Saepurubetoonelemendid

Siia ei postita ostu-müügi kuulutusi!
murmet
Ehitusspets
Ehitusspets
Postitusi: 425
Liitunud: 06 Okt 2007, 09:14
On tänanud: 1 kord
On tänatud: 3 korda

Saepurubetoonelemendid

Lugemata postitus Postitas murmet »

Kas keegi teab kuskohast saaks infi saepurubetoonelementide kohta? Jäi kuskil silma selliste asjade olemasolu, vist oli messil Eesti Ehitab.
Tänud
murmet
Ehitusspets
Ehitusspets
Postitusi: 425
Liitunud: 06 Okt 2007, 09:14
On tänanud: 1 kord
On tänatud: 3 korda

Re: Saepurubetoonelemendid

Lugemata postitus Postitas murmet »

murmet kirjutas:Kas keegi teab kuskohast saaks infi saepurubetoonelementide kohta? Jäi kuskil silma selliste asjade olemasolu, vist oli messil Eesti Ehitab.
Tänud
Ootan pikkade silmadega :)
Habe
külaline

Re: Saepurubetoonelemendid

Lugemata postitus Postitas Habe »

"suvemajade ehitamine" autor Arvo Veski. On ka õhukeste kaantega nõukaaegne raamat. Pealkirja ei mäleta, kuid sees on niii mõndagi kasuliku. Kasuta raamatukogu abi. Sealt seest leiad ka koostise vahekorrad. Mäletamist mööda on põhiline okaspuu laast ja puru sest lehtpuu puru aarmastavad kahjurid.
Eestikinnisvara
Ehitusveteran
Ehitusveteran
Postitusi: 1080
Liitunud: 22 Veebr 2007, 09:36
Asukoht: Tartu
On tänanud: 1 kord
On tänatud: 9 korda
Kontakt:

Re: Saepurubetoonelemendid

Lugemata postitus Postitas Eestikinnisvara »

No vaevalt mehed mõtlevad ise neid plokke "voolima" hakata! Ennem saab juba uus talv loa tulla, kui plokid kuivad :mrgreen:


Infot: http://www.koduinfo.ee/

Ja võlusõna " Durisol" :D

Ei ole veel ise ehitama hakanud ,nii et ei jaga veel mingit infot! :wink:

NB! Kui keegi teab, et on ehitatud Durisol plokist maja,siis palun kirjuta siia kah, kus nägid ja mis mulje jäi. Minu andmetel ei ole veel eestis MAJA sellest plokist ehitatud. Mingi onnike vast kusagil on, nii vähemalt edsimüüja rääkida oskas,kuigi oli ka selle välja ütlemisega võrdlemisi "kogelev" :)
Võta kinni,mis või kus!

Lehel ka vägevaid projekte! Odav hind igatahes...Mis sisuks on? Ei tea... :mrgreen:
murmet
Ehitusspets
Ehitusspets
Postitusi: 425
Liitunud: 06 Okt 2007, 09:14
On tänanud: 1 kord
On tänatud: 3 korda

Re: Saepurubetoonelemendid

Lugemata postitus Postitas murmet »

Habe kirjutas:"suvemajade ehitamine" autor Arvo Veski. On ka õhukeste kaantega nõukaaegne raamat. Pealkirja ei mäleta, kuid sees on niii mõndagi kasuliku. Kasuta raamatukogu abi. Sealt seest leiad ka koostise vahekorrad. Mäletamist mööda on põhiline okaspuu laast ja puru sest lehtpuu puru aarmastavad kahjurid.
Tänud, see tehnoloogia on tuttav, st. oma maja seinad on justnimelt saepurubetoonist valatud. Kuna aga nüüd on juurdeehitise plaan, siis tahtsingi miskit nende valmis elementide kohta teada.
to:eestikinnisvara- Durisol elemente ma just mõtlesingi, tänud. Kunagi vist mainisin, et ühel soomlasest tuttaval on nendest elementidest maja laotud. Lähiajal lähen ja lindistan-pildistan :D ja eks ma annan siis sulle ka teada, et kuidas ja mis
hundipoeg
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 239
Liitunud: 06 Mär 2009, 20:51

Re: Saepurubetoonelemendid

Lugemata postitus Postitas hundipoeg »

murmet kirjutas:
Habe kirjutas:"suvemajade ehitamine" autor Arvo Veski. On ka õhukeste kaantega nõukaaegne raamat. Pealkirja ei mäleta, kuid sees on niii mõndagi kasuliku. Kasuta raamatukogu abi. Sealt seest leiad ka koostise vahekorrad. Mäletamist mööda on põhiline okaspuu laast ja puru sest lehtpuu puru aarmastavad kahjurid.
Tänud, see tehnoloogia on tuttav, st. oma maja seinad on justnimelt saepurubetoonist valatud. Kuna aga nüüd on juurdeehitise plaan, siis tahtsingi miskit nende valmis elementide kohta teada.
to:eestikinnisvara- Durisol elemente ma just mõtlesingi, tänud. Kunagi vist mainisin, et ühel soomlasest tuttaval on nendest elementidest maja laotud. Lähiajal lähen ja lindistan-pildistan :D ja eks ma annan siis sulle ka teada, et kuidas ja mis
:hello:

sul saepurubetoonist maja! vaat kui tore! ehk annad infot, kuidas sellises aastaringselt elada? kui paksud seinad? kas ka muresid? mida peab tähele panema, kui sellisest betoonist maja valada?
Paremat homset Teile ja konkurentsivõimelist sissetulekut mulle!!
murmet
Ehitusspets
Ehitusspets
Postitusi: 425
Liitunud: 06 Okt 2007, 09:14
On tänanud: 1 kord
On tänatud: 3 korda

Re: Saepurubetoonelemendid

Lugemata postitus Postitas murmet »

Omas majas ikka hea elada :D Mida muud ma veel lisada- pole liig kuiv ega niiske, tuul läbi ei puhu, talvel hoiab heasti sooja, suvel ei lase kuumust ka liig äkki ligi. Sein 45 cm paks, 3 klaasiga puitaknad, põrand-lagi kenasti soojustet. Probleemiks on osutunud sellise seina puhul kandvad tüübelkinnitused, aga olen toimiva lahenduse õnneks leidnud. Seinte valamisel peaks kasutama kvaliteetset ja tugevat saalungisüsteemi, seda siis selleks et viimistlus sujuks võimalikult valutult.
hundipoeg
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 239
Liitunud: 06 Mär 2009, 20:51

Re: Saepurubetoonelemendid

Lugemata postitus Postitas hundipoeg »

murmet kirjutas:Omas majas ikka hea elada :D Mida muud ma veel lisada- pole liig kuiv ega niiske, tuul läbi ei puhu, talvel hoiab heasti sooja, suvel ei lase kuumust ka liig äkki ligi. Sein 45 cm paks, 3 klaasiga puitaknad, põrand-lagi kenasti soojustet. Probleemiks on osutunud sellise seina puhul kandvad tüübelkinnitused, aga olen toimiva lahenduse õnneks leidnud. Seinte valamisel peaks kasutama kvaliteetset ja tugevat saalungisüsteemi, seda siis selleks et viimistlus sujuks võimalikult valutult.
:hello:

sellega olen nõus, et omas majas hea elada. kuidas sa selle seina väljast seest viimistlenud? Kas see 45 cm on koos viimistlusega või vaid saepurubetooni paksus? Sul ühekordne maja? Kuidas lahendasid lae? Millest ja kui vali vundament? Millist saalungsüsteemi ise kasutasid? Ehk jagad ka infot mida peaks silmas pidama valamisel? kas valamises võib ka vahesid tulla ja saab mõne ajapärast jätkata või peab kogu valatavad seinad korraga ja ühe jooniga valama?
Paremat homset Teile ja konkurentsivõimelist sissetulekut mulle!!
Vasta