M:Kasutatud telliseid,kasvuhoone klaasi Haapsalus

Ehitusmaterjali, toodete jne ost-müük
Foorumi reeglid
Ostmiskuulutuse korral lisage postituse teema ette täht O ja müümiskuulutuse korral täht M. Samuti, kui Te ei soovi enam müüa või osta, oleks soovitav informeerida Administraatorit, et ta saaks teema lukku panna. Kui soovite aga hoida oma ostu- või müügiteemat kõikide postituste eesotsas Kleepsuna, siis on see võimalik tasulise teenusena. Huvi korral saata privaatsõnum kasutajale Kristel
Kirves
Regulaarpostitaja
Regulaarpostitaja
Postitusi: 59
Liitunud: 04 Juun 2012, 02:28
On tänanud: 1 kord
Kontakt:

M:Kasutatud telliseid,kasvuhoone klaasi Haapsalus

Lugemata postitus Postitas Kirves »

Annan TASUTA ära kasutatud telliseid ja kasvuhoone parandamiseks sobilikku klaasi.
Lisainfo info@kirves.ee +37258953864
Urmas
autodidakt
Postitusi: 10861
Liitunud: 17 Apr 2009, 23:51
On tänanud: 309 korda
On tänatud: 383 korda

Re: M:Kasutatud telliseid,kasvuhoone klaasi Haapsalus

Lugemata postitus Postitas Urmas »

Mitte, et ma tahaks su TASUTA äri maha teha, kuid kui on ära anda kasvuhoone parandamiseks mõeldud klaasi, siis võiks kirjutada, et mis ajastust see on, sest muidu peab äraviija hakkama seda klaasi utiliseerima ja tekitab TASUTA asja saajale kulutusi. Asi selles, et paarikümne ja vanema aastakäigu klaasid ei taha alluda murdmisel lõikejoonele.
RaJy
Ehitusveteran
Ehitusveteran
Postitusi: 1200
Liitunud: 17 Juun 2018, 09:31
On tänanud: 35 korda
On tänatud: 52 korda

Re: M:Kasutatud telliseid,kasvuhoone klaasi Haapsalus

Lugemata postitus Postitas RaJy »

Urmas kirjutas: 31 Mär 2024, 19:52 Mitte, et ma tahaks su TASUTA äri maha teha, kuid kui on ära anda kasvuhoone parandamiseks mõeldud klaasi, siis võiks kirjutada, et mis ajastust see on, sest muidu peab äraviija hakkama seda klaasi utiliseerima ja tekitab TASUTA asja saajale kulutusi. Asi selles, et paarikümne ja vanema aastakäigu klaasid ei taha alluda murdmisel lõikejoonele.
Eks iga töö juures on vajalikud oskused ja kogemused - olen probleemideta lõiganud 50+ aasta vanust klaasi. Mingi jutt, et ei allu kuna liiga vana on lihtsalt oma vea peitmiseks väljamõeldis. Eks on minulgi valesti jooksnud lõige, aga pärast vaadates on ikka selgelt minu enda vea, mitte klaasi süü.
Urmas
autodidakt
Postitusi: 10861
Liitunud: 17 Apr 2009, 23:51
On tänanud: 309 korda
On tänatud: 383 korda

Re: M:Kasutatud telliseid,kasvuhoone klaasi Haapsalus

Lugemata postitus Postitas Urmas »

RaJy kirjutas: 31 Mär 2024, 21:39 Eks iga töö juures on vajalikud oskused ja kogemused - olen probleemideta lõiganud 50+ aasta vanust klaasi. Mingi jutt, et ei allu kuna liiga vana on lihtsalt oma vea peitmiseks väljamõeldis. Eks on minulgi valesti jooksnud lõige, aga pärast vaadates on ikka selgelt minu enda vea, mitte klaasi süü.
Minu viga, et kirjeldasin vana klaasi lõikamist üldiselt. Ei tee maha sinu kogemusi, vaid kirjeldasin ehk enda saamatust. :blush: Nagu eelmises kommentaaris mainisin, siis vist peab oskama vana klaasi lõigata. Nii vanal klaasil on tekkinud natuke teistmoodi sisepinged? Täpselt ei tea. Minu jaoks oleks muidugi küsimus, et kas mõni teadlikum ikka soovib seda vana klaasi.
OT. Mõni aktivistist tumeroheline taaskasutaja tahaks kohe kindlasti, peaasi, et tasuta saab. ;)
Vasta