praod seinas

siseviimistlustöödega seonduv arutelu. Siia ei postita tööotsimisi ja -pakkumisi!
tziiki
külaline

praod seinas

Lugemata postitus Postitas tziiki »

tegmist vana majaga ja seinaga, kus asub pliidi truup. Krhvitud seinas on küllalt sügavad praod, kuid krohv lahti pole-seega maha seda kiskuma ei hakka. Küsimus siis, et kuidas neid pragusid parandada-olen proovinud lihtsalt pahteldada, silikooniga, võrkteip+pahtel. Ükski neist pole aidanud. Kas on veel mingeid nippe?
Külaline
külaline

Lugemata postitus Postitas Külaline »

poes on olemas midagi sellist nagu klaaskiud vuugitäiteteip, ma täpselt ei mäleta, enam-vähem sarnane tesa-teibile, aga sitkem. proovi seda. üks variant on selline, mille alla tuleb panna liimpahtlit, teine taoline teip liimitakse pva-ga. ma ise pole neid veel proovinud, aga jutud nende tõhususe kohta on head.
Illar
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 160
Liitunud: 19 Apr 2006, 00:17
Asukoht: Tartumaa

Lugemata postitus Postitas Illar »

Noh, truup või sein elab, paisub ja kahaneb, vanemas elamus on truubi soojenemine vast ka juba ebaühtlane, mõni osa soojeneb kiiremini, mõni aeglasemalt, selle vastu on raske rohtu leida. Ise prooviksin kah vahest mingi armeeritud krohvivariandiga, ei oska öelda, kuidas käituks mingi klaasriide-variant.. Uue ladumine oleks muidugi kah tore lahendus. :)
Ainult kätest ei piisa.
Vasta