tahaks puupliiti

Kõik teemad ahjude, kaminate, korstende kohta
liivi
külaline

tahaks puupliiti

Lugemata postitus Postitas liivi »

tahaks puupliiti.kohutavalt meeldivad need glasuuritud ahjupotid,kui palju kallimaks läheks glasuuritud ahjupottidest pliit vörreldes punase tellisega.mis need pliidi ehitamise hinnad tänapäeval üldse on.samuti tahaks pliidi sisse panna pioneer pliidi küttekeha ning teha veeküttesüsteem tagumisse magamistuppa.
Pagz
külaline

Lugemata postitus Postitas Pagz »

punasest tellisest tuleb tunduvalt odavam
Kalvis
külaline

Lugemata postitus Postitas Kalvis »

Milles küsimus, nii on ehitatud ja saab ehitada?
Pagz
külaline

Lugemata postitus Postitas Pagz »

Umbes on hinnad sellised
Punane sile kivi on ca 10 eek /tk šamotti kivi 12 eek/tk nurgaga kivi 15ek/tk.Ahjusegu maksab ca 50-55 eek/25kg + veel rauad uksed restid jms.Kokku ca 4000.- võid arvestada.Töö maksumus on seinast seina oleneb kes ja kus teeb,aga noh nii palju kui läheb materjali peale nii palju võib ka töö minna.Mul läks pliidile(praeahjuga) ca 80 siledat 24 nurgaga ja 24 ša-d.Kui om pliit yhe nurgaga ja ilma all oleva puukastita siis läheb muidugi vähem.Pliidi seinapoolse külje võid ka odavmast punasest laduda (ei jää ju näha)
ahto26
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 16
Liitunud: 26 Veebr 2005, 21:42
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas ahto26 »

Meil siin on veel kivi hind 7,- VTT-65 TK ja šamott on 11,-
Teadmatu
külaline

Lugemata postitus Postitas Teadmatu »

Kuna pliidile kulub glasuuritud ahjupotte suht vähe läheb asi circa paarituhande jagu kallimaks. Minu arvamuse kohaselt asi seda väärt. Neid tellistest junne on terve Eesti täis laotud.
kauboiplatt
külaline

puupliit

Lugemata postitus Postitas kauboiplatt »

Täitsa õige,võiks junnid ju kohe potti teha.
Külaline
külaline

Lugemata postitus Postitas Külaline »

mul siuke rumal küsimus,et kas paekivist ei kannata soemüüri laduda?kivid lõikaks ise vanadest müürikividest sobivasse mõõtu.
ehitajaaa
külaline

njah

Lugemata postitus Postitas ehitajaaa »

Vasta