Odav valmisahi, bursuika, bullerjaan... NÕU VAJA!!! AITÄH!!!

Kõik teemad ahjude, kaminate, korstende kohta
Mikkster
külaline

Odav valmisahi, bursuika, bullerjaan... NÕU VAJA!!! AITÄH!!!

Lugemata postitus Postitas Mikkster »

Tere

Selline projekt käsil nagu Garaaži ehitus, suur kahekohaline garaaž kuhu põhjusmõtteliselt mahuks kolm autot sisse ja siis veel jääks ühte ots palju ruumi. Põrandapind ca 6.5 * 6.5m lagi ca 2.5m kõrge.

Igatahes oleks vaja odavat küttesüsteemi sinna, ise laduma ei tahaks hakata, ja otsiks siis mingit bursuikat, bulerjaani, metallahju, poolpliiti.... Ei pea väga esteetiline olema, hind on kõige olulisem. Soovitavalt isegi kasutatud (sest see odavam)
Kas oskab keegi nõu anda kust saaks midagi head ja odavat?

Ette tänades.
Külaline
külaline

Re: Odav valmisahi, bursuika, bullerjaan... NÕU VAJA!!! AITÄH!!!

Lugemata postitus Postitas Külaline »

mida sa ise pakud, et mis tuleohutus nõuded ka sinu kolme auto säilitamiseks ette näevad....paagitäie bensu rahasumma eest tahad komfortti!
Mikkster
külaline

Re: Odav valmisahi, bursuika, bullerjaan... NÕU VAJA!!! AITÄH!!!

Lugemata postitus Postitas Mikkster »

Muidugi tahaks, tahaks isegi vähema kui paagi pena eest :D sest pena on suht kallis juba. Tuleohutusest niipalju, et kui ma seda ahjulaadset umbes max 10 korda aastas kütan siis ma olen ise ikka alati juures, et probleeme ei ole. Autode soojustamiseks ma küll ajhu ei taha, lihtsalt siis kui ise seal töötada tarvis, et ära ei külmuks.
michelson555
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 12
Liitunud: 22 Apr 2009, 20:06

Re: Odav valmisahi, bursuika, bullerjaan... NÕU VAJA!!! AITÄH!!!

Lugemata postitus Postitas michelson555 »

Helista 53474868 .
juhan
Ehitusspets
Ehitusspets
Postitusi: 489
Liitunud: 10 Nov 2007, 10:09
Asukoht: hiiumaa
On tänatud: 2 korda

Re: Odav valmisahi, bursuika, bullerjaan... NÕU VAJA!!! AITÄH!!!

Lugemata postitus Postitas juhan »

Hommikut!Kui keegi tahab odavalt sooja toota,siis peab väikese ehituse ette võtma.Igasugused taolised küttekehad tuleb ehitada eraldi ruumi,sest on kõrgendatud tuleoht.Antud juhul bensiiniaurud ja näiteks puidutöökoja puhul puutolm.Tuleb ehitada eraldi ruum,panna rauduks ette ja juhtida soe õhkkütte meetodil sinna kuhu vaja.
Viimati muutis juhan, 10 Mai 2009, 09:45, muudetud 1 kord kokku.
maik
Ehitusguru
Ehitusguru
Postitusi: 801
Liitunud: 10 Veebr 2007, 21:02
On tänanud: 18 korda
On tänatud: 24 korda

Re: Odav valmisahi, bursuika, bullerjaan... NÕU VAJA!!! AITÄH!!!

Lugemata postitus Postitas maik »

Teemast välja natsa; endal olemas selline 6,5 * 6.5 garaaz, peale kahe auto sisse ajamist suurt ruumi ei jäägi. Muru-traktor veel nibin-nabin mahub. :mrgreen:
Kasutaja avatar
motamees
Ehituspenskar
Ehituspenskar
Postitusi: 2694
Liitunud: 14 Jaan 2008, 12:57
Asukoht: Saar
On tänanud: 208 korda
On tänatud: 191 korda

Re: Odav valmisahi, bursuika, bullerjaan... NÕU VAJA!!! AITÄH!!!

Lugemata postitus Postitas motamees »

Seitse aastat tagasi käis komision mu garaasi vasta võtmas. Karburaatoriga vedelkütteahi sinna ei sobinud. Bullerjan tüüpi ahi aga käras küll. Samas ruumis. Praeguseid eeskirju ei tea.
Tuletõrje mees oli muidugi eriti noriv. Plastmassventilaator garaasi tuuletuseks ei sobi. Ukse kohal peab räästas olema kaetud luja plaadiga. Kahekordsest kipseinast/laest ma ei räägigi.
.
Tel 5o9279o
PeeterM
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 5
Liitunud: 13 Okt 2009, 20:21

Re: Odav valmisahi, bursuika, bullerjaan... NÕU VAJA!!! AITÄH!!!

Lugemata postitus Postitas PeeterM »

Mul pakkuda uus bullerjan 9 toruga, täiesti uus. Hind koos alusega 7500.-, 5291606
Vasta