Pöörlemissuuna muutmine

Siia ei postita ostu-müügi kuulutusi!
rannamees
Ehitusspets
Ehitusspets
Postitusi: 404
Liitunud: 21 Jaan 2013, 20:28
On tänanud: 153 korda
On tänatud: 8 korda

Re: Pöörlemissuuna muutmine

Lugemata postitus Postitas rannamees »

Urmas kirjutas: 05 Juul 2023, 20:43 Sel juhul võin ju osta selle jaoks nelja juhtmega kaabli. Pean ainult maal vaatama, et millise otsa küljes on N.
Mootorikaablid ongi kõik 4-soonelised.
Mismõttes või kust küljest seda N vaatama pead?
N on sinine ja seda lihtsalt ei kasuta
Küülaline
Ehituspenskar
Ehituspenskar
Postitusi: 6112
Liitunud: 02 Veebr 2009, 22:46
On tänanud: 66 korda
On tänatud: 136 korda

Re: Pöörlemissuuna muutmine

Lugemata postitus Postitas Küülaline »

Urmas kirjutas: 05 Juul 2023, 20:43Pean ainult maal vaatama, et millise otsa küljes on N
Oot-oot, kui sul seal maal on kõik vana juhtmestik (4-sooneline) ja kaablid ka vanad, mille sooned ei ole värvide järgi määratud, siis pead sa tõesti selles "tööstusvoolu" pistikupesas kindlaks tegema, milline neist soontest on NULL ja selle ühendama mootori kerega.
Urmas
autodidakt
Postitusi: 10857
Liitunud: 17 Apr 2009, 23:51
On tänanud: 309 korda
On tänatud: 383 korda

Re: Pöörlemissuuna muutmine

Lugemata postitus Postitas Urmas »

Küülaline kirjutas: 06 Juul 2023, 12:08 Oot-oot, kui sul seal maal on kõik vana juhtmestik (4-sooneline) ja kaablid ka vanad, mille sooned ei ole värvide järgi määratud, siis pead sa tõesti selles "tööstusvoolu" pistikupesas kindlaks tegema, milline neist soontest on NULL ja selle ühendama mootori kerega.
Maal läheb garaaži 5 sooneline, kreissae olen ju mingi valemiga kunagi ühendanud ja töötab, garaažis olen keevitanud(1F), käi töötab(1F) jms riistad. 3F pikendus läheb puude saagimise-lõhkumise platsile ja sellele olen saanud otsa pista kombivargapesa(3x3F ja 2x1F) ja koos töötavad nii kreissaag kui ka kaks puudelõhkujat. Eks igaks juhuks võtan korraks lahti sae pistiku ja kiikan, et kuidas seal olen ühendanud. Kõik 3F pistikud ja pesad on tänapäevased.
Urmas
autodidakt
Postitusi: 10857
Liitunud: 17 Apr 2009, 23:51
On tänanud: 309 korda
On tänatud: 383 korda

Re: Pöörlemissuuna muutmine

Lugemata postitus Postitas Urmas »

Tänan veelkord kõiki arvajaid. Katsetasin ja mootor töötab nii nagu peabki töötama. ;)
Vasta