ehitaja palk Tallinnas

siia käivad üldised teemad, mis teistesse foorumitesse ei sobi
ants
külaline

ehitaja palk Tallinnas

Lugemata postitus Postitas ants »

Kas keegi teab öelda palju üks keskmine ehitaja Tallinnas palka saab? kui suured need palgad tallinnas on?
Kasutaja avatar
Hiid
Ehituspenskar
Ehituspenskar
Postitusi: 4245
Liitunud: 30 Jaan 2005, 12:46
Asukoht: Tartu
On tänanud: 86 korda
On tänatud: 76 korda

Re: ehitaja palk Tallinnas

Lugemata postitus Postitas Hiid »

ants kirjutas:Kas keegi teab öelda palju üks keskmine ehitaja Tallinnas palka saab? kui suured need palgad tallinnas on?
2x suuremad, kui siin.
Plaatija pidi saama 40 000 kätte.
See on televisiooni andmetel... :roll:
rull
külaline

Lugemata postitus Postitas rull »

ehitaja saab palka nii palju kui ta tööd suudab teha,unustamata kvaliteeti
meelis28
külaline

Lugemata postitus Postitas meelis28 »

kas jälle maalt ja isehakkaja ehitaja kes tahab pealinna tööd tegema tulla ja ehitajate mainet ja hindasi alla tegema v oi raisk
tont
külaline

Lugemata postitus Postitas tont »

Et siis maaler on jõudnud samale palgatasemele kui tippjuht või riigikogulane ;)) Ja selle taustal leidub kahtlevaid noori, kes ei tea mida õppima minna..
imps
külaline

Lugemata postitus Postitas imps »

ehitaja teenib praegu 7000-50000 kuus. Alates abimehest kuni erategijani.Ja plaatija teenis juba 2 aastat tagasi 30000-50000 t Nendel suurtel spa ja ostu keskustel, tõsine mees teenib praegu isegi tiba rohkemgi. Ise olen 15 a ehitaja olnud [ erategija].
matu
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 27
Liitunud: 07 Juul 2005, 21:55
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas matu »

umbes 6aastat tagasi tegin katuseid ja teenisin 20k suvekuudel!
Samas nende palganumbritega ei tasu ennast eksitada....me kõik teeniks niipalju kui töötaksime 7 päeva nädalas päikese tõusust loojanguni ;) ...sest ehitusmehed kipuvad just tänu sellisele graafikule neid summasid teenima.
imps
külaline

Lugemata postitus Postitas imps »

matu kirjutas:umbes 6aastat tagasi tegin katuseid ja teenisin 20k suvekuudel!
Samas nende palganumbritega ei tasu ennast eksitada....me kõik teeniks niipalju kui töötaksime 7 päeva nädalas päikese tõusust loojanguni ;) ...sest ehitusmehed kipuvad just tänu sellisele graafikule neid summasid teenima.
<<<Vaidlen vastu-tegin ise 3a tagasi tallinnas plaatimis tööd {firmat ei nimeta]need kes rügasid kella 7-00 kuni 24-00 teenisid oma silma all nägu 63000tonni ja kes normaal päevaga 40000 t kuus ja kui mäletan siis nädala lõpus ikka sõitsime koju.Meid oli selles firmas igast ilma kaarest koos.
Andres1
külaline

Lugemata postitus Postitas Andres1 »

vaesed kliendid, kes pidid kõik selle kinni maksma. :lol:
Kasutaja avatar
alek535
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 11
Liitunud: 20 Mär 2005, 20:16
Kontakt:

muahahahah

Lugemata postitus Postitas alek535 »

Mehed te ajate jama.......mees kes teenib 50000- kuus ei topi nina miskisse foorumisse et kogemusi ammutada või midagi odavalt saada 63000.muahahah selle eest saaks terve brigaadi ukrainlasi.
Kasutaja avatar
alek535
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 11
Liitunud: 20 Mär 2005, 20:16
Kontakt:

ssssssss

Lugemata postitus Postitas alek535 »

ei olnud plaanis kedagi halvustada ega solvata ..lihtsalt tundub uskumatu et plaatija teenib 50000 kuus st 600000 aastas see rohkem kõvasti kui euroopa kekmine ja kui maksud juurde siis juba üle kekmise kõvasti...ma ei ole isiklikult näinud ühtegi ehitajat kes stabiilselt ja igakuiselt üle 15-20000 oluliselt teeniks ja seda ametlikult ning normaalse töökoormusega
Külaline
külaline

Re: ssssssss

Lugemata postitus Postitas Külaline »

alek535 kirjutas:ei olnud plaanis kedagi halvustada ega solvata ..lihtsalt tundub uskumatu et plaatija teenib 50000 kuus st 600000 aastas see rohkem kõvasti kui euroopa kekmine ja kui maksud juurde siis juba üle kekmise kõvasti...ma ei ole isiklikult näinud ühtegi ehitajat kes stabiilselt ja igakuiselt üle 15-20000 oluliselt teeniks ja seda ametlikult ning normaalse töökoormusega
<<<ehitusel liigub ametlikult 30 prossu ainult,ülejäänu liigub taskust-taskusse.Ja kes sellega ei tegele ei tea ööd ega mütsi.Sellised palgad on võimalikud kuid mitte iga kuu[kogemus olemas] ma ei hakka neid firmasi nimetama. Kui oled plaatinud suuri kauba keskusi.siis saad aimu.
Külaline
külaline

Re: ehitaja palk Tallinnas

Lugemata postitus Postitas Külaline »

ants kirjutas:Kas keegi teab öelda palju üks keskmine ehitaja Tallinnas palka saab? kui suured need palgad tallinnas on?
umbes 3000 kuni 6000 eeku
Külaline
külaline

Lugemata postitus Postitas Külaline »

6000eeku nädalas on normaalne küll.
Külaline
külaline

Lugemata postitus Postitas Külaline »

mina maksin vundamendiehitajatele kahe peale 1 kuu töö eest 70 000 krooni. ja nädalavahetustel ei töötatud.
töömees
külaline

palk

Lugemata postitus Postitas töömees »

oskab äkki keegi öelda ka kui palju võiks olla tunni tasu mehel kes põhimõtteliselt ei plaadi,ei tee maalri töid ja elektri töid. küsimus lihtsalt selles et ei ole enam kursis hindadega.lugusid on kuuldud iga sugudeid.töötan ise väikses firmas.
Dobermann
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 10
Liitunud: 21 Mär 2006, 21:25
Asukoht: Tartu

Lugemata postitus Postitas Dobermann »

Jutt jtuks! Olge normaalsed..Nii kõrge palgaga peaks siis ju objekti maksumus kõikjal olema meeletu.Kui nüüd arvestada,et firmas ikka 10-15 töömeest,siis aana andeks. Mu korteri remont läheks maksma umbes (meeste palgad ja siis ka loomulikult firma kasum) 600000-700000 ???? :roll:
Need kes kelgivad siin suurte palkadega ,minge arenege ikka..Võibolla tõesti mõni üksik nn. "fie" teenib,kui rämedalt makse petab!See kah ju õige ei ole.Meie ostujõud oleks tunduvalt suurem,kui mehed niipalju teeniksid. :twisted: Aga ma ei näe küll seda...
vigadest õpitakse, aga mitte vist kõik ei õpi.......
Taastaja
külaline

Lugemata postitus Postitas Taastaja »

Dobermann - saad nati valesti asjadest aru, näiteks mina ei viitsi üleüldsegi tööd tegelikult teha, aga kuramused meelitavad suurte rahadega seda tegema! Saab siis keegi keelduda, kui pakutakse.
Dobermann
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 10
Liitunud: 21 Mär 2006, 21:25
Asukoht: Tartu

Lugemata postitus Postitas Dobermann »

To taastaja!
No siis pead ikka küll väga vinge mees olema! On minulgi neid nn. väga hea palgale tahjaid. Kuu palgast ei taha kuuldagi,ütlevad sulle ruudu hinna,mida isegi firma ei küsi...no ma ei tea! :lol:
Arvan,et need ongi ainult jutud! Ja tänu sellele lähevadki mehed lolliks ja hakkavad selliseid summasid taga ajama..mõtleks ikka peaga kah..Mina olen sellised küll uksetaha kohe saatnud :twisted:
Samas tean,et näiteks maaler sai juttude järgi Tartu Kaubamajas lõpuks 500.- eeku ruudust,mis tundub kah ikka müstiline.Aga vahe siit tulebki,et vahest harva jah saab nii,aga enamus ajast ikka see palk seal 10 ja plus kandis ikka on..See on küll väga reaalne. :wink:
vigadest õpitakse, aga mitte vist kõik ei õpi.......
Kasutaja avatar
restauraator
Ehitusspets
Ehitusspets
Postitusi: 681
Liitunud: 12 Mai 2005, 08:15
On tänanud: 2 korda
On tänatud: 1 kord
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas restauraator »

to Dobermann!

Minu teada pole Taastaja mingi väga vinge mees vaid kõigest plekksepp, kes muid töid üldse ette ei võtagi!
Iga ehitus on norm iseendale.
Külaline
külaline

Ehitaja palk

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Kui Tallinas töötav ehitusmees saab palka 6000EEK-i siis on selle mehega midagi väga valesti!!!!! Mina sellist tööle ei võtaks sest praeguste hindadega 60-70 eek ruut kipsil ja maalerdamisel........... no andke andex 50-60 000 peaks teenima kui tööd teha 8 tundi päevas ja 5 päeva nädalas kui ikka tööd TEHA aga mitte kuidagi logeleda. Ka mitte eriti rabades teenib 30 000 vabalt. Seda muidugi ainult suurtel objektidel ja tugevate firmade all!! Muidu tõesti võib saada 6000 kui üldse
Imre
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 246
Liitunud: 25 Okt 2005, 21:52
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas Imre »

Tore on lugeda ,kui jutupaunikud ilusaid lugusi vestavad :D
Väga harva saadaval.
Kasutaja avatar
numan
Ehitusspets
Ehitusspets
Postitusi: 383
Liitunud: 15 Mai 2006, 16:16
Asukoht: Soome
On tänanud: 1 kord
Kontakt:

Re: Ehitaja palk

Lugemata postitus Postitas numan »

Anonymous kirjutas:Kui Tallinas töötav ehitusmees saab palka 6000EEK-i siis on selle mehega midagi väga valesti!!!!! Mina sellist tööle ei võtaks sest praeguste hindadega 60-70 eek ruut kipsil ja maalerdamisel........... no andke andex 50-60 000 peaks teenima kui tööd teha 8 tundi päevas ja 5 päeva nädalas kui ikka tööd TEHA aga mitte kuidagi logeleda. Ka mitte eriti rabades teenib 30 000 vabalt. Seda muidugi ainult suurtel objektidel ja tugevate firmade all!! Muidu tõesti võib saada 6000 kui üldse
jätan oma firma kus kurat ja tulen tööle :)
Alati on alternatiivlahendus!
orikas4
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 8
Liitunud: 12 Juul 2006, 22:58
Asukoht: Tartu-Tallinn

no kuulge

Lugemata postitus Postitas orikas4 »

ikka mysti panete siin mehed...ma omast arust raban nagu hull..krohvin,laon müüri, pahteldan, värvin, panen kipsi kui vaja...aga no 20 000 on ikka suht piiri koht. Ok ei tööta ka Tallinnas kus tõepoolest kümpsi saaks vast rohkem...aga ega kõik siis nii saa teenida;)
muti
külaline

Lugemata postitus Postitas muti »

ja mida siis ehitajad sinna soome lähevad.vast tahavad oma mutikestest puhata ja poissmehe elu elada.aga need suured summad on küll selge ülemaksmine.meil tänavapühkija peab ka iga ilmaga kella viiest tööl olema ja "TÖÖD" tegema.aga need summad on tema kahe aasta palk.keegi peab ju seda tööd kah tegema.sorry...läksin sotsiaalvaldkonda sujuvalt üle.ise ei ole tänavapühkija vaid tööandja.
Vasta