Tere
Umbkaudu ruutmeetri suurusel vannitoapinnal lakkas põrandaküte töötamast (termostaat on korras).
Kas oleks keegi pädev remontima/uut paigaldama?
Parimat
Ruutmeetrine vannitoa põrandaküte
Siia foorumisse postitage ainult tööpakkumised!
Foorumi reeglid
NB! Tööpakkumise korral lisage ka asukoht! Kui teema algataja ei soovi enam tööpakkumisi, siis oleks soovitav seda ka oma teemas teada anda, et Administraator saaks teema lukku panna. Kui soovite aga hoida oma tööpakkumise teemat kõikide postituste eesotsas Kleepsuna, siis on see võimalik tasulise teenusena. Huvi korral saata privaatsõnum kasutajale Kristel
NB! Tööpakkumise korral lisage ka asukoht! Kui teema algataja ei soovi enam tööpakkumisi, siis oleks soovitav seda ka oma teemas teada anda, et Administraator saaks teema lukku panna. Kui soovite aga hoida oma tööpakkumise teemat kõikide postituste eesotsas Kleepsuna, siis on see võimalik tasulise teenusena. Huvi korral saata privaatsõnum kasutajale Kristel
-
- Ehitusspets
- Postitusi: 527
- Liitunud: 11 Juun 2016, 21:54
- On tänanud: 4 korda
- On tänatud: 27 korda
Re: Ruutmeetrine vannitoa põrandaküte
Lugemata postitus Postitas Walter2 »
Kui küttekehas on katkestus (kas on kontrollitud?) siis tuleb see välja lõhkuda (kui on valupõrand) ja uus paigaldada. Kas vana peale võiks uue põranda valada koos uue küttekehaga ei ole kogemusi kommenteerida.
-
- Uus kasutaja
- Postitusi: 15
- Liitunud: 22 Mär 2019, 21:45
- Asukoht: Tallinn, Helsinki, Hiiumaa
- On tänanud: 5 korda
Re: Ruutmeetrine vannitoa põrandaküte
Lugemata postitus Postitas MarcOpolo_42 »
Kui on olemas multimeeter, alustada sellest, et mõõta küttekaabli otstelt oomid (takistus). Kui ei ole lühises, tähendab tulemus võiks olla kusagil alla 800 oomi, siis saab testida nii, et lased küttekaablisse elektri sisse otse (230v.) ja saad teada, kas läheb soojaks. Ja kui töötab, siis on termostaadi viga siiski... Edasist pole vaja vist seletada.
Parem õudne lõpp, kui lõputu õudus... 

Hüppa
- Ehitusfoorum
- ↳ Üldfoorum
- ↳ Ahjud, kaminad, korstnad
- ↳ Aiad, väravad
- ↳ Aknad, uksed
- ↳ Betoon ja betoonitooted
- ↳ Ehitustööriistad
- ↳ Ehitusmaterjalid
- ↳ Elekter, elektriseadmed
- ↳ Energiamärgis ja energiaaudit
- ↳ Fassaadide arutelu
- ↳ Katused, laed
- ↳ Hüdroisolatsioon
- ↳ Kaevud
- ↳ Konstruktsioonid, seinad
- ↳ Küttesüsteemid
- ↳ Palkmajad
- ↳ Projekteerimine, projektid
- ↳ Põrandad
- ↳ Puit ja puidutooted
- ↳ Restaureerimine
- ↳ Seadusandlus
- ↳ Soojustus, isolatsioon
- ↳ Saunad, dussiruumid, vannitoad, sanitaartehnika
- ↳ Siseviimistlus, värvid, plaatimistööd
- ↳ Ventilatsioon
- ↳ Veevarustus, kanalisatsioon, käimlad
- ↳ Vundamendid
- ↳ Naljanurk
- ↳ Arhiiv
- Ärifoorumid
- ↳ Otsin tööd
- ↳ Pakun tööd
- ↳ Ostu-müügifoorum
- ↳ Annan/võtan rendile
- ↳ Hinnapäring