1 küsimus?

ehituslubadega jms seonduv
rtl
külaline

1 küsimus?

Lugemata postitus Postitas rtl »

selline küsimus tekkis,et plaan on majja tuua vallavalitsuse ühistrassist vesi.põhimõtteliselt nõusolek anti,aga kästi paigaldada veemõõtur.Ok olen nõus.Aga absoluutselt kõik ümberkaudsed majad on ilma mõõturiteta ja laristavad veega nii kuidas aga ise tahavad.Kas see on normaalne,et mina pean hakkama mõõturi järgi maksma vee eest,aga ülejäänud ei maksa,kuna neil pole lihtsalt mõõtureid?Ja kuna tuleb teha enda heitvee kogumispaak,siis kusagilt olen kuulnud et ei pea nagu seda kandi hinda maksma,mis maksavad need,kes kasutavad nii ühist vett kui kanalisatsiooni.Puhtast huvist tekkis selline küsimus ja palun mitte mõttetuid kommentaare siia kirjutada,tahaks lihtsalt teada kas see on seadusega kooskõlas...
Külaline
külaline

Re: 1 küsimus?

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Ei ole võimalik, et kõik teised vett tasuta kasutavad, keegi peab ju ometi midagi maksma, kasvõi pumpla hooldus jne.
Külaline
külaline

Re: 1 küsimus?

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Ikka pead maksma. Tasuta lõunaid ju ei ole! Kui keegi ei maksa, siis see ju nende probleem, mitte ei käi sinu pihta :? Edu vee tarbimisel!
linni
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 216
Liitunud: 07 Sept 2006, 14:41
Asukoht: Tallinn
On tänatud: 1 kord

Re: 1 küsimus?

Lugemata postitus Postitas linni »

Juhul, kui kasutad tsentraalset vee- ja kanalisatsioonitrassi, maksad kasutatud kuupmeetri eest nii tarbimis- kui kanaliseerimistasu. Oma imbkaevu puhul maksad ainult tarbimise eest.
Külaline
külaline

Re: 1 küsimus?

Lugemata postitus Postitas Külaline »

linni kirjutas:Juhul, kui kasutad tsentraalset vee- ja kanalisatsioonitrassi, maksad kasutatud kuupmeetri eest nii tarbimis- kui kanaliseerimistasu. Oma imbkaevu puhul maksad ainult tarbimise eest.
vahe on selles et teistel pole mõõtureid ja maksavad iga kuu inimese pealt mingi kopika,aga kasutavad niipalju kui tahavad,aga mina pean hakkama mõõturi järgi maksma
Eestikinnisvara
Ehitusveteran
Ehitusveteran
Postitusi: 1080
Liitunud: 22 Veebr 2007, 09:36
Asukoht: Tartu
On tänanud: 1 kord
On tänatud: 9 korda
Kontakt:

Re: 1 küsimus?

Lugemata postitus Postitas Eestikinnisvara »

Kunagi tuleb aeg,kus ka nemad peavad maksma näidu järgi. See tuleb hiljem või varem. Sinult nõutakse juba jah nn. "tuleviku" plaaniga , mõõdikut.
Tean paari sellist olukorda ja isegi väikelinnad on hakanud nõudma veenäitu.
Reeglina on ikka nii,et kui näidikut pole ja maksad elaniku pealt,siis see kallim,kui maksta näidu järgi. Paljudes valdades see süsteem lonkab ja tekivad ka ebavõrdsed olukorrad.Aga jah, kunagi maksame kõik näidu järgi.
jurist
külaline

Re: 1 küsimus?

Lugemata postitus Postitas jurist »

Aga sa küsi, mille alusel nõuavad, las näitavad vastavat üldakti.
Külaline
külaline

Re: 1 küsimus?

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Külaline kirjutas:vahe on selles et teistel pole mõõtureid ja maksavad iga kuu inimese pealt mingi kopika,aga kasutavad niipalju kui tahavad,aga mina pean hakkama mõõturi järgi maksma
Mõõturi järgi makstes peaks odavam tulema. Näiteks Muugal peab maksma vee eest 1 m³/ööpäevas, kui mõõturit pole. Seda kogust ikka annab kulutada.
Külaline
külaline

Re: 1 küsimus?

Lugemata postitus Postitas Külaline »

tänan kõiki vastamast ega mul pole kahju maksta näidu järgi lihtsalt tahtsin teada,kas nii võib nagu kirjeldasin.Lukku!
Suletud