kaminasüdamik kärssab

Kõik teemad ahjude, kaminate, korstende kohta
ats
Ehitusspets
Ehitusspets
Postitusi: 400
Liitunud: 06 Nov 2007, 10:38
Asukoht: liikuv
On tänanud: 1 kord
On tänatud: 4 korda

kaminasüdamik kärssab

Lugemata postitus Postitas ats »

asi selline,et kaminasüdamik ca kaks kuud juba kütta saanud aga ikka ajab kärssa.anüüdseks met.põlv värvist puhtaks põlenud ja ka kuumakindel silikoon ei tohiks enamkärsata.on kellegil sama jama olnud?
hing
külaline

haiseb jah

Lugemata postitus Postitas hing »

mul samalaadne probleem aga mitte südamiku vaid valmiskaminaga. küll alles 3-4 korda kütnud aga ikka haiseb. ja mitte i aja suitsu vaid lihtsalt haiseb konkreetselt, värv seal peal ilmselgelt. jutt muidugi oli et alguses võib lõhna eritada aga millal see ükskord lõpeb?
esimesed korrad olen kütnud vähe korraga aga ka siis kergelt haiseb, suure tulega muidugi püstihull!
zoja uba
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 252
Liitunud: 03 Veebr 2007, 18:48
Asukoht: tallinn

Lugemata postitus Postitas zoja uba »

mul haises ka nii kuu aega :shock: aga siis jäi endalegi märkamatult järgi.Või haiseb ikka ja ise ei pane tähele :roll:
ats
Ehitusspets
Ehitusspets
Postitusi: 400
Liitunud: 06 Nov 2007, 10:38
Asukoht: liikuv
On tänanud: 1 kord
On tänatud: 4 korda

Lugemata postitus Postitas ats »

no nii. nüüd ca kolm kuud kütnud .viimane kuu heledat tuld päev otsa all hoidnud ving peaaegu kadunud .paistab nii ,et tuleb punaseks ajada. :P
taastaja
külaline

Lugemata postitus Postitas taastaja »

Selle punaseks ajamisega võiks ikka ettevaatlikum olla. Malmi stuktuuri omadused ei pidavat siis enam taastuma.
ats
Ehitusspets
Ehitusspets
Postitusi: 400
Liitunud: 06 Nov 2007, 10:38
Asukoht: liikuv
On tänanud: 1 kord
On tänatud: 4 korda

Lugemata postitus Postitas ats »

no panic see, oli rohkem piltlikult m :P õeldud .
kaminahi
Ehituspenskar
Ehituspenskar
Postitusi: 6486
Liitunud: 22 Dets 2006, 09:27
On tänanud: 398 korda
On tänatud: 194 korda
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas kaminahi »

Kas ühendus paenduva suitsutoruga? Need haisevad küll nii jubedalt, et enne neljandat kütmist ei tohi omanikku küll piirkonda lasta. :lol:

Kaminasüdamiku värv kõigil südamikel ei haise eriti aga veidi kindlasti ja alati.
Hea tava on arvustada inimeste mõtteid ja arvamusi, mitte isikuid endid, ning oma arvamusi argumenteerida.
tel. 54514881 OÜ Ahjumaailm, http://www.ahjumaailm.ee
koostöös http://www.unibuild.ee
------------------
www.ehituspenskarid.com
aaaai
Ehitusspets
Ehitusspets
Postitusi: 318
Liitunud: 28 Mai 2007, 21:59

Lugemata postitus Postitas aaaai »

no mul ka ajas haisu, ma sain ka haisu põhjuse teada see oli makaiveri teip mis oli fooliumiga üle pandud sai sellega sealt seest kõik liite kohad üle tehtud see oli siis ära kärsanud võibolla ka teil on nii tehtud.
Vasta