peale puurimist ajab puurkaev üle

suvaline
Ehitusguru
Ehitusguru
Postitusi: 763
Liitunud: 20 Jaan 2019, 18:17
On tänanud: 11 korda
On tänatud: 21 korda

Re: peale puurimist ajab puurkaev üle

Lugemata postitus Postitas suvaline »

netmaster, eks see sildistamine "hommikused ravimid ja erutumine" näitabki asjatundmatust. Pole minu asi, miks Te soovite seda avalikult eksponeerida.
Lugege palun seda määrust minu varasemas postituses. Täna kena kevadine pühapäevane õhtune aeg, süler pihus ja kui oma poiss-sõbrale mainite, et tutvute ministri määrusega: no näete kohe 10x targem välja ja saate ehk ka targemaks. Majanduslikus mõttes muidugi, kui peaks puurkaevu vaja olevat, tuleks siiski professionaalide poole pöörduda.
JukkuKalle
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 9
Liitunud: 20 Mär 2024, 18:34

Re: peale puurimist ajab puurkaev üle

Lugemata postitus Postitas JukkuKalle »

Puurisid nädala umbes ja tsementi ikka uhati kaev siis ca 35 meetrit. Mõtlen kas see aitaks kui mingi muhviga sinna paigaldada kraan otsa ja siis kui vett vaja keeran kraani lihtsalt lahti, aga selline süsteem ei elaks talve üle. Kraavi rajamist alustasin aga nüüd vaja naabriga kaubale saada et läbi tema maa magistraal kraavini saada sest kinnistu kraavid täis.
netmaster
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 137
Liitunud: 07 Dets 2013, 11:36
On tänanud: 5 korda
On tänatud: 10 korda

Re: peale puurimist ajab puurkaev üle

Lugemata postitus Postitas netmaster »

Lugege palun seda määrust minu varasemas postituses.
Ma pole elus ühtegi kaevu puurinud ja ei kavatse ka puurida. Ausaltöeldes on mul ükskõik, millised nõuded on kaevude puurimisel. Sellegipoolest lugesin need viidatud nõuded juba varasemalt diagonaalis läbi ja ei leidnud sealt sõnagi sellest, millega või kuidas tuleks täita manteltoru ja pinnase vaheline vähemalt 25mm tühimik.

Otse loomulikult lasin oma kaevu asjatundjatel puurida ja ei, seda ei betoneeritud. Toimib siiani eeskujulikult.

Lisaks ma ei varjagi oma asjatundmatust kellegi meditsiiniliste probleemida alal. Ma lihtsalt räägin, kuidas olukord kõrvaltvaatajale paistab. Minu jutu point on selles, et väga keeruline on arendada diskussiooni, kui vestluspartner räägib suvalistest asjadest ja hüppab täiesti seosetult ühelt teemalt teisele. Esitades absurdseid väiteid, nagu minu jutt võiks rikkuda Eesti põhjavee, jne.
Vasta