Kasutaja Kaminahi privasõnumid

Kõik teemad ahjude, kaminate, korstende kohta
Leevi
Ehitusguru
Ehitusguru
Postitusi: 802
Liitunud: 19 Juul 2008, 04:47
On tänanud: 64 korda
On tänatud: 40 korda
Kontakt:

Kasutaja Kaminahi privasõnumid

Lugemata postitus Postitas Leevi »

Tere punkaripeer!

Saadetud: 12 Nov 2008, 21:05
Kellelt: kaminahi
Kellele: Leevi

Näen sind pidevalt foorumi lugejate nimekirjas. Huvitav, kas oled kipsi pekstud, et ei võeta sind MTÜ-sse ega anta muidu lavaaega? Vaevalt , et sa mõnda töödki teinud oled . Ühesõnaga, no ei saand sust sittagist! Ei krjanikku ei töömeest. Mina olen sulle ka keretäie võlgu, aga luban, et need jõulud saad minu poolt karkudeta hakkama aga kui tahad ka järgmisi tervena vastu võtta, olgu korralik vabandus mõlemas foorumis üleval. Leevi, ma ei teinud nalja.Selge?

---


Diil

Saadetud: 24 Nov 2008, 16:25
Kellelt: kaminahi
Kellele: Leevi

Sa peaksid teadma diilist mille sõlmisid pangahärra ja sihvkamüüa? Viimane müüb pangatrepil sihvkaid ja ei laena raha ja pangahärra tegeleb panags laenudega ja ei müü sihvkaid.
Sa võiksid ka ikka seal administraatori foorumis administreerida ja mina tegeleks siin sihvkamüügiga. Kellele on meie klaarimisi tarvis lugeda ? Või on ? Sa ikka kohe küsid seda ....
----

Kaminahi, kui tahad sõna võtta, siis tee seda avalikult, mitte ära reosta inimeste postkaste.
Viimati muutis Leevi, 24 Dets 2008, 12:19, muudetud 2 korda kokku.
foorumi lugeja
külaline

Re: Kautaja Kaminahi privasõnumid

Lugemata postitus Postitas foorumi lugeja »

kle leevi saa üle nüüd. paha hakkab juba su ja sarjavatest postitustest vihast ühe isiku vastu.
ma tõesti ei viitsi seda irisemist siin foorumi lugejana iga päev lugeda.


häid pühi teistele!
Leevi
Ehitusguru
Ehitusguru
Postitusi: 802
Liitunud: 19 Juul 2008, 04:47
On tänanud: 64 korda
On tänatud: 40 korda
Kontakt:

Re: Kasutaja Kaminahi privasõnumid

Lugemata postitus Postitas Leevi »

foorumi lugeja kirjutas:kle leevi saa üle nüüd. paha hakkab juba su ja sarjavatest postitustest vihast ühe isiku vastu.
ma tõesti ei viitsi seda irisemist siin foorumi lugejana iga päev lugeda.


häid pühi teistele!
Küll mina oma rohud võtan, ära selle pärast muretse. ja loe vahepeal mõni raamat läbi, et foorumist puhata ja end ka muidu harida.
Viimati muutis Leevi, 24 Dets 2008, 12:17, muudetud 1 kord kokku.
vaatleja ll
külaline

Re: Kautaja Kaminahi privasõnumid

Lugemata postitus Postitas vaatleja ll »

foorumi lugeja kirjutas:kle leevi saa üle nüüd. paha hakkab juba su ja sarjavatest postitustest vihast ühe isiku vastu.
ma tõesti ei viitsi seda irisemist siin foorumi lugejana iga päev lugeda.
See ei olegi nii väga viha ühe isiku vastu. Tegelikkuses on olnud olukord pea kaks aastat risti vastupidine.
Kaminahjul on silmapaistev võime toota teksti. Seda on jätkunud nii igasse postitusse, kui ka iga registreerunud foorumikülastaja postkasti. Foorumisõnavõttudes on need olnud põhiliselt enda ning villakiituseks, kuid eravestlused on seevastu võtnud märkimisväärsemalt õelamaid vorme. Lõpetades ähvardustega jalaluid murda. Ka antud foorum (VE) on muutunud pigem jututoaks. Iga teema all on kasutaja kaminahju villaahju pilt ning pestakse musta pesu. Antud teema algataja taotlus on valgustada nende samade pesupesemiste tagamaid.
Külaline
külaline

Re: Kautaja Kaminahi privasõnumid

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Tere
Olen Peetripoeg
Kas tõesti murtakse jalaluid.
Vist kellegi haiglane jutt.
Kui kellegil teisi andmeid,siis saatkem aadressile: uuskamin@gmail.com
Muidu mitte mö�seda.Kordan: MUIDU MITTE MÖL�EDA:
Monetti üks�lamõõdu�� suguorgan(vist naiste),ei luba täna si�e logida. :jooma
kaminahi
Ehituspenskar
Ehituspenskar
Postitusi: 6486
Liitunud: 22 Dets 2006, 09:27
On tänanud: 398 korda
On tänatud: 194 korda
Kontakt:

Re: Kautaja Kaminahi privasõnumid

Lugemata postitus Postitas kaminahi »

vaatleja ll kirjutas:
foorumi lugeja kirjutas:kle leevi saa üle nüüd. paha hakkab juba su ja sarjavatest postitustest vihast ühe isiku vastu.
ma tõesti ei viitsi seda irisemist siin foorumi lugejana iga päev lugeda.
See ei olegi nii väga viha ühe isiku vastu. Tegelikkuses on olnud olukord pea kaks aastat risti vastupidine.
Kaminahjul on silmapaistev võime toota teksti. Seda on jätkunud nii igasse postitusse, kui ka iga registreerunud foorumikülastaja postkasti. Foorumisõnavõttudes on need olnud põhiliselt enda ning villakiituseks, kuid eravestlused on seevastu võtnud märkimisväärsemalt õelamaid vorme. Lõpetades ähvardustega jalaluid murda. Ka antud foorum (VE) on muutunud pigem jututoaks. Iga teema all on kasutaja kaminahju villaahju pilt ning pestakse musta pesu. Antud teema algataja taotlus on valgustada nende samade pesupesemiste tagamaid.

Jõulurahu ahi. Ilma villakiituseta :amen:



Pilt
Pilt

Lisarahu annusena ka ahju tagakülg:

Pilt
Pilt

Head paranemist.... :blackeye:
Hea tava on arvustada inimeste mõtteid ja arvamusi, mitte isikuid endid, ning oma arvamusi argumenteerida.
tel. 54514881 OÜ Ahjumaailm, http://www.ahjumaailm.ee
koostöös http://www.unibuild.ee
------------------
www.ehituspenskarid.com
Leevi
Ehitusguru
Ehitusguru
Postitusi: 802
Liitunud: 19 Juul 2008, 04:47
On tänanud: 64 korda
On tänatud: 40 korda
Kontakt:

Re: Kasutaja Kaminahi privasõnumid

Lugemata postitus Postitas Leevi »

Re: kodusoe pottsepa foorum

Saadetud: 22 Dets 2008, 11:02
Kellelt: kaminahi
Kellele: Leevi

Saadan vaatleja II-le pildi, mis minu arust peaks olema sosseppade lehel juba pikalt üleval. Mida sina, tunnustamata restauraatorina sellest arvad? Kas oleks ükski talumees oma tares nii roppu tööd sallinud? Kas sulle oleks restauraatorina sellise töö eest makstud? Kas eriti see vaskpoolne post on mingi disainiime millele mina pihta ei saa? Ütle oma arvamus julgelt välja, see ei muutu avalikuks ja see ei pea minu omaga sarnanemagi. Aga teada seda tahan sinu suust.

Pilt
Pilt

Virgor on asja võtnud mõistusega ja suhtleme privas palju ja viisakalt. Noku-Juku on aga hiiumaal tagaotsitav sitakeeraja ja ei ole minu kohus tema sitta siin siluda. Sinuga on mul teadagi, et "eriline suhe"...
Viimati muutis Leevi, 24 Dets 2008, 12:18, muudetud 1 kord kokku.
Külaline
külaline

Re: Kautaja Kaminahi privasõnumid

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Tsitaat Kaminahju kirjast Leevile.
Leevi kirjutas:Tere punkaripeer!

Saadetud: 12 Nov 2008, 21:05
Kellelt: kaminahi
Kellele: Leevi

Näen sind pidevalt foorumi lugejate nimekirjas. Huvitav, kas oled kipsi pekstud, et ei võeta sind MTÜ-sse ega anta muidu lavaaega? Vaevalt , et sa mõnda töödki teinud oled . Ühesõnaga, no ei saand sust sittagist! Ei krjanikku ei töömeest. MINA OLEN SULLE KA KERETÄIE VÕLGU, AGA LUBAN, ET NEED JÕULUD SAAD MINU POOLT KARKUDETA HAKKAMA AGA KUI TAHAD KA JÄRGMISI TERVENA VASTU VÕTTA, OLGU KORRALIK VABANDUS MÕLEMAS FOORUMIS ÜLEVAL. Leevi, ma ei teinud nalja.Selge?
vaatleja ll
külaline

Re: Kautaja Kaminahi privasõnumid

Lugemata postitus Postitas vaatleja ll »

Mis imevägi sel pliidil äärerauda kinni hoiab? Miks ääreraua ja ukse vahel kivirida on? Kaua see seal püsib? Eriti, kui veel äärtpidi tules. Või polegi see üldse pliit, vaid lihtsalt miski lisajunn, millel isegi koldevooder puudub?
kaminahi
Ehituspenskar
Ehituspenskar
Postitusi: 6486
Liitunud: 22 Dets 2006, 09:27
On tänanud: 398 korda
On tänatud: 194 korda
Kontakt:

Re: Kautaja Kaminahi privasõnumid

Lugemata postitus Postitas kaminahi »

vaatleja ll kirjutas:Mis imevägi sel pliidil äärerauda kinni hoiab? Miks ääreraua ja ukse vahel kivirida on? Kaua see seal püsib? Eriti, kui veel äärtpidi tules. Või polegi see üldse pliit, vaid lihtsalt miski lisajunn, millel isegi koldevooder puudub?
Kahju, et sa ei suuda siit midagi mõista. Raske on ka seletada sulle. Täna nagu Jõuluõhtu, ehk peale Jõule võtad uuesti küsimust meenutada? :oops:
Mis ametimees ise ka oled? :scratch:
Hea tava on arvustada inimeste mõtteid ja arvamusi, mitte isikuid endid, ning oma arvamusi argumenteerida.
tel. 54514881 OÜ Ahjumaailm, http://www.ahjumaailm.ee
koostöös http://www.unibuild.ee
------------------
www.ehituspenskarid.com
virgor
Ehitusspets
Ehitusspets
Postitusi: 662
Liitunud: 10 Okt 2007, 09:59
Asukoht: harjumaa ,saku
On tänanud: 2 korda
On tänatud: 8 korda
Kontakt:

Re: Kasutaja Kaminahi privasõnumid

Lugemata postitus Postitas virgor »

Tere foorumlased.Teen ühe ettepaneku.Puhkaks natuke sellest mölast :good: Hakkame näit.esmaspäevast uuesti täierauaga kaklema.Huvitav palju neid tegijaid siia foorumisse lõpuks jääb,kui kõige hullemad välja lõpuks visatakse.Mina lõhuks küll neid jalaluid parem privas või siis ilmsi.Siin on see asi juba päris hulluks läinud.Siin käivad ju tavakodanikud ka,mis te arvate mida nemad sellest mõtlevad.Teistel aladel küll ei ole tähele pannud,et ametivennad üksteist peksavad.Häid jõule KÕIGILE :hello:
Ahjud,pliidid,kaminad
www.hot.ee/kaminad
kaminahi
Ehituspenskar
Ehituspenskar
Postitusi: 6486
Liitunud: 22 Dets 2006, 09:27
On tänanud: 398 korda
On tänatud: 194 korda
Kontakt:

Re: Kasutaja Kaminahi privasõnumid

Lugemata postitus Postitas kaminahi »

Ei ole siin mingit privamist! :write:

Otse ja südamest , Häid jõule ning kena, vaikset :jooma vana-aasta lõpetamist :yahoo:

Soovib rehepapp


Pilt
Pilt
Hea tava on arvustada inimeste mõtteid ja arvamusi, mitte isikuid endid, ning oma arvamusi argumenteerida.
tel. 54514881 OÜ Ahjumaailm, http://www.ahjumaailm.ee
koostöös http://www.unibuild.ee
------------------
www.ehituspenskarid.com
virgor
Ehitusspets
Ehitusspets
Postitusi: 662
Liitunud: 10 Okt 2007, 09:59
Asukoht: harjumaa ,saku
On tänanud: 2 korda
On tänatud: 8 korda
Kontakt:

Re: Kasutaja Kaminahi privasõnumid

Lugemata postitus Postitas virgor »

[quote="Leevi"]Re: kodusoe pottsepa foorum

Saadetud: 22 Dets 2008, 11:02
Kellelt: kaminahi
Kellele: Leevi

Saadan vaatleja II-le pildi, mis minu arust peaks olema sosseppade lehel juba pikalt üleval. Mida sina, tunnustamata restauraatorina sellest arvad? Kas oleks ükski talumees oma tares nii roppu tööd sallinud? Kas sulle oleks restauraatorina sellise töö eest makstud? Kas eriti see vaskpoolne post on mingi disainiime millele mina pihta ei saa? Ütle oma arvamus julgelt välja, see ei muutu avalikuks ja see ei pea minu omaga sarnanemagi. Aga teada seda tahan sinu suust.

Pilt
Pilt

Ega siin peab jälle ütlema,et klient on ju kuningas.Kui asi toimib ja sellist taheti peaks ju olema kõik OK.Oli endalgi üks juhus kus pidin tegema(välimuselt 100 aastat vana ja vajunud ahju,kliendi foto järgi).Kõik on ju võimalik,nii arvan mina.Kas see pilt on see KODUSOE lehe pealt,tundub nii.
Ahjud,pliidid,kaminad
www.hot.ee/kaminad
aivar0102
Ehitusspets
Ehitusspets
Postitusi: 514
Liitunud: 30 Nov 2008, 16:13

Re: Kautaja Kaminahi privasõnumid

Lugemata postitus Postitas aivar0102 »

vaatleja ll kirjutas:
foorumi lugeja kirjutas:kle leevi saa üle nüüd. paha hakkab juba su ja sarjavatest postitustest vihast ühe isiku vastu.
ma tõesti ei viitsi seda irisemist siin foorumi lugejana iga päev lugeda.
See ei olegi nii väga viha ühe isiku vastu. Tegelikkuses on olnud olukord pea kaks aastat risti vastupidine.
Kaminahjul on silmapaistev võime toota teksti. Seda on jätkunud nii igasse postitusse, kui ka iga registreerunud foorumikülastaja postkasti. Foorumisõnavõttudes on need olnud põhiliselt enda ning villakiituseks, kuid eravestlused on seevastu võtnud märkimisväärsemalt õelamaid vorme. Lõpetades ähvardustega jalaluid murda. Ka antud foorum (VE) on muutunud pigem jututoaks. Iga teema all on kasutaja kaminahju villaahju pilt ning pestakse musta pesu. Antud teema algataja taotlus on valgustada nende samade pesupesemiste tagamaid.
Äkki peaks Kaminahi siis oma blogi avama aga sellega see jama, et äkki ei külastata...
Leevi
Ehitusguru
Ehitusguru
Postitusi: 802
Liitunud: 19 Juul 2008, 04:47
On tänanud: 64 korda
On tänatud: 40 korda
Kontakt:

Re: Kasutaja Kaminahi privasõnumid

Lugemata postitus Postitas Leevi »

virgor kirjutas:Tere foorumlased.Teen ühe ettepaneku.Puhkaks natuke sellest mölast :good: Hakkame näit.esmaspäevast uuesti täierauaga kaklema.Huvitav palju neid tegijaid siia foorumisse lõpuks jääb,kui kõige hullemad välja lõpuks visatakse.Mina lõhuks küll neid jalaluid parem privas või siis ilmsi.Siin on see asi juba päris hulluks läinud.Siin käivad ju tavakodanikud ka,mis te arvate mida nemad sellest mõtlevad.Teistel aladel küll ei ole tähele pannud,et ametivennad üksteist peksavad.Häid jõule KÕIGILE :hello:
Tere, Virgor. Ja häid pühi sullegi!
Jätkan kasutaja Kaminahi privaatkirjade avalikustamist kuni ta saab aru, et pole mõtet neid mulle saata. Olen tema eraviisilisi sõnumeid eiranud tublisti üle aasta, aga lõppu ei paista. Kui kõik kirjad otseteed avalikuks teha, siis ehk õpib neid sõnumeid koheselt üldsusele edastama.

PS Virgor, sa ei kujuta ettegi kõnealuse ahistaja produktiivsust. Usun, et aja jooksul ilmub selle teema alla ka teistele alaga seotud inimestele hr. Kaminahi poolt läkitatud üllitisi ning ta on ehk motiveeritum sellist tegevust lõpetama.
aivar0102
Ehitusspets
Ehitusspets
Postitusi: 514
Liitunud: 30 Nov 2008, 16:13

Re: Kasutaja Kaminahi privasõnumid

Lugemata postitus Postitas aivar0102 »

Kas ta millalgi tööd ka teeb....????
Leevi
Ehitusguru
Ehitusguru
Postitusi: 802
Liitunud: 19 Juul 2008, 04:47
On tänanud: 64 korda
On tänatud: 40 korda
Kontakt:

Re: Kasutaja Kaminahi privasõnumid

Lugemata postitus Postitas Leevi »

aivar0102 kirjutas:Kas ta millalgi tööd ka teeb....????
Küllap teeb. Hullul hullu jõud. Aga see privasaast on tüütu ja ängistav. Tahaks sellest priiks saada.
Külaline
külaline

Re: Kasutaja Kaminahi privasõnumid

Lugemata postitus Postitas Külaline »

eks ta jah tööd teeb aga ennast imetlemast ka ei väsi.on seegi pilt tal endast tehtud eelmise aasta enne jõule.ju ei leidnud paremat.see härma talu nurgaahi oli tal novembris valmis ja ei tea mida ta ehtis.mehed vigalast
Kasutaja avatar
motamees
Ehituspenskar
Ehituspenskar
Postitusi: 2694
Liitunud: 14 Jaan 2008, 12:57
Asukoht: Saar
On tänanud: 208 korda
On tänatud: 191 korda

Re: Kasutaja Kaminahi privasõnumid

Lugemata postitus Postitas motamees »

:rotfl:
Te mehed ka ei väsi.
Eestlase kõige parem toit on teine eestlane. Nüüd sain aru, milles point om - Härma talu ahi anti Kaminahjule teha. Ameerikas autofirmad võitlevad ka nii, et ninad verised, et teha presidendi limusiini. :cool:
Privaatsõnumite üle kaebamine on sama hea, kui kaevata mingi sita telekanali peale. Kui ei meeldi, siis saab ju lihtsalt välja lülitada. Mulle tuleb ka maili peale igasugu saasta. Ma ei teagi, mida seal pakutakse. Lihtsalt kustutan vaatamata ära. :P
Jõudu ja edu kõigile edaspidiseks. Igaühele omal alal. :wave:
:hello:
.
Tel 5o9279o
Eestikinnisvara
Ehitusveteran
Ehitusveteran
Postitusi: 1080
Liitunud: 22 Veebr 2007, 09:36
Asukoht: Tartu
On tänanud: 1 kord
On tänatud: 9 korda
Kontakt:

Re: Kasutaja Kaminahi privasõnumid

Lugemata postitus Postitas Eestikinnisvara »

Muudan oma teksti sisu, kuna olin liialt ennatlik. Kirusin põhjuseta kasutaja "kaminahi" kallal.
Kes viitsib natuke süveneda ja uurida,saab väga hästi aru,kes on kes!

Kuna pean ennast aumeheks, siis vabandused on ka personaalselt "kaminahi"-le edastatud.

Häid pühi ja head vanaaasta lõppu! + Veel paremat uut aastat! :jooma
Viimati muutis Eestikinnisvara, 30 Dets 2008, 22:23, muudetud 1 kord kokku.
vaatleja 3
külaline

Re: Kasutaja Kaminahi privasõnumid

Lugemata postitus Postitas vaatleja 3 »

motamees kirjutas: Te mehed ka ei väsi.
Eestlase kõige parem toit on teine eestlane. Nüüd sain aru, milles point om - Härma talu ahi anti Kaminahjule teha. Ameerikas autofirmad võitlevad ka nii, et ninad verised, et teha presidendi limusiini. :cool:
Privaatsõnumite üle kaebamine on sama hea, kui kaevata mingi sita telekanali peale. Kui ei meeldi, siis saab ju lihtsalt välja lülitada. Mulle tuleb ka maili peale igasugu saasta. Ma ei teagi, mida seal pakutakse. Lihtsalt kustutan vaatamata ära. :P
Jõudu ja edu kõigile edaspidiseks. Igaühele omal alal. :wave:
:hello:
Ei noh... me siin üritame lihtsalt suuri asju (psüühilised) lahata . Küll need väiksed (ahjud) ka siis tehtud saab.
Ei saa mainimata jätta, et foto kaminahjust isiklikult mulle väga meeldib.
ps. Tõstame klaasi kõigi foorumikasutajate terviseks!
lugeja
külaline

Re: Kasutaja Kaminahi privasõnumid

Lugemata postitus Postitas lugeja »

Eestikinnisvara kirjutas:Andke andeks aga te olete debiilselt (kaminahi) edev inimene. Ma saan aru,et teil on mingi "kana" kellegiga katkuda,aga no sellisel viisil ja nii madalale langeda?!
Ma ei ütle et "Leevi" on puhaspoiss, aga ma ei teagi teda...

Jätke see jama juba järgi ja elage rahulikult edasi. Töö kiidab tegijat ja tegijal ei peaks olema töö nii otsas, et selliste meetoditega (vist) konkurente materdab.?! :glare:

Häid pühi ja head vanaaasta lõppu!

Kas keegi teab kedagi kes teab kedagi kellele Leevi konkurentsi pakub? IRW

Aga ma ka ei teagi teda....
vaatleja 3
külaline

Re: Kasutaja Kaminahi privasõnumid

Lugemata postitus Postitas vaatleja 3 »

lugeja kirjutas:
Eestikinnisvara kirjutas:Andke andeks aga te olete debiilselt (kaminahi) edev inimene. Ma saan aru,et teil on mingi "kana" kellegiga katkuda,aga no sellisel viisil ja nii madalale langeda?!
Ma ei ütle et "Leevi" on puhaspoiss, aga ma ei teagi teda...

Jätke see jama juba järgi ja elage rahulikult edasi. Töö kiidab tegijat ja tegijal ei peaks olema töö nii otsas, et selliste meetoditega (vist) konkurente materdab.?! :glare:

Häid pühi ja head vanaaasta lõppu!

Kas keegi teab kedagi kes teab kedagi kellele Leevi konkurentsi pakub? IRW

Aga ma ka ei teagi teda....
Leevi pole väitnud, et ta konkurentsi otsib. Leevi on väitnud, et talle regulaarselt mittesoovitavat posti laekub, mille üle ta ei rõõmusta.
Kasutaja avatar
veebimeister
Administraator
Administraator
Postitusi: 474
Liitunud: 28 Jaan 2005, 13:05
Asukoht: Tartu
On tänanud: 11 korda
On tänatud: 18 korda
Kontakt:

Re: Kasutaja Kaminahi privasõnumid

Lugemata postitus Postitas veebimeister »

teadmiseks kõigile kaklejatele, et kui te ei soovi teatud kasutajatelt privaatsõnumeid saada, siis andke mulle aga teada :hello:
Külaline
külaline

Re: Kasutaja Kaminahi privasõnumid

Lugemata postitus Postitas Külaline »

veebimeister võiks ju kasutaja kaminahjule vihjata,,et mis asi on blogi ja kas ikka uudis on see,et teen ahju online ja kiidan ennast,aga ahi tegelikult ammu valmis.telemaastikul kutsutakse sellist nähtust-hapukurgihooaeg.
Vasta