04 Dets 2008, 11:40
On tänanud: 13 korda
On tänatud: 15 korda

Re: Glasuurpott ahju ladumine

Lugemata postitus Postitas Peetripoeg »

No nii
Kui see ,mis sa mota praegu teed ei ole demagoogia siis mis see on.
Saarlased nimetavad seda veel ka Hülge mölaks
Ole sellega ettevaatlik
Alguses karjuvad kõik huraa......hiljem aga taotakse aknale trellid ette või puuakse ülesse.
Edu sulle muidugi töös ja mitte demagoogias.

Muideks : Ka puust ja punaseks pildis võib vahel olla osav nipp rahva arvamuse kallutamiseks
Imelik
Ehitusveteran
Ehitusveteran
Postitusi: 1360
Liitunud: 13 Dets 2008, 00:41
On tänanud: 33 korda
On tänatud: 83 korda

Re: Glasuurpott ahju ladumine

Lugemata postitus Postitas Imelik »

kaminahi kirjutas: Keegi pole vaielnud , et koostised on täiesti erinevad :banghead:
Mis aga takistab neid kasutada ja ka võrrelda :shock:
Oh seda "lapsesuud". Avalik-õiguslikus meedias ametiisikuna esinedes, kõlab selline väide eksitava reklaamina (mis on seadusega keelatud).
"Reklaamiseadus" ütleb järgmist...
§ 5. Võrdluse kasutamine reklaamis
(1) Reklaamis, milles otseselt või kaudselt osutatakse samal kaubaturul tegutsevale konkurendile või konkurendi pakutavale kaubale või teenusele, mis täidab samu vajadusi või on ette nähtud samaks otstarbeks kui reklaamitav kaup või teenus, peab võrdlus põhinema võrreldava kauba või teenuse ühel või mitmel asjakohasel, olulisel ja tõendataval tunnusel, mille hulgas võib olla ka hind.
Tõendust juba küsitaksegi. Pead suutma tõestada, et olid objektiivne ning põhinesid heausksusel (vastasel korral võib saada "lapsesuu" karistatud).

Värskest juhendist ei loe välja, et ahjupass oleks kohustuslik? Kohustuslikud on:
päästeasutuse heakskiiduga ehitusprojekt (küttesüsteemi projekt);
küttesüsteemi komponentide (kütteseade, korsten) vastavusdeklaratsioonid;
küttesüsteemi teostusjoonised (nt korstna teostus, kamina paigaldus vms); küttesüsteemi kasutamis- ja hooldusjuhend.
Andrus Schults
Ehitusguru
Ehitusguru
Postitusi: 728
Liitunud: 07 Veebr 2011, 18:35
On tänatud: 43 korda

Re: Glasuurpott ahju ladumine

Lugemata postitus Postitas Andrus Schults »

Selle aasta märtsis nagu ka detsembris maksab ref: 9 HBO+ tellis 250x124x10 meil 1 EUR/tk koos käibemaksuga. Ref: 3629 135x135x25 tellis maksab 0,92 EUR/tk koos käibemaksuga. Mis järeldusele siis selle info põhjal võiks jõuda?
Mingit kivisõda mina alustanud ei ole! Hetkel ei ole teema foorumis praalimises vaid teema hoopis tõsisem elik minu hinnangul on rikutud seadust. Ma ootangi lihtsat loogilist vastust miks selline väide 02.03.2013 Maahommiku saates esitati? Kindlasti ei oota ma tekkinud olukorras mingit asusaamatut kilogrammi võrdlust Raidkivi kampaaniaahjude ja millegi, mis kaalub 3500kg vahel!
Kõigil huvilistel kes on huvitatud Raidkivi poolt pakutavatest ahjudest soovitan ma pöörduda alati meie poole Kaminakotta ja sama soovitust võiks siis kolleegid ka teisest firmadest järgida. Ei tea mina, et ma ise või keegi kolleegidest oleks kunagi ERR`i eetris või mujal avalikus meedias võtnud suusoojaks Raidkivi nimel arvustada ja analüüsida Ahjumaailma ahjusid?
Kui on vaja infot NIVA kombaini kohta siis pöördutakse ikka NIVA esindusse ja kui MERSU kohta siis MERSU esindusse.
Lahkaks siis seda Maahommiku saadet edasi. "Kui pikk võiks olla ahju eluiga?" küsis saatejuht. "Jään vastuse võlgu, ma ei tea kui kaua need kivid kestavad siin?" vastas mentor. "Aga umbes?" küsisis saatejuht. "Kolmkümmend aastat ikka!" vastas mentor. Kas sellest jutust on aru saada millest siis HBO+ šamott kolm korda parem ei ole?
Kirud aprillis Raidkivi korraldatud Tartu koolitusel ehitatud ahju mille nimeks sai koolituse läbi viinud saksa pottsepa järgi "DANIEL". Seoses selle ahjuga on sul nüüd äkki nii palju küsimusi? Kuigi ise pidasid paremaks peale tunnikest-kahte kohalviibimist Wolfshöheri inimeste ees väikse kakluse korraldada ja koolituskeskusest minema jalutada. Meisterpottsepana kes soovib silmaringi laiendada (ma ei räägigi õppimisest, sest nagu öeldakse, et vana karu enam tantsima ei õpeta) oleksid sa saanud kõiki neid küsimusi Saksamaal spetsiaalselt kohale sõitnud pottsepalt ju ise küsida ja ka teise kahe Wolfshöher Tonwerke esindajaga arutada. Oleme üritanud enda poolt teha kõik, et pottsepad saaksid vähemalt meie poolt pakutavate materjalide kohta võimalikult palju informatsiooni ja seda teiste materjalide müüjate tootjate infoga siis võrrelda või vähemalt n-ö traditsiooniliste materjalide kohta infot küsida ja mitte ainult hinnast lähtuda. Kuigi tuleb tunnistada jah, et Eestis on esialgne hind tihti tellijatele tähtsam kui kvaliteet ja hilisem ekspluatatsiooni ning remondi kulu.
Manused
Mentor Raivo Koppel.PNG
Mentor Raivo Koppel.PNG (58.93 KiB) Vaadatud 3078 korda
Kasutaja avatar
rokikas
Ehituspenskar
Ehituspenskar
Postitusi: 6924
Liitunud: 30 Jaan 2005, 15:38
Asukoht: Saue
On tänanud: 227 korda
On tänatud: 231 korda

Re: Glasuurpott ahju ladumine

Lugemata postitus Postitas rokikas »

Andrus Schults kirjutas:HBO+ standardtellis
Kas see on see mis teil kodulehel nähtaval? Kui jah siis selle hinnaks ju märgitud 3,13 € (2,61+KM.)! http://www.raidkivi.ee/tooted/category/ ... rB7v9JdWnE

Eks kui tunned ikka et on liiga tehtud siis tuleb kohtusse pöörduda ning nõuda avalikku tõe jaluleseadmist. Eks ERR ja maahommik on kohtu käsul sunnitud kõvasti ja selgelt kuulutama et sinu kivid on vaid 2,6 korda mitte 3 korda kallimad võrreldes vene ŠA-8 tellisega.
Andrus Schults kirjutas:Selle aasta märtsis nagu ka detsembris maksab ref: 9 HBO+ tellis 250x124x10 meil 1 EUR/tk koos käibemaksuga. Ref: 3629 135x135x25 tellis maksab 0,92 EUR/tk koos käibemaksuga. Mis järeldusele siis selle info põhjal võiks jõuda?
Mis need liistakad antud teemase puutuvad?
kaminahi
Ehituspenskar
Ehituspenskar
Postitusi: 6486
Liitunud: 22 Dets 2006, 09:27
On tänanud: 398 korda
On tänatud: 194 korda
Kontakt:

Re: Glasuurpott ahju ladumine

Lugemata postitus Postitas kaminahi »

Aseri endine vene rahvusest direktor ütles väga täpselt, et üks tellis, sellega võib vaid kellegile pähe virutada. Aga ehitada nendest ahi, see on toodang, toode.
Kus need HBO+ tellistest Mersud küll on :) Kes need ehitas, Peetripoeg? Koit? Leevi? Jalgrattad auto hinnaga ei tee jalgratast autoks.

Ma nüüd võtan siis selle kohtukutse vastu. Mina ei pea siin midagi tõestama ja tõestajate "tõestused" on ju kordades suurema kiiksuga, et mitte öelda valedega.

:)
Viimati muutis kaminahi, 17 Dets 2013, 22:24, muudetud 1 kord kokku.
Hea tava on arvustada inimeste mõtteid ja arvamusi, mitte isikuid endid, ning oma arvamusi argumenteerida.
tel. 54514881 OÜ Ahjumaailm, http://www.ahjumaailm.ee
koostöös http://www.unibuild.ee
------------------
www.ehituspenskarid.com
Vasta