selline erinevus

sihukesed hinnad
külaline

selline erinevus

Lugemata postitus Postitas sihukesed hinnad »

Tellisin hinnapakkumisi Glaskekist ja Fensterist. Kokku oli 9 akent (neist 2 suhteliselt väikesed) ja üks täisklaasiga rõduuks. Glaskek pakkus koos paigaldusega natuke alla 22 000.- ja Fenster pakkus ainult akendele 72 000.- !!!! Mida hinda vaatasin. Ei tea mis imeaknaid see Fenster küll müüb ??? (muideks valisin tavalised pvc aknad ja valged)...
garmont
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 172
Liitunud: 09 Mai 2007, 12:45
On tänatud: 1 kord

Lugemata postitus Postitas garmont »

Ei taha uskuda, üks hind selgelt liiga madal ja teine liiga kõrge (kui just imepisikesed mitte lahti käivad aknad pole, aga ka sellisel juhul tundub Glaskeki veidi madal).
sihukesed hinnad
külaline

Lugemata postitus Postitas sihukesed hinnad »

kaks akent olid tõesti väikesed ja peale selle veel kaks pisemat mitte lahtikäivat pluss üks suurem kinnine ja Glaskek pakkus 30% akna hinnast soodukat ka aga ikkagi et selline hinnavahe. Ilma soodukata oleks Glaskeki pakkumine ainult 5000.- kallim olnud.
sihukesed hinnad
külaline

Lugemata postitus Postitas sihukesed hinnad »

just see Fensteri pakkumine pani imestama...
garmont
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 172
Liitunud: 09 Mai 2007, 12:45
On tänatud: 1 kord

Lugemata postitus Postitas garmont »

Pakkumistes on tavaliselt hind üksikute akende kaupa välja toodud, võrdle neid hindasid. Kahtlustaks mingit näpuviga Fensteri pakkumises (või libateemat).
sihukesed hinnad
külaline

Lugemata postitus Postitas sihukesed hinnad »

just vaatasin üle ja ei olnud selles pakkumises akende üksikut hinda, arvan ka et ikka näpukas olnud. Igatahes tellisin oma aknad hea hinnaga ära ja nüüd jääb vaid oodata millal valmis saavad ja paigaldama tullakse :)
Illar
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 160
Liitunud: 19 Apr 2006, 00:17
Asukoht: Tartumaa

Lugemata postitus Postitas Illar »

Kinnituseks oleks võinud veel ka Plastmerkist küsida :)
Ainult kätest ei piisa.
elmut
külaline

Lugemata postitus Postitas elmut »

no mina ostsin plastost ja kahe värvilised ja aknaid oli 23 ja klaas rõdu uks ja kõik avanevad ,no polnud suured väga (aken 0,7 ruutu ) ja hind tuli koos linkide ja muu nodiga 39 000
Kasutaja avatar
saepuruplaat
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 144
Liitunud: 08 Veebr 2006, 14:35
Asukoht: objektil

Lugemata postitus Postitas saepuruplaat »

tundub, et glaskek on turumajanduse tingimustes hindasi viimasel ajal alla lasknud... Minule pakuti kümne akna hinnaks 22 700. Samas kui eelmine aasta pakuti sarnaste akende hinnaks üle 30 000. Aga üldiselt on Glaskek kallis firma.
Aga lõpuks otsustasin Arutechi akende kasuks, mille hinnavahe Plastoga oli umbes 200 krooni(sic!) :o Arutechi kasuks rääkis lühem tarneaeg: 3-4 nädalat, samas kui plastos oleks pidanud ootama kaks kuud.
Puust ajud, kuldsed käed.
susi*
Regulaarpostitaja
Regulaarpostitaja
Postitusi: 58
Liitunud: 28 Dets 2006, 12:44
Asukoht: Pärnu

Lugemata postitus Postitas susi* »

Tellisime ka Plastost just ja tarneaaeg oli 4 nädalat. 10 akent ja hind kuskil 24k kanti (ühelt poolt värvilised).
72 000 - need on ikka kullast raamiga ve 8) ?
rokipeer
Regulaarpostitaja
Regulaarpostitaja
Postitusi: 52
Liitunud: 01 Veebr 2007, 14:19
Asukoht: west coast
On tänatud: 1 kord

Lugemata postitus Postitas rokipeer »

Aga mina jällegi tellisin puitaknad (7tk) ja terassiukse kokku 27 kiloga ;)
Ei taha nagu plasti panna väiksele puitmajale.
tiit001
Ehitusspets
Ehitusspets
Postitusi: 596
Liitunud: 06 Veebr 2005, 11:16
On tänatud: 2 korda

Lugemata postitus Postitas tiit001 »

kust tellisid puitaknad ja kas jäid rahule?
kes üldse kvaliteetseid ja soodsalt puitaknaid toodab??
jukus
külaline

to teema algatajale

Lugemata postitus Postitas jukus »

Teema algatajale. Hinna vahe saab olla nii suur kui glaskekist PVC aknad ja Fenestrast puitalumiinium. Ise olen aknad alati plastost votnud-kiirelt valmis ja parima hinnaga(kui kaubelda oskad). Jõudu
jaanoun
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 22
Liitunud: 06 Mai 2007, 16:17

Lugemata postitus Postitas jaanoun »

äkki oli miski kuulikindel klaas hoopis?
Kasutaja avatar
McRicco
Regulaarpostitaja
Regulaarpostitaja
Postitusi: 65
Liitunud: 26 Mai 2007, 01:00

Lugemata postitus Postitas McRicco »

jääb mulje et ostetakse aint hinda ja aega :D ...eks vahel tuleb hea asja saamiseks ka veidi rohkem maksta...lihtsalt mõne asja puhul ei saa vaadata kõige odavamat hinda...eriti uste-akende, katuste jpm kohta
Aga valik on igaühe enda teha 8)
rokipeer
Regulaarpostitaja
Regulaarpostitaja
Postitusi: 52
Liitunud: 01 Veebr 2007, 14:19
Asukoht: west coast
On tänatud: 1 kord

Lugemata postitus Postitas rokipeer »

tiit001 kirjutas:kust tellisid puitaknad ja kas jäid rahule?
kes üldse kvaliteetseid ja soodsalt puitaknaid toodab??
Puitaken.ee on tootja ja kvaliteet päris hea, ma oma aknaid pole veel kätte
saanud, tarneaeg oli 6 nädalat. Tuttav pani ka sama firma toodangu ehitusjärgus majale
ja need seal üle aasta ees olnud ja mingeid anomaaliaid pole siiani esinenud.
Käivad ilusti.
Rudi
külaline

Lugemata postitus Postitas Rudi »

Mnjahh,mina teen keskelt-läbi 11 000 eek-i aken ja kliendid küll ei kurda ,et hind kirves.Lugedes siinseid postitusi paistab küll olema hind määrav.Kellel mis tähtis on...ma nagu üle kahe nädala ei kipu kedagi ootele panema,kes rohkem maksab see ka kiiresti saab.
Tihver
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 209
Liitunud: 02 Nov 2007, 22:02
On tänatud: 1 kord

Lugemata postitus Postitas Tihver »

Mida selle 11 000 eest saab, mida mujalt 2-3 korda odavamalt ei saa??? :shock:
Kõik lihtsad probleemid on juba lahendatud...
Rudi
külaline

Lugemata postitus Postitas Rudi »

:lol: ei teagi kas mujalt saab 2-3 odavamalt või ei saa aga selle hinna juures saab klient kiiresti aknad kätte.Pole veel nurinat kuulnud ja nagu mul eelmises postituses kirjas-üle kahe nädala ei lase järjekorral minna.Asi toimib,pole minu asi arutada kus odavam kus mitte. :wink:
punapea
külaline

Re:

Lugemata postitus Postitas punapea »

rokipeer kirjutas:
tiit001 kirjutas:kust tellisid puitaknad ja kas jäid rahule?
kes üldse kvaliteetseid ja soodsalt puitaknaid toodab??
Puitaken.ee on tootja ja kvaliteet päris hea, ma oma aknaid pole veel kätte
saanud, tarneaeg oli 6 nädalat. Tuttav pani ka sama firma toodangu ehitusjärgus majale
ja need seal üle aasta ees olnud ja mingeid anomaaliaid pole siiani esinenud.
Käivad ilusti.
Jutuks hea küll. Ära hõiska enne, kui oled aknad kätte saanud. Tellisid ära ja juba tead, et on väga head, hmmm....
Mäletan, et sõbraga vaatasime Eesti Ehitab messil 2007 nende aknaid ja mul ei tuleks isegi mõttesse sealt aknaid tellida. See oli ikka suht õudne pilt mida mäletan, silikoon sinka vonka pandud ja prossid viltu akendele kahepoolse teibiga kinnitatud, lisaks ka kahe akna vahe paigast ära ja kiilus jne.
Kas sul silmi peas pole või oled ise äkki hoopis "Puitaknast" et promod neid siin üles. Ja oleks siis et põhjendatult...
Aga eks igaühel oma maitse ja kui nendel hinda polnudki siis ma saan aru... aga see ei tähenda ju muud, kui sul polnud vist parema toote jaoks pappi, eksole.
Mõttetu teema:(( foorumist tõde ikka ei leia, anonüümikud siin ju suurem osa targutavad ja valetavad igasugu asju kokku ... jää veel uskuma ka krt...
Vasta