vannitoa materjal

saunad, santehnika, boilerid jne
kkalev
Regulaarpostitaja
Regulaarpostitaja
Postitusi: 59
Liitunud: 18 Mai 2020, 20:41
On tänanud: 1 kord
On tänatud: 2 korda

vannitoa materjal

Lugemata postitus Postitas kkalev »

Kui hakata vannituba ehitama (kivi ja puitseinte vahele), siis kas siis seinad teha kipsplaat ja hüdro või wedi või tycroci plaat?
Kirjelduse järgi tunduks veekindla plaadiga kiirem ja lihtsam, aga praktika võib osutuda teistsuguseks.
Siin palju kogemustega ehitusmehi, äkki jagate kogemusi.
Endal kogemus, et teoorias saab tycrocy põrandakütte plaadile kohe elastse seguga plaadi peale panna, aga tavaline vuugipahtel ei taha kaua vuugis seista
kaimagk
Ehitusspets
Ehitusspets
Postitusi: 522
Liitunud: 02 Juun 2010, 17:53
On tänanud: 30 korda
On tänatud: 12 korda

Re: vannitoa materjal

Lugemata postitus Postitas kaimagk »

...mina teeksin kips ja hüdro. Odavam ja lollikindlam, kui hüdro on paigaldatud hästi......
Urmas
autodidakt
Postitusi: 10857
Liitunud: 17 Apr 2009, 23:51
On tänanud: 309 korda
On tänatud: 383 korda

Re: vannitoa materjal

Lugemata postitus Postitas Urmas »

kkalev kirjutas: 09 Veebr 2024, 22:35 Endal kogemus, et teoorias saab tycrocy põrandakütte plaadile kohe elastse seguga plaadi peale panna, aga tavaline vuugipahtel ei taha kaua vuugis seista
Miks üldse kasutatakse tavalist vuugipahtlit kuskil põrandaküttega seotud vuukides? :scratch: ;)
kkalev
Regulaarpostitaja
Regulaarpostitaja
Postitusi: 59
Liitunud: 18 Mai 2020, 20:41
On tänanud: 1 kord
On tänatud: 2 korda

Re: vannitoa materjal

Lugemata postitus Postitas kkalev »

Urmas kirjutas: 10 Veebr 2024, 06:23 Miks üldse kasutatakse tavalist vuugipahtlit kuskil põrandaküttega seotud vuukides? :scratch: ;)
Mul üks esiku ja üks vannitoa põrand põrandaküttega ja tavalise vuugipahtliga umbestäpselt 20 aastat normaalselt vastu pidanud. Aga tänapäeval tundub et kui epovuuki ei pane, siis nagu pooletoobine :grin:
RaJy
Ehitusveteran
Ehitusveteran
Postitusi: 1200
Liitunud: 17 Juun 2018, 09:31
On tänanud: 35 korda
On tänatud: 52 korda

Re: vannitoa materjal

Lugemata postitus Postitas RaJy »

kkalev kirjutas: 10 Veebr 2024, 19:12
Urmas kirjutas: 10 Veebr 2024, 06:23 Miks üldse kasutatakse tavalist vuugipahtlit kuskil põrandaküttega seotud vuukides? :scratch: ;)
Mul üks esiku ja üks vannitoa põrand põrandaküttega ja tavalise vuugipahtliga umbestäpselt 20 aastat normaalselt vastu pidanud. Aga tänapäeval tundub et kui epovuuki ei pane, siis nagu pooletoobine :grin:
Sa räägi asjadest õigete nimedega - vuugipahtel ja vuugitäide on väga erinevad materjalid.
kkalev
Regulaarpostitaja
Regulaarpostitaja
Postitusi: 59
Liitunud: 18 Mai 2020, 20:41
On tänanud: 1 kord
On tänatud: 2 korda

Re: vannitoa materjal

Lugemata postitus Postitas kkalev »

RaJy kirjutas: 10 Veebr 2024, 19:28 Sa räägi asjadest õigete nimedega - vuugipahtel ja vuugitäide on väga erinevad materjalid.
Minu viga, mõtlesin ikka vuugitäidet
RaJy
Ehitusveteran
Ehitusveteran
Postitusi: 1200
Liitunud: 17 Juun 2018, 09:31
On tänanud: 35 korda
On tänatud: 52 korda

Re: vannitoa materjal

Lugemata postitus Postitas RaJy »

Ma ei tea missugust vuugitäidet kasutasid. Kui vuukidest välja pudisevad siis pigem kahtlustaks valesid töövõtteid.
Vasta