Reeglite sektsioon

Foorumi reeglid

Antud reeglid on selleks, et selgitada erinevaid kohustusi, mis on järgimiseks kõigile liikmetele Ehitusfoorum foorumis. Et kõik foorumi lugejad ja liikmed tunneksid ennast hästi, palume järgida neid reegleid.

 1. Postitamise reeglid

  1. Meie foorum kasutab phpBB tarkavara, mis on foorumikeskkonnalahendus “General Public License” (ehk “GPL”) litsentsi alusel ning mida saab alla laadida siit: http://www.phpbb.com. Kuna phpBB tarkvara ainult vahendab internetis toimuvaid diskussioone, ei vastuta ei phpBB grupp, OÜ Vennad Ehitus ega Ehitusfoorumi meeskond ehitusfoorum.com keskkonnas avaldatud postituste sisu eest.
   Kasutades ehitusfoorum.com veebikeskkonda, nõustud allpool toodud postitamisreeglitega. Võtame endale õiguse antud reegleid regulaarselt muuta, mistõttu jätkuva ehitusfoorum.com keskkonna kasutamise korral pead olema kursis nende muudatustega. #
  2. Ehitusfoorum.com keskkonnas on keelatud postitada postitusi-kommentaare, mis ei vasta sisult headele tavadele, s.o kommentaarid, mis on teemavälised, kirjutatud teise isiku nimel, solvavad, labased, õhutavad vaenu, kutsuvad üles ebaseaduslikule tegevusele jne. Ehitusfoorumi administraatoril on õigus sellised kommentaarid kustutada.
   Samuti on foorumi Administraatoritel ja moderaatoritel õigus muuta kasutajate postitusi, kui need on vastuolus foorumi reeglitega. Administraatoritel on ka õigus liigutada postitusi uue teema või alafoorumi alla, kui vestlus on teemast kõrvale kaldunud. Samuti, juhul, kui ühte teemat on kopeeritud mitmesse alafoorumisse, kustutatakse kõik peale ühe.
   Enne kui postitad, kasuta otsingut, kuna tihtipeale on sama teema juba püstitatud ja sa võid oma küsimuse samal teemal sinna alla esitada.
   NB! Ostu-müügi teemat saab upitada muutes viimast postitust teemas. #